کاشت موی طبیعی SUT

در هر دوره ی زمانی،ریزش مو و طاسی برای افراد معضلی جدی بوده است.که امروزه به دلیل قرار گرفتن اهمیت بیشتر زیبایی در ظاهر،افراد بیشتر به دنبال راهای درمانی میروند و راهای مختلفی را انتخاب میکنند.
که هرروزه به شمار افرادی که روش کاشت مو را انتخاب میکنند افزوده میشود.


 کاشت مو طبیعی

کاشت مو ، به جریانی گفته میشود که در آن پیوند مو انجام میگیرد.
در کاشت مو ریشه ی مو،از قسمتی  از بدن که مقاوت بالایی دارد و ریزشی در آن صورت نمیگیرد را برداشت میکنند و دست نخورده به سمت جا های خالی و طاسی سر میبرند که نتیجه ایی طبیعی به موی سر میدهد.
کاشت مو علاوه بر قسمت سر بر کاشت ابرو ، کاشت ریش و سبیل ، کاشت مژه و نواحی اسکار نیز قابل اجرا است.
در کاشت مو،تیم متخصص مو های پشت سر و یا هر قسمتی از بدن که مویی مقاوم دارد را به صورت جداگانه برداششت میکنند و به وسیله میکروسکوپ فولیکول آن را جدا میکنند و در محل خالی سر،با ظرافت تمام  به قطر 1میلی متر پیوند میزنند.
در این مرحله باید توجه داشت که تیم مجرب پزشکی مو را به گونه ایی برداشت می کند که جای بخیه باقی نمانده و خط پشت سر،قابل تشخیص نباشد.
.شاید یکی از دلالیل استقبال مردم از روش کاشت مو همین نداشتن جراحی، درد و خونریزی می باشد
و اما آنچه که رعایت آن ضرورت دارد،انتخاب یک کلینیک خوب و تیمی متخصص و حرفه ایی میباشد. در کلینیک رنسانس تمام خدمات کاشت مو توسط تیم مجرب پزشکی و تحت نظر متخصص انجام می شود 
در کلینیک ما قبل از انجام کاشت مو،مشاوره لازم و کامل را با مراجعین محترم انجام می دهند. کلینیک رنسانس این افتخار را دارد که اکثر مراجعین به این کلینیک معرفی شده از طرف مراجعین قبلی می باشند
کاشت مو با روش های FUT ، FIT، BHT، SUT و ... انجام می شود از میان روش های گفته شده بهترین روش و کاربردی ترین روش،sut است.

کاشت موی طبیعی sut

کاشت موی طبیعی sut  جدیدترین روش و روش کامل شده ی روش های رایج و سنتی می باشد.این روش کاشت مو 100% طبیعی انجام میدهد.روش sut سه برابر دیگر روش های رایج و سنتی تراکم دارد،این روش بدون جراحی، درد، خونریزی و ... در یک جلسه انجام می شود 
کاشت مو با تکنیک SUT  پر طرفدارترین روش در دنیا شناخته شده است. با کاشت مو sut  هیچ نشانی از برش و خط اسکار باقی نمی ماند و اصلا قابل حدس نیست که موهای شخص درمان شده مویی پیوندی باشد.
کلینیک رنسانس با استفاده از کاشت مو sut  موهایی طبیعی و پرپشت به شما هدیه می کند و به دلیل مزایای بسیار خود، روز به روز به شمار مخاطبان خود اضافه میکند.با توجه به مزایا و درمان روش  sut هزینه  بسیار مناسبی دارد تا هر فردی  بتواند آرزوی خود را که داشتن موهایی زیبا و طبیعی  است را فراهم کند.
کاشت مو، هیچ عوارضی و بیماری برای مراجعین به همراه ندارد و خوشبختانه تا به حال هیچ عوارضی از آن برای بیماران گزارش نشده است و همه از رضایت کافی برای کاشت مو،برخوردار بودند.
کاشت مو،زیبایی و اعتماد به نفس افراد را به آنان باز میگرداند و باعث میشود افراد بتوانند،داشتن موهای طبیعی را در قسمت سر خود احساس کنند و از آن لذت ببرند.