کاشت مو طبیعی برای خانومها

 کاشت مو خانم ها نسبت به آقایان متقاضیان کمتری دارد زیرا ریزش های شدید معمولا در خانم ها کمتر بوده و به تعداد آقایان نیست ، خانم ها معمولا کم پشتی شدید را تجربه میکنند و در همین خصوص  امکان کاشت مو در نقاط  مختلف میسر نمی باشد .

اما خانم هایی که ریزش مویی با الگوی مردانه دارند میتوانند از کاشت مو استفاده نمایند به طور کل اگر خانم ها  ریزشی مناسب با درمان کاشت مو را داشته باشند هیچگونه  محدودیتی برای انجام این روش نخواهند داشت .

 علت ریزش مو در خانمها 

ریزش موی خانم ها معمولا به دلایل  تغییرات هورمونی به ریزش های شدید دچار میشوند ، ارث و ژنتیک در خانم ها نیز وجود داشته  و ریزش برخی به آن برمیگردد ،   مشکلات تخمدان ، مشکل تیروئید ،  کم خونی ، بیماری های خاص ، مصرف داروای خاص ، عمل های جراحی ،  یائستگی ، کاهش وزن شدید و . . .  همگی  در بروز این مشکل میتوانند تاثیر گذار باشد و در هر فردی علل آن متفاوت خواهد بود .

 چه خانهایی برای کاشت مو مناسب هستند؟

 افرادیکه ریزش موی حاشیه ایی را به همراه دارند .
افرادی که ریزش مویی شبیه به ریزش الگوی موی مردانه دارند .
 افرادی که به علت عوامل فیزیکی و کشیده شدن موها ریزش های سخت را تجربه کرده اند .
افرادی که جراحات سنگین مانند تصادف ، سوختگی و آسیب دیدگی های این چنینی را تجربه کرده و موهای خود را از دست داده اند .
 این افراد میتوانند کاشت موی سر را برای درمان خود انتخاب کرده و نتایج خوبی را از درمان  خود کسب نمایند .

 آیا انجام کاشت مو در مرد و زن یکسان است ؟ 

کاشت مو دارای روش های مختلف در جهت درمان می باشد  و برای درمان مرد و زن از آن ها استفاده میشود و محدودیتی در انتخاب روش ها نخواهد بود  و نحوه و تکنیک درمان برای مرد و زن به یک صورت می باشد .
 اما باید توجه داشت که  الگوی ریزش در مردان و زنان متفاوت می باشد در همین خصوص نحوه برداشت و امکان کاشت موها در این دو گروه متفاوت خواهد بود .

 مراحل کاشت و در خانمها 

ابتدا متقاضی برای  درمان حاضر میشود که معمولا مصرف مسکن تجویز شده را باید داشته باشد  ، سپس  متخصص با بی حسی موضعی در ناحیه برداشت مو  احساس درد را از فرد سلب میکند .
سپس برداشت بر طبق روش انتخاب شده کاشت مو برداشت خواهد شد  و فولیکول ها از آن جدا میگردند محل برداشت موها نیز  معمولا از پشت سر خواهد بود .

برای جدا سازی فولیکول ها نیاز به دقتی فراوان می باشد چرا که  نباید فولیکول ها از بین بروند  به همین خاطر  این مرحله با ظرافت و دقت بالا انجام میگیرد .
 مرحله  بعدی مرحله کاشت فولیکول ها بر سر می باشد ،  ناحیه ی بدون موی سر شخص توسط بی حسی موضعی بی حس میگردد ، سپس فولیکول ها با توجه به روش انتخابی کاشت مو بر ناحیه کاشته خواهند شد .
عمل کاشت مو برای خانمها با توجه به نوع روش انتخاب شده کاشت مو متفاوت می باشد  ، اما به طور معمول مدت زمان آن 3 الی 5 ساعت خود و ساعات طولانی را به خود اختصاص نمی دهد .

 نتایج کاشت مو در خانمها 

 خنمها معمولا یک الی دو روز بعد از کاشت مو دوران نقاهت و استراحت کامل را دارند پس از آن نیز با توجه به نکات گفته شده توسط متخصص میتوانند شرایط  را کنترل کرده و ایجاد هرگونه آسیب بر موهای کاشته شده بپرهیزند تا تاثیر عالی را برای درمان به همراه داشته باشند .
رشد موها در خانم ها  بعد از این روش پس از 3 ماه اول ، رشد خود را آغاز میکنند و در 6 ماه و 12 ماه  به رشد خود ادامه داده و تراکم بالایی را به همراه خواهند داشت .
و در خانم ها به علت داشتن موهایی در نقاط دیگر سر کاشت مو طبیعی تر بوده و امکان تشخیص را برای هیچ شخصی به همراه نخواهد داشت .

 هزینه کاشت مو در خانمها

هزینه کاشت مو بستگی به مقدار ریزش موها و مقدار موهای برداشت شده و کاشت آن ها برای هر فردی می باشد و در آقایان و خانم  ها نیز به همین طریق محاسبه میگردد و طبق شرایط مخصوص هر فرد مقدار هزینه برای هر شخص متفاوت خواهد بود .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید