ترمیم ابرو

با اهمیت قرار گرفتن زیبا سازی ابرو ها و همچنین درمان ریزش ابرو ها از طریق ترمیم ابرو ، در این صفحه به توضیحاتی در خصوص ترمیم ابرو و کاشت ابرو  میپردازیم .

ترمیم ابرو 

 ترمیم ابرو روشی برای درمان ریزش ابرو ها و  زیبایی بخشی به ابرو و در نهایت چهره افراد می باشد ،  این روش در کلینیک و یا در مراکز زیبایی انجام میگیرد .
ترمیم ابرو از طریق هاشور زدن و القاء رنگدانه ها در لا به لای ابرو ها ، مناطق خالی ابرو را پوشانده و همچنین مدل ابرو افراد را به شکل دلخواه آن ها تغییر می دهد .

در قدم اول با توجه به آنالیز چهره شخص و سپس نهادن سلیقه فرد به مدل ابروی مورد نظر ، متخصص از طریق ابزار مخصوص مانند خط کش و مداد به زاویه سازی ابرو ها و سپس مدل دادن به آن ها میپردازد که معمولا این کار نیاز به دقت فراوان داشته و تا بیست دقیقه زمان را به خود اختصاص  میدهد ، سپس نوبت به بی حس کردن  ابرو ها می رسد تا اینگونه فرد دردی را در زمان ترمیم ابرو احساس نکند ، که بعد از گذشت یک ربع ساعت ، از بی حسی زدن  متخصص میتواند درمان را آغاز کند که برای اینکار احتیاج به دستگاه مخصوص خواهد بود و متخصص با مهارت خود در زمینه کار با دستگاه و به کمک سوزن ها به لقای رنگدانه ها بر لا به لای ابرو ها میپردازد و از این طریق خطوطی به شکل تار های ابرو در میان ابروها پدید می اورد که به پرپشت نشان دادن ابرو ها کمک کرده و فضاهای خالی ابرو را پر خواهد کرد .

آیا ترمیم ابرو عوارض دارد ؟ 

با تاسف فراوان جواب مثبت می باشد و بهتر است شما عزیزان قبل از آغاز این روش برای درمان ریزش ابرو و یا زیبا سازی ابرو های خود اطلاعاتی را در این زمینه و برای این روش کسب کنید .

متاستفانه در مواقعی ترمیم ابرو به واسطه ی انتقال رنگدانه ها بر سطح پوست موجب  حساسیت ، آلرژیک شدن ، سوزش ، خارش و متاستفانه  عفونت می شود که این کار را به شدت سخت کرده و مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد ، از دیگر مواردی که در خصوص همین رنگدانه ها در میان است  تضاد رنگ های القایی با رنگ های اصلی تار ابروهای طبیعی می باشد که ظاهر فرد را   تحت تاثیر ظاهر منفی خود قرار می دهد و اعتماد به نفس  و روحیه ی فرد را بسیار ضعیف تر از روحیه ی قبلی  او خواهد کرد .
و متاستفانه باید گفت که  ترمیم ابرو  با تار های طبیعی ابرو افراد تضاد داشته و سبب مصنوعی نشان دادن چهره ان ها خواهد شد که به هیچ وجع مورد پسند هیچ یک از متقاضیان نمی باشد .

برای درمان ریزش ابرو و زیبا سازی آن چه روشی باید انجام داد ؟ 

 بهترین روشی که میتوان به افراد کمک کند و ضمانت و طبیعی بودن آن مشخص شده و به اثبات رسیده باشد  استفاده از روش کاشت ابرو برای این مشکل ها می باشد  که در تمام دنیا شناخته شده و مورد اطمینان است و دارای شناسه بوده و هیچگونه خطر و ریسکی را به خود راه نداده است .
بهترین روش کاشت ابرو نیز برای  اجرا  استفاده از تکنیک کاشت ابرو به روش sut و fue می باشد .

 اگر میخواهید ابروهایتان را ترمیم کنید ما به شما کاشت ابرو با تکنیک های SUT و FUE را پیشنهاد می کنیم که بدون جراحی، درد، خونریزی و ... می باشد و علاوه بر این با زاویه و خواب مو طبیعی بوده و با مدل دلخواه انجام می شود از این رو شما عزیزان جهت انجام کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رنسانس می توانید با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ