کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

ریزش مو یکی از موارد شایع در بانوان و آقایان در سنین مختلف می باشد. ریزش مو تا حد معین می تواند امری کاملا طبیعی برای افراد باشد. گاهی ریزش مو ها بسیار شدید و حتی موجب خالی شدن سطح سر از مو می شود. ریزش مو، علاوه بر اینکه وضعیت زیبایی و ظاهری فرد را نامنظم میکند، روحیه و اعتماد به نفس را هم میگیرد                                

علل ریزش مو

1. بیماری های روحی روانی و استرس.
2. اختلالات هورمونی ومشکلات تیروییدی.
3. رژیم های سخت، مضر و کاهش وزن های ناگهانی.
4. جراحی و بیهوشی، و داروهای مداوم.
5. شرایط فیزیکی و نگهداری نامناسب.

درمان ریزش مو

بهتر است با اولین بروز ریزش مو فرد نسبت به درمان برای موهای خود توسط پزشک، اقدامات لازم را به عمل آورد. معمولا درمان ریزش مو بر اساس نوع و الگوی ریزش مو تعیین میشود. امروزه درمان ریزش مو به صورت های گوناگونی صورت می گیرد که در بیشتر موارد پزشک سعی برای احیائ فولیکول های مرده با روش تقویتی و در نهایت کاشت مو و یا ترمیم مو میکند.
کاشت مو
همه کسانی که تشخیص می دهند دچار ریزش مو شده اند راه های مختلفی را برای درمان آن تجربه کرده اند. 
از جمله موارد درمانی ریزش و کم پشتی موها که به صورت دائمی است، کاشت مو میباشد.کاشت مو در اصل به معنی جایگزینی موهای جدید به جای موهای ریخته شده یا از دست رفته است. در سالیان اخیر در زمینه کاشت مو پیشرفت های چشمگیری مشاهده می شود.
درست است که موها در روش کاشت مو بر خلاف روش ترمیم مو بخاطر پیوند فولیکول مو در سطح داخلی سر قابل رشد است اما فقط افرادی میتوانند کاشت مو را انجام دهند که بانک مو لازم، برای کاشت مو را دارا هستند. 

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو


ترمیم مو راه حلی مناسب برای افرادی است که متقاضی کاشت مو بدون نیاز به بانک مو هستند.
نام دیگر جدیدترین متد کاشت مو بدون نیاز به بانک مو، ترمیم مو به روش HRT می باشد.
در ترمیم مو به روش HRT یک لایه ی شبیه سازی شده از پوست سر انسان تهیه می گردد که موها  روی این شبکه به صورت تار به تار سوار شده اند و توسط کراتین (چسب گیاهی که کاملا محکم و بدون هیچگونه عارضه، حساسیت،خارش و... است.) روی سطح سر فیکس و نصب میشود. در ترمیم مو به گونه ای موها طبیعی است که حتی اطرافیان متوجه ترمیم موی شما نخواهند بود.
ترمیم مو به روش HRT با توجه به اینکه کاشت مو بدون نیاز به بانک مو انجام می شود از موهای طبیعی با تراکم دلخواه فرد استفاده می شود.
 یکی از اولویت های مهم در ترمیم مو کیفیت موها میباشد که باید بهترین و طبیعی ترین نوع آن را انتخاب کرد که از هر نظر کیفیتی تضمین شده باشد. عمر مفید ترمیم مو بین 2 تا 3 سال می باشد که با توجه به شرایط نگهداری فرد تخمین زده می شود. 

مرکز تخصصی موی رنسانس با 15 سال سابقه و با مجوز رسمی به شماره 37414 بنیانگذار کاشت مو بدون نیاز به بانک مو یا ترمیم مو به روش HRT در ایران می باشد که توانسته تا کنون بیش از 5000 مورد ترمیم مو را با موفقیت 100% در ایران انجام دهد شما دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره آنلاین عکس خود را به شماره 09122115442ارسال کرده و یا با شماره های 0212208210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید