کاشت ریش برای افراد کوسه (بدون ریش)

 همانطور که خانم ها به دنبال زیبایی هستند و این موضوع برای آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است مردان نیز به دنبال جذابیت بوده و این موضوع برای آن ها اهمیت بسیار بالایی دارد ، فاکتور های دخیل در  جذابیت مردان زیاد نمی باشد اما هر کدام از آن ها تاثیر زیادی بر چهره و جذابیت آن ها خواهد  گذاشت یکی از این فاکتور ها وجود ریش پر پشت و مناسب بر صورت آن ها می باشد که میتواند جذابیت منحصر به فردی برای آن ها داشته باشد .

در این بین مردانی هستند که فاقد ریش و سبیل بوده و یا رشد مطلوب و کافی در ریش و سبیل خود ندارند که به عنوان مردان ( کوسه ) شناخته میشوند  این عامل میتواند به علت عوامل زیادی همچو ژنتیک و ارث باشد که بروز آن در مردان با کاهش اعتماد به نفس آن ها ارتباط خواهد داشت  اما خوشبختانه امروزه  میتوانیم با استفاده از کاشت ریش برای افراد کوسه و مردان این مشکل را برطرف نماییم.

کاشت ریش 

 کاشت ریش برای افراد کوسه و یا مردان که به دلایلی چون سوانح سوختگی ، تصادفات و عوامل این چنینی امکان رشد سبیل و یا ریش مجدد خود را ندارند میتوانند از روش کشت ریش استفاده نمایند.

 استفاده از کاشت ریش و سبیل مانند کاشت موی سر میباشد و شما برای استفاده از این درمان ینز نیاز به مرکز تخصصی خواهید داشت که با مهارت بالای متخصص و  ابززار و روش های تخصصی بتواند بهترنی نتایج را برای شما داشته باشد چرا که این درمان از حساسیت بالایی برخوردار بوده و برای داشتن نتیجه ایی عالی  نیازمند مهارتی بالا می باشد ، خوشبختانه کلینیک فوق تخصصی و حرفه ایی رنسانس میتواند در این امر کمک کننده باشد و بهترین نتایج را برای شما عزیزان به همراه داشته باشد .

مراحل کاشت ریش برای افراد کوسه 

افراد پس از مراجعه به کلینیک تخصصی رنسانس تحت  معاینه متخصص قرار میگیرند ، متخصص نیز با توجه به شرایط شخص مشخص  می نماید که فرد به چه اندازه تراکم  مو و چه مقدار کاشت احتیاج دارد و با بررسی شرایط بانک موی شخص مشخص میکند که فرد کاندید مناسبی برای کاشت ریش  هست یا خیر .

 کلینیک رنسانس با توجه به فوق تخصصی بودن خود بهترین و آخرین روش کاشت مو را برای انجام کاشت ریش انتخاب کرده است چرا که این روش بهترین نتایج درمانی را داشته و با کمترین درد و خونریزی بدون احتیاج داشتن به ایجاد برش در منطقه برداشت فولیکول و بدون ایجاد خط اسکار بر سر افراد و همچنین با در دست داشتن تراکم بالای رشد ریش بر منطقه کاشت ریش میتواند  نتایج عالی را به همراه داشته باشد و تنها در یک جلسه بهترین نتایج را برای افراد  نشان دهد ، این روش sut  می باشد که به علت نتایج عالی خود در این کلینیک مورد استفاده قرار میگرد تا افراد با استفاده از این روش بتوانند صاحب ریش و سبیلی پر پشت با چهره ایی زیبا گردند.

بنابراین در جلسه اجرای کاشت ریش ابتدا ناحیه  برداشت موی سر فرد از طریق بی حسی موضعی بی حس میشود و سپس موها از طریق سوزن های ریز دستگاه sut  برداشت و فولیکول ها از آن جدا میشوند و سپس  مقدار فولیکول ها بر ناحیه ریش و سبیل شخص از طریق بی حسی موضعی و با استفاده از  سوزن های مخصوص این روش کاشته میشوند به صورتی که آسیبی به ریش های اصلی وارد نشود و با کاشت تصادفی فولیکول ها نتایج طبیعی برای افراد به همراه داشته باشد و پس از کاشت درمان پایان میابد .

نتایج کاشت ریش در مردان 

زمانی که کاشت ریش برای افراد اتمام میابد و فرد روز های اولیه استراحت خود را میگذراند میتواند پس از گذشت یک هفته به زندگی عادی خود ادامه دهد و خبری از درد ، تورم و قرمزی وجود نداشته باشد و نتایج کاشت مو برای آن ها در دو ماه اول قابل رویت می باشد که بسیار نازک و اولیه می باشد و در 4 الی 6 ماه اول به رشد عالی خود خواهد رسید .

این روش با روش کاشت مو کاملا شباهت دارد با این تفاوت که کاشت ریش   حساسیت و دقت بالایی را می طلبد و متخصصین باید به جهت رشد ریش و زاویه خواب موها دقت بالایی را داشته باشند تا نتایج زیبا و طبیعی نمایان شود که برای داشتن نتیجه ایی عالی انتخاب کلینیکی صحیح کفایت کرده و افراد میتوانند از درمان خود مطمئن باشند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید