اصلاح بعد از کاشت ابرو

همه ما نسبت به اهمیت داشتن ابرو در چهره خود پی برده ایم و میدانیم که نقض در آن چه تاثیری بر ظاهر و اعتماد به نفس ما میگذارد .
بهترین راه حل و درمان برای کم پشتی ، ریزش ابرو ، داشتن اسکار در ابرو استفاده از روش کاشت ابرو می باشد.
درمانی طبیعی که رشد طبیعی تار های   ابرو را به همراه خود دارد .
 اما سوالی که بسیار پیش می آید و نسبت به آن حساسیت دارند این است که اصلاح ابرو بعد از کاشت ابرو چگونه باید انجام گیرد ؟

اصلاح بعد از کاشت ابرو 

 همانطور که اطلاع دارید ، کاشت ابرو از طریق برداشت موهای بدن ، که معمولا از موهای پشت گوش و یا پشت سر استفاده میکند سپس بعد از برداشت موهای جدا شده ، فولیکول آن ها را جداگانه جدا سازی میکنند و سپس آن ها را در ابرو ها را از طریق استفاده از بی حسی موضعی با مهارت هر چه تمام تر در عمق مشخصی از پوست  می کارند که  سر انجام منجر به رشد طبیعی تار های ابرو میگردد .
اما همینطور که ابرو ها کاشته شده و زیبایی را به چهره مان هدیه میدهند باید بدانیم که اصلاح بعد از کاشتت ابرو نیز نیاز به شرایط ویژه ایی دارد که به اتفاق هم به این موضوعات رسیدگی خواهیم کرد .

 همانطور که در متن بالا قید شد  کاشت ابرو از فولیکول موهای سر استفاده می شود که  طبیعی است رشد مطابق با موهای سر داشته باشد در حالی که رشد تار های ابرو بسیار کند می باشد و در مقابل موهای سر قابل مقایسه نیست .

 اصلاح بعد از کاشت ابرو را چگونه باید انجام داد ؟ 

 ابروهای کاشته شده همانند ابروهای خود شخص می باشد و نیازی به کوتاهی زیاد و با فاصله های کوتاه نمی باشد به طور معمول ابروهای کاشته شده هر یک ماه یکبار کوتاهی نیاز خواهد داشت.

 اصلاح بعد از کاشت ابرو با موچین 

 کار با موچین برای ابرو ریسک آسیب را به فولیکول بالا میبرد زیرا ممکن است  تار های کاشته شده  فشار وارد شده و  آن ها را از بین ببرد و کاشت ابرو را بی اثر و خدشه دار کند  .

مورد بعدی اصلاح با بند می باشد 

بهتر است اصلاح با بند نزد افراد حرفه ایی همچون آرایشگران انجام گیرد و با مهارت و بدون آسیب اطراف ابرو ها را اصلاح کرده و خطری را نیز بر آن ها وارد نکنند 

اصلاح بعدی اصلاح با وکس می باشد 

 این اصلاح نیز مناسب بوده و ریسک آسیب به ابروهای کاشته شده را ندارد اما باز توصیه می شود توسط متخصصین این امر صورت گیرد .
 با توجه به  متن ها قید شده به این نتیجه رسیدیم که اصلاح بعد از کاشت ابرو ممنوعیت نداشته و مجاز می باشد ، اما دقت در آن حرف اول را میزند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت ابرو در کلینیک رنسانس با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید