از صفر تا صد کاشت ریش و سبیل

زیبایی از نظر آقایان و خانم ها متفاوت می باشد و معیار و ملاک های مختلفی دارد به طور کلی زیبایی و محبوبیت ریش و سبیل در بین آقایان گسترده می باشد و در هر مرحله ای از زندگی آقایان تمایل به داشتن ریش و سبیل دارند که در صورت نبود آن علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس هم از بین می رود

چه عواملی باعث ریزش ریش و سبیل می شوند؟

1- اکثریت عدم رویش در ناحیه ریش و سبیل به شکل مادرزادگی می باشد.
2- یکی دیگر از دلایل ریزش ریش و سبیل وجود جراحت در حادثه ای مثل تصادف و ... می باشد.
3- از دیگر عواملی که در مورد ریزش ریش و سبیل می توان به آن اشاره کرد عامل وراثت می باشد.
4-ریزش سکه ای ریش وسبیل و یا ریزش گسترده را می توان به عنوان یک عامل معرفی کرد. 
5-وجود بخیه در صورت ممکن است باعث عدم رویش موها در این نواحی شود.

تکنیک کاشت ریش و سبیل

در کاشت ریش نیز دقیقا مانند کاشت موی سر، از موهای پشت سر و یا اطراف سر استفاده می شود. با توجه به اینکه موهای پشت سر شباهت بیشتری به ریش دارد یا موهای اطراف سر، از یکی از این نواحی مو برداشته می شود.
بعد از کاشت ریش، ریش جدید دائمی است و دقیقا مثل بقیه موها رشد می کند و آن را می توان به طور طبیعی اصلاح کرد.
در کاشت ریش، طبیعی به نظر رسیدن آن بسیار اهمیت دارد در این راستا، تیم پزشکی مرکز تخصصی موی رنسانس از گِرَفت هایی استفاده می کند که حاوی 1 تا 2 تار مو است همچنین با دقت گِرَفت ها را در زاویه و مسیر مناسبش قرار می دهد حتی به نحوی که ریش های خاکستری طوری توزیع شوند که غیرطبیعی به نظر نرسد. 
از سوی دیگر برای به حداقل رساندن زخم شدگی، ما از روش FUE برای کاشت ریش و ابرو استفاده می کنیم و با استفاده از سوزن های بسیار ظریف واحدهای فولیکولی را برمی داریم و در محل مورد نظر کاشت می کنیم بر خلاف روش های سنتی که بخشی از پوست سر برداشته می شود و سپس بخشه زده می شود و همین امر باعث زخم های شدید و خونریزی می شود.

مزایای روش SUT و FUE

1. نداشتن بیهوشی و استفاده از بی حسی موضعی
2. خط رویش طبیعی
3. تراکم بالا و رسیدن به نتیجه دلخواه در یک جلسه
4. قابلیت اصلاح و مدل دادن به ریش و سبیل
5. هم خواب بودن موهای کاشت شده با موهای خود صورت فرد 
6. نداشتن دوران نقاهت طولانی
7. بدون درد بودن و نداشتن خونریزی 
8. باقی نماندن جای بخیه و اسکار بعد از کاشت

عوارض کاشت ریش و سبیل

اصولا کاشت مو با مسائلی همراه است از جمله اینکه در برداشت گِرَفت ها در پس سر ، زخم هایی ایجاد می شود که هرچقد تیغی که برای برش استفاده می شود ظریف تر باشد زخم ها جزئی تر است. در ورش های سنتی جای زخم به صورت خطی باقی می ماند اما در روش SUT  و FUE  بسیار جزئی است و سریع بهبود می یابد. روش FUE و SUT  روشی است که در مرکز تخصصی موی رنسانس بصورت انحصاری در طی یک جلسه انجام می شود و به جای برداشت بخشی از پوست سر، فقط واحدهای فولیکولی برداشته . می شود و در نتیجه جای زخم کوچکی به جا می گذارد از دیگر عوارض کاشت ریش و سبیل به روش های رایج و سنتی می توان به جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت، و ... اشاره کرد 

کاشت ریش و سبیل به روش های SUT و FUE

کاشت ریش و سبیل در این مرکز با بهره گیری از جدیدترین و ایمن ترین متد روز دنیا یعنی SUT، FUEانجام میگیرد.این مرکز برای نتیجه گیری بهتر و زیبایی بیشتر از نقاطی مو برداشت می کند که هم خواب با موهای صورت خود شخص باشد تا حالت بد فرم و غیر طبیعی ایجاد نکند.
در جهت باقی نماندن هیچگونه جای اسکار و خط در محل کاشت، کاشت ریش و سبیل به وسیله نیدل های مخصوص کاشت ریش و سبیل انجام میگیرد تا حالت عروسکی شکل و پوست پرتقالی ایجاد نکند.

عزیزانی که قصد کاشت ریش وسبیل را دارند می توانند جت تعیین وقت قبلی برای مشاوره رایگان با شماره تماس های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایند و یا برای مشاوره آنلاین مجموعه عکس های خود را از طریق تلگرام یا واتساپ به شماره 09122115442 ارسال نمایند.