کاشت مو به روش SUT و مزایای آن

آیا شما نیز ریزش مو و کم پشتی موها را تجربه کرده اید و به دنبال راهی برای درمان قطعی و دائمی این مشکل خود می باشید ؟ پس پیشنهاد میکنیم این مقاله را در جهت راهنمایی بیشتر برایر فع مشکل خود دنبال کنید .
در این مقاله به بهترین روش درمان ریزش و کم پشتی موها پرداخته شده است ، کاشت مو به روش sut  و مزایای آن در این مطلب قید شده است که کاربرد فوق العاده و درمان عالی را برای افراد به همراه خود دارد .

کاشت مو به روش sut و مزایای آن 

بیشتر افراد جهان ، عارضه ریزش مو و کم پشتی موها را تجربه می کنند . این مشکل گاه بر اثر ارث و ژنتیک ، گاه بر اثر بیماری های مختلف و گاه بر اثر سبک زندگی فرد به وجود خواهد آمد که علاوه بر تاثیرات منفی بر ظاهر شخص ، تاثیرات منفی بیشتری را بر روی روحیه و اعتماد به نفس فرد قرار می دهد .
نکته ایی که وجود دارد ، کاشت مو تنها درمان رشد طبیعی موها برای انسان در تمام دنیا می باشد که خود این درمان ، روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است که بهترین آن کاشت مو به روش sut می باشد .

کاشت مو به روش sut و مزایای آن چگونه است ؟ 

کاشت مو درمانی است که برای اجرای خود نیاز به بانک مو هایی قوی دارد تا نتیحه عالی را بر جای بگذارد  در کاشت مو به روش های مختلف از بانک موهای پشت گوش و یا پشت سر فرد برای برداشت استفاده میشد که افراد کاملا طاس و یا افراد با ریزش های شدید امکان استفاده از این روش را نداشته و از درمان جا می ماندند .
اما اگر بخواهیم از اولین شرایط کاشت مو به روش sut و مزایای آن صحبت کنیم ، به این مورد اشاره خواهیم کرد که این روش در صورت نبود بانک مویی قوی در سر افراد قادر است بانک موهای قوی دیگر جای بدن را برای برداشت انتخاب کند .

اجرای کاشت مو به روش sut و مزایای آن 

 این روش بهترین و کامل ترین روش کاشت مو می باشد که آخرین روش ارائه شده از کاشت مو بوده و با جدیدترین تکنیک و تجهیزات توانسته است در دنیا بدرخشد و بهترین روش درمان ریزش مو انتخاب شود .
کاشت مو به روش sut  نیاز به جلسه مشاوره برای برسی دقیق ونتیجه ایی بهتر دارد .
در جلسه مشاوره متخصص مربوط این روش به معاینه کامل فرد میپردازد ، بنابراین مقدار ریزش فرد را برسی و اندازه گیری می نماید و سپس به برسی این موارد می پردازد که چه مقدار برداشت مو برای ان لازم  است و با توجه به ریزش و ظاهر شخص چه مقدار تراکم مو سطح سر فرد را پوشش میدهد ، محل برداشت مو ها نیز با توجه به بانک موی قوی فرد در این جلسه مشخص خواهد شد ، مورد بعدی که اهمیت بالایی را نیز دارد  محل و خط کاشت مو می باشد که می بایست طراحی گردد تا نتیجه عالی و صد در صد طبیعی را بر جای بگذارد  .

توضیحات کاشت مو به روش sut و مزایای آن 

این روش پر مزایا ترین روش کاشت مو می باشد و به علت مزایای فراوان خود بهترین روش درمان ریزش مو انتخاب گشته است .
در این  روش برای برداشت و کاشت  مو ها از  دستگاه و تجهیزات مخصوص sut کمک گرفته خواهد شد که همین امر روند درمان را سرعت بخشیده و نتیجه بهتر را ارائه خواهد داد .

در این روش نیز برای برداشت از بی حسی موضعی کمک گرفته می شود تا فرد هیچگونه دردی را احساس نکند ، برداشت نیز به صورت دانه دانه می باشد که زخم و جراحتی را برای فرد به همراه نخواهد داد .

دقت ، مهارت ، نظم در این روش بسیار پر اهمیت است و در سالم نگه داشتن فولیکول ها  نظاره زیادی می شود ، فولیکول ها از طریق بی حسی موضعی بر سطح سر  کاشته خواهد شد .
کاشت مو به روش sut تراکم سه برابر بیشتر از سایر روش را به خود اختصاص داده است که همین موضوع سبب  پر پشتی زیاد افراد از ین روش گشته است  و آن را با سایر روش متمایز می سازد .

این روش به علت تراکم بالا و پر پشتی زیاد مو و همچنین طراحی خط کاشت مو  انجام آن به صورت طراحی شده جلوه زیبایی را به ظاهر افراد بخشیده و صد در صد طبیعی می باشد .

 مواردی در خصوص کاشت مو به روش sut و مزایای آن 

این روش  برای اجرای خود تنها نیاز به یک جلسه دارد ، بنابراین افراد مانند سایر  روش نیاز به گذراندن جلسات متعدد در جهت کاشت مو ندارند .
این روش تنها در یک  جلسه با زمانی محدود اجرا شده و نتیجه کاملا پیش بینی شده و عالی را بر جای خواهد گذاشت .
کاشت مو به روش sut نتیجه سریعتری نسبت به سایر روش داشته که از چهار ماه مشخص شده و تا دوازده ماه  تراکم بی نظیری از مو ها را برای افراد به همراه خواهد آورد ،  رشد قوی موها نیز در این روش نسبت به سایر روش رشد بیشتری را خواهد داد که سبب ظاهر بهتر و رضایت بیشتر افراد گشته است .

بنابراین روش عالی و پر مزایا ، بهترین روش پیشنهادی در سر تا سر دنیا برای رفع ریزش مو به صورت طبیعی می باشد که استفاده از آن  به همه افراد توصیه خواهد شد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید