کاشت مو با لیزر

امروزه روش های گوناگونی برای درمان ریزش مو و ترمیم مو  انجام میشود. یکی از روش های موثر و قطعی در درمان موهای از دست رفته کاشت مو  می باشد. در اصل کاشت مو، با برداشت فولیکولهای مو از قسمت دارای پیاز مو و پیوند موها در منطقه خالی شده یا گیرنده صورت میگیرد.

هدف از همه روش های مختلف کاشت مو افزایش تراکم مو ها با جنبه درمانی و زیبایی میباشد، باید توجه داشته باشید انتخاب بهترین روش کاشت مو باید بالاترین میزان جواب دهی را در ترمیم و رشد طبیعی موها در خود داشته باشد. برای کیفیت بیشتر در کاشت مو بهتر است علاوه بر به دست آوردن اطلاعات ابتدائی فرد متقاضی، حتما جلسه ای جهت مشاوره و نظردهی با پزشک داشته باشید که بر اساس وضعیت ریزش مو، بانک مو، وکیفیت موها توصیه مرتبط با کاشت مو اعلام میکند، برای نتیجه گیری بهتر است که به تمامی موارد توجه کنید.

مواردی که باعث ریزش مو می شود

1. بیماری های روحی روانی و استرس.
2. اختلالات هورمونی ومشکلات تیروییدی. 
3. رژیم های سخت، مضر و کاهش وزن های ناگهانی.
4. جراحی گوناگون، بیهوشی و داروهای مداوم. 
5. شرایط فیزیکی و نگهداری های نامناسب (محکم بستن موها، شانه کردن مداوم با برس های نا مناسب و خشن، تکرر بیش از حد در شامپو کردن و رعایت نکردن اصول آن، استحمام با دمای نامناسب، استفاده از مواد شیمیایی یا همان رنگ کننده و حالت دهنده ها، استفاده از وسیله های برقی مو مانند: سشوار، اتو مو و ... ).


کاشت مو

کاشت موی طبیعی روشی درمانی برای کم مویی و طاسی مو ها است که به صورت مطمئن، موثر و قطعی میباشد. کاشت مو باعث می شود موهای شما پرپشت و پر تراکم تر شود و طراوت شادابی و جوانی فرد بازگردد. در کاشت مو فولیکول های مو، از بانک مو که همان ناحیه اهدا کننده است جداسازی و برداشته میشود و در نواحی کم مو یا خالی از مو می کارند، معمولا ناحیه ی اهدا کننده مو پشت سر و ناحیه ی دریافت کننده ناحیه ی طاس سر می باشد. در مبحث میزان تراکم باید توجه کنید که شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد، به صورتی که هر چقدر که افراد دارای بانک مو و بخش اهدا کننده قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت .

کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر یکی از عبارت هایی است که به تازگی در فضای مجازی جتسجو شده و بسیاری از مراجعه کننندگان به کلینیک ها این سوال را از مشاورین خود می پرسند که کاشت مو با لیزر وجود دارد و آیا کاشت مو با لیزر انجام می شود؟
در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که کاشت مو با لیزر در علم پزشکی وجود ندارد و صرفا یک ترفند تبلیغاتی می باشد که بسیاری از مراکز کاشت موی نامعتبر با این ترفند مراجعه کننده را جذب می کنند اما باید بدانید که اصولا کاشت مو با لیزر وجود ندارد

پیشرفته ترین و جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو و به روزترین تكنیك آمریكا و اروپا روشSUT  میباشد. این متد بر خلاف روشهای رایج و منسوخ شده که با جراحی و عوارض جراحی انجام میشوند، بدون هیچگونه جراحی و خونریزی بوده و بدون دورن نقاهت می باشد.
. از دیگر مزایای کاشت مو به روش SUT خط رویش طبیعی و تراکم بسیار بالا کاشت مو، برابر با 14000 تار مو (البته توجه فرمائید شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد،به صورتی که هرچقدر بانک مو و بخش اهدا کننده قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت) در یک جلسه، یعنی 3 برابر روشهای رایج و سنتی FIT میباشد. در متد کاشت مو به روش SUT برداشت گرفت ها با دستگاه انجام شده و  و پیوند مو به صورت دستی توسط تیم مجرب کاشت مو  انجام میشود و درصد از بین رفتن گرفت ها بسیار کاهش می یابد، در این متد موها ظاهر کاملا طبیعی داشته و حالت عروسکی و مصنوعی را به خود نخواهد داشت.  

کلینیک رنسانس بنیانگذار و تنها مجری انجصاری کاشت مو به روش SUT در ایران است که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد. کلیه خدمات در این کلینیک توسط تیم مجرب کاشت مو و تحت نظر پزشک متخصص طی یک جلسه انجام می شود 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو با لیزر و کاشت مو به روش SUT با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکی خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید