آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

همه افراد به ویژه خانم ها از داشتن موهای زائد بدن،اللخصوص موی زائد صورت خود رنج میبرند و همیشه به دنبال راهی برای از بین  بردن ان هستند،در ابتدا باید به این نکته اشاره داشت که هر مویی در بدن موی زائد نیست.بیشتر خانم ها به طور ذاتی بدن پر مویی دارند که  این مسئله هم برای زنان مناسب نمی باشد.
اما به طور کلی موی زائد را به موی صورت،چانه،گلو،سینه و دور ناف می گویند که خانم های عزیز به دنبال راهی برای از بین بردن آن ها هستند زیرا ظاهری نا خوشایند برایشان ایجاد میکند.

روش از بین بردن موهای زائد

رفع موهای زائد مسئله ایست که همه افراد به دنبال آن هستند خصوصا خانم ها که برای رفع تمام موی بدن خود به دنبال روشی دائمی تر و بهتر میگردند.
چندین روش برای انجام این کار وجود دارد از جمله تیغ زدن که راحت ترین کار است این روش سریع ترین کار و دم دستی ترین کار است اما باید توجه داشت که موها را زبر تر میکند و پوست بدن را به مرور تیره میکند و میتواند باعث بیماری های تناسلی شود 
مورد بعدی استفاده ار انواع وکس و اپلاسیون است،که بدن را تیره نمیکند، موها را هم از قبل کمتر و نرمتر میکند اما سبب مشکل جدی تر میشود.این روش شل شدگی و افتادگی پوست را به همراه دارد که صد در صد بعد ان باید به دنبال  روش های درمانی برای سفت شدن پوستتان باشید و هزینه چند برابر را پرداخت کنید .
روش بعدی که از بهترین روش های درمانی طولانی مدت است،لیز درمانیست این روش موها را از بین میبرد به پوست آسیب  نمیرساند و پوست بدن را روشن تر میکند و بدون درد است و قابل انتقال بیماری و عفونت نمیباشد.


لیزر موهای زائد چیست؟

انتخاب لیزر یک انتخاب با ارزش برای شماست این روش موثر ترین روش برای رفع موهای زائد است.لیزر مو برای از بین بردن ریشه تمام موهای بدن استفاده میشود، لیزر موهای زائد یک اشعه ی نوری شدید و جهنده است که برای حذف موها استفاده میشود.اشعه ی لیزر از طریق پوست به فولیکول مو میرسد در نتیجه پیاز مو را میسوزاند و از روییدن دوباره مو جلوگیری میکند گرمای اشعه لیزر به فولیکول مو آسیب میرساند تا رشد آینده مو را مهار کند.
افراد با هر رنگ پوستی میتوانند از لیزر استفاده کنند و نتیجه ببینند،استفاده لیزر بر عکس اپلاسیون بدون درد میباشد و اکثر افراد به  تصورت دائمی موهای خود را بعد از 6 الی 8 جلسه از دست میدهند همچنین توجه داشته باشید که فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد باید یکسان باشد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست و آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

خیر این امکان وجود ندارد شایعه های زیادی در این مورد به وجود آمده که کذب است و عوام فریب.
انرژی نور لیز، در واقع سطحی است و در سطح پوست باقی می ماند و در عمق پوست نمیرود این امواج تا پیاز مو سرایت دارند نه بیشتر.
تا به حال هیچ گزاشی حاکی از آن که، نشان دهد لیزر موهای زائد باعث ایجاد سرطان یا نازایی شده باشد وجود ندارد.
تنها عوارضی که این روش دارد کمی قرمزیست که با استفاده از ژل های خنک کننده از بین میرود،نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو است و نفوذ بیشتری ندارد  و با این عمق کم احتمال آسیب رسیدن به اندام های داخلی بدن صفر درصد است.
ما باید به این نکته توجه کنیم که اگر یک نفر گزارش ناباروری و سرطان از طریق دستگاه لیزر را داده بود در اولین اقدام تولید آن در آمریکا توسط سازمان غذا و دارو متوقف میشد و ضرر های دستگاه لیزر از طریق رسانه ها اعلام میشد.
پس با خیال آسوده از این روش برای رفع موهای زائد خود استفاده کنید و از داشتن بدن نرم و صاف بدون موی خود لذت ببرید.
توجه داشته باشید که جلسه اول لیزر موهای زائد بسیار مهم بوده و اهمیت دارد

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر بستگی به نوع دستگاه آن دارد که از چه دستگاهی استفاده شده است  و همچنین استفاده هر قسمت بدن با قسمت دیگر تفاوت دارد. مثلا هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل با لیزر موهای زائد مردان متفاوت می باشد 

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشترو مشاوره تکمیلی با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید