کاشت مو به روش اف آی تی

کاشت مو به تکنیک جراحی گفتته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. کاشت مو  با پیوند پوست متفاوت است.

در هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند. امروزه در پیشرفته ترین روشهای کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation و یا بصورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع آوری می‌شوند.

Techniqueیا FIT  در واژه به معنای تکنیک جداسازی فولیکول‌ها. در این متد بوسیله پانچ از ناحیه بانک مو، که معمولاً از پشت سر و بالای گوشها انتخاب می‌شود، فولیکول‌ها برداشت شده و در ناحیه‌ای که نیاز به کاشت مو احساس می‌شود، مجدداً بوسیله پانچ و یا SLIT این فولیکول‌ها کاشت یا پیوند داده می‌شوند.

بجا ماندن حفرهای موی كاشته شده  و بجا ماندن اسكار از  هولدرهای دستی و در قسمت برداشت مو آسیب جدی به بانك موی شخص در جلسات مكرر وارد مینماید ، چرا كه در روش FIT نیاز به جلسات مكرر میباشد و بیشتر بانك موی شخص را در این جلسات برداشت میكنن كه متأسفانه بیشتر آنها بعلت تجربه ناكافی در زمینه برداشت و نگهداری طولانی ساعات گرفت و نادرست كاشت ان ،پرط و از بین میروند كه دیگر پس از انجام آن نمیتوان  ترمیم مجددی بر روی  موی سر شخص كاندید انجام داد

تكنیك  SUT "

چرا كه بانك موهای شخص دیگر اجازه برداشت را به ما نمیدهد كه  در نهایت پس از گذاشت شش الی هشت ماه از موهای كاشته شده ،

رشد بد حالت وبی كیفیت موهای كاشته شده كه همانند موهای عروسك میباشند را در این افرادمتأسفانه  شاهد هستیم،

لذا از شما عزیزانی كه قست انجام كاشت موی خود را دارید تقاضا میشود قبل از انجام ان به مراكزی مراجعه نماید كه سابقه طولانی در این زمینه را دارند و استفاده آن مراكز از اخرین تكنولوژی و دستگاهای روز دنیا و داشتن بهترین تیم كاشت و متخصصین مجرب و در اخر روئیت بیماران انجام شده توسط آن مراكز حق شماست،

مركز موی رنسانس مفتخر است همینك با تكنیك جدید SUT ,خلق یك چهره زیبا و دادن اعتماد بنفس بیشتر به شما عزیزان  را ضمانت كرده و نگرانی شما در این زمینه را كاملاً برطرف مینماید.