کیا ابرو کاشتن ؟

 زیبایی یک معیار مهم برای ایجاد اعتماد به نفس و به مراتب کاهش اعتماد به نفس در هر فردی می باشد و  معمولا زیبایی چهره به خودی خود میتواند یک فاکتور مناسب برای ایجاد اعتماد به نفس در افراد شود زیبایی و تناسب ابعاد صورت در زیبایی موثر است و یکی از عوامل تاثیر گذار بر چهره افراد ابرو می باشد .

 ابرو های زیبا میتوانند سبب زیبا دیده تر شدن چشم ها شوند و زیبای کل چهره را تحت تاثیر قرار دهند همچنین ابروهای نا مرتب ، کم پشت و نا زیبا نیز میتوانند سبب نا فرمی چهره و عدم جذابیت آن شوند .

 یکی از عواملی که ابرو را تحت تاثیر قرار داده و زیبایی آن را تحت تاثیر قرار میدهد ریزش ابرو ها است همچنین که برخی افراد کم پشتی زیاد ریزش ابرو را دارا هستند .
برای رفع کم پشتی ابر و و ریزش ابرو استفاده از روش های دارو درمانی امکان پذیر نیست و تنها راه درمان آن استفاده از کاشت ابرو می باشد .

کاشت ابرو ، کیا ابرو کاشتن ؟

سوالی که برای متقضیان کاشت ابرو به وجود می آید این است که کیا ابرو کاشتن ؟ برای پاسه به این سوال به توضیحاتی راجب به کاشت ابرو می پردازیم تا با آشنایی یافتن از این روش ها به  پاسخ سوال خود نیز دسترسی پیدا کنید .
 کاشت مو تنها روش موفق در جهان است که میتواند به صورت نیمه تهاجمی منجر به رشد طبیعی ابرو ها گردد .

 این روش برای درمان نیازمند بانک موی قوی فرد می باشد تا با جدا سازی مقدار مورد نی از فولیکول های شخص و کاشت آن ها بر ابرو ها کاشت ابرو انجام گیرد و سپس رشد طبیعی ابرو ها با ظاهری زیبا و طبیعی انجام گیرد .

برای پاسخ به این سوال که کیا کاشت ابرو کاشتن ؟ باید گفت که بیشتر افراد دنیا که ریزش شدید ابرو و کم پشتی ابرو ها را تجربه میکنند میتوانند کاشت ابرو انجام دهند از این روش بدون خطر و بدون عارض  استفاده می نمایند که نیازی به جراحی و بخیه و بی هوشی نداشته و رشد طبیعی ابرو ها را به همراه خود دارد .

کاشت ابرو چگونه انجام میشود ؟

 کاشت ابرو برای درمان ابتدا نیازمند انتخاب کلینیکی معتبر می باشد تا با در دست داشتن تکنیک های جدید کاشت مو و ابرو و داشتن تجهیزات عالی و در دست داشتن بهترین  متخصصین یک درمان عالی را برای افراد داشته باشد و افراد از نتایج طبیعی وعالی کاشت ابرو بهرهمند شوند .

 برای انجام کاشت ابرو متخصص پس از انجام بررسی های  لازم و انتخاب یکی از تکنیک های کاشت ابرو اقدام به انجام این درمان می نماید ، در ابتدا فولیکول های مو از طریق  دستگاه تکنیک انتخابی برداشته میشوند و سپس از طریق بی حسی موضعی بر ناحیه ابرو کاشته میشوند که این مرحله نیازمند تسلط و ماهر کافی متخصص دار تا بدون آسیب رساندن به تار موهای اصلی فرد آن ها را در جهت رویش تار ابرو ها بکارد و به گونه ایی کاشته شوند که علاوه بر ظرافت ، طبیعی بودن به صورت تصادفی و خوش فرم نیز باشند .
پس از کاشت فولیکول ها بر ابرو کاشت ابرو اتمام می یابد و سپس بعد از گذشت سه ماه نتایج آن قابل رویت می باشد .
خوشبختانه تا کنون افرادی که از کلینیک های تخصصی و استاندارد کاشت ابرو  این روش را انجام داده اند از درمان خود راضی بوده و نتایج عالی را کسب کرد اند بنابراین به پاسخ این که کیا کاشت ابرو کاشتن میرسیم که افرادی که این روش را انجام داده اند راضی بوده و میتوان این روش طبیعی را برای رشد مجدد ابرو های خود برگزینند.
 

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره کاشت ابرو و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید