کاشت مو در ایران FIT


 همانطور که می دانید علم پزشکی علی الخصوص پزشکی زیبایی رو به پیشرفت بوده و در هر زمان تکنیک های جدیدی ابداع می شود که علاوه بر سهولت و ظرافت به جهت بالا بردن کیفیت هم موثر و مفید می باشد.

آیا تکنیک SUT ارتباطی با روش Safer دارد؟

کاشت مو با تکنیک SUT جدیدترین و بهترین روش کاشت مو به شمار می رود که بدون جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت و ... می باشد که به هیچ عنوان روش سیفر (SAFER)  نبوده و هیچ گونه ارتباطی با آن روش ندارد.
یکی از مزیت هایی که این روش را نسبت به روش های دیگر متمایز کرده است، برداشت گرفت ها با دستگاه بوده که باعث می شود آسیبی به گرفت های برداشته شده همانند روش های رایج و سنتی زده نشود و در کنار ظرافت، سرعت در برداشت گرفت ها نیز بالا رفته، به نوعی که می توان تا 14000 تار مو را در صورت داشتن بانک موی مناسب فرد کاندید کاشت مو در یک جلسه برداشت و پیوند را انجام دهیم.

آیا تکنیک SUT روش جدیدی است

شایان ذکر است تکنیک SUT متد جدیدی بوده که در امریکا و اروپا اجرا می شود و بنیانگذار آن هم در ایران مرکز موی رنسانس می باشد
متاسفانه برخی از مراکز کاشت مو که به دلیل سود بیشتر و عدم توانایی و تطبیق علوم خود با متدهای روز دنیا و بروز رسانی تیم های کاشت خود، سعی بر این دارند که روش های جدید و روز دنیا را تخریب کرده و  به فکر خود منفعت بیشتری نصیبشان گردد و همچنان روش های سنتی و با عوارض بالا را بهترین راه درمان کم مویی معرفی کنند.

یکی از روش های کاشت مو که از بعد از برداشت فلپ یا همان کاشت مو به روش (FUT) به این عرصه معرفی شد,کاشت مو به روش (FIT) یا به اصطلاح فیت می باشد که نظریه اصلی این روش برنداشن فلپ و خونریزی را به حداقل رسانده ولی کنترل کردن این خونریزی ها تقریبا سخت و غیر ممکن می باشد، علاوه بر خونریزی در کاشت مو به روش fit تراکم‌بالایی را در این روش شاهد نمیباشیم و اسیب دهی به بانک موی شخص کاندید و تکرار جلسات مکرر و خستگی در مراجعین را شاهد هستیم.


 هزینه کاشت مو با تکنیک جدید SUT

از لحاظ هزینه این روش کاشت مو تفاوت چندانی با روش های دیگر ندارد اما از نظر کیفیت  خیلی متفاوت می باشد که تنها مجری و بنیانگذار کاشت مو به روش sut در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد که با بیش از 15 سال تجربه و انجام بیش از 11000 مورد کاملا موفق کاشت مو را با این تکنیک انجام داده است.
ما مفتخریم در طول این مدت نتایج کاشت منحصر به فرد و شگفت انگیز بوده است
در کاشت مو به روش sut هزینه و قیمت انجام کاشت معمولا به وسعت ریزش مو بستگی دارد منطقه ای که ریزش داشته و خالی از مو می باشد تا چه اندازه ای است اما بطور تقریبی هزینه کاشت مو به روش sut در یک جلسه بین 3 ملیون و 500 هزار تومان  الی 5 میلیون 500 هزار تومان می باشد.

عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو با تکنیک  SUT را دارند می توانند جهت نوبت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام با شماره 09122115442 ارسال فرمایید
همچنین جهت مشاهده نمونه های انجام شده به قسمت گالری سایت مراجعه نمایید