جایگزین کاشت مو وجود دارد؟

همانطور که میدانید بهترین روش روش برای درمان ریزش موها روش کاشت مو می باشد که به رشد مجدد موها می انجامد و رفع ریزش موها و طاسی را در بر دارد ، اما نکته ایی که وجود دارد این است که انجام  روش کاشت مو برای هر فردی  امکان پذیر نمی باشد و هر فردی کاندیدای کاشت مو نخواهد بود .
حال با این حساب سوالی که پیش می آید این است که آیا جایگزین کاشت مو  وجود دار ؟

جایگزین کاشت مو وجود دارد ؟ 

 خوشبختانه بله ، روش جایگزین کاشت مو وجود داشته و  و کاروان به جا مانده از روش کاشت مو را به خوبی ساپورت خواهد کرد ،  و دیگر هیچ فردی افسوس موهای نداشته خود را  نخواهد خورد .
اصولا افراد کاملا طاس و یا افراد مبتلا به آلوپسی و یا بیماری های خاص مجاب به کاشت مو نبوده و به همین منظور از  طاسی موهای خود رنج میبردند اما با به وجود آمدن روش ترمیم مو این امکان برای همه افراد به وجود امد که بتوانند از داشتن موهایی زیبا و طبیعی لذت کافی را ببرند .

 جایگزین کاشت مو 

همانطور که قید شد روش ترمیم مو بهترین روش جایگزین کاشت مو به شمار می رود ، این روش بدون هیچگونه خطر بوده و هچگونه جراحی ، بیهوشی ، درد در آن راه ندارد و به صورت قابل پیش بینی و موفقیت آمیز نتیجه را  بر جای خواهد گذاشت .
روش ترمیم مو ،  از طریق کاشت تار موهای طبیعی و الیاف در جه اول اجرا میگردد با این اختلاف که کاشت تار موها بر روی  پروتز شبیه سازی با پوست سر انجام گرفته میشود و سپس پروتز شبیه سازی شده بر روی سطح سر نصب خواهند گردید  .

 پروتز مو 

 پروتز مو روشی موفق و قابل اعتماد می باشد این روش نیاز به دو جلسه داشته که جلسه اول آن جلسه مشاوره می باشد در این جلسه نوع ریزش ، مقدار ریزش ،  علت ریزش ، اندازه ریزش ، اندازه سطح سر فرد ، رنگ موهای اصلی فرد و... مورد برسی قرار میگیرند .
 و مقدا موهای  کاشته شده بر پروتز اندازه گیری و محاسبه خواهد شد که بسته به اندازه سر و ظاهر فرد دارد  همچنین در این جلسه رنگ موی مورد علاقه فرد ، اندازه موهای مورد علاقه فرد و  مدل موی مورد علاقه فرد با توجه به تشخیص متخصص از طریق ظاهر شخص ، برسی شده و اعمال میگردد و در این جلسه پروتز خصوص سر فرد آماده سازی خواهد شد .

 سپس موها و الیاف طبیعی ازطریق متخصص به صورت تار به تار و جدا گانه بر سطح پروتز  کاشته خواهند شد تا در  جلسه ی اجرا  پروتز و موهای کاشته شده بر روی آن از طریق  فیکس کنندهای طبیعی و کراتینه ی آلمانی بر سطح سر قرار خواهند گرفت  و درمان به راحتی و در زمان بسیار محدود پایان میپذیرد .
 خوشبختانه در این روش نیازی به تکرار جلسات مکرر نخواهد بود و  در جلسات محدود میتوان نتایج نهایی را  کسب کرد .

نکته 

روش  ترمیم مو هچگونه نیازی به مراقبت و محدودیت نداشته و افراد بعد از آن بدون گذراندن دوران نقاهت میتوانند به کلیه ی فعالیت های خود ادامه دهند  به راستی که روش ترمیم مو بهترین روش جایگزین کاشت مو در دنیا می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید