کاشت ابرو

ابرو در زیبایی چهره انسان تاثیر بسیار بالایی دارد ، اما متاستفانه بیشتر افراد ابروهای زیبا و پر پشت را ندارند و یا بسته به عوامل مختلفی چون ارثی بودن ژنتیک ، تغییرات هورمونی و بیمای های خاص دچار ریزش شید ابرو کم پشتی فاحش آن می باشند .
بنابراین به دنبال درمان این مشکل بوده  راه حل دائمی را میپسندند .

یکی از درمان های موفق برای رشد مجدد ابرو و زیبا یی ظاهر آن ها استفاده از روش کاشت ابرو می باشد که با توجه به درخواست های متعدد شما دوستان به برسی مزایا و معایب کاشت ابرو میپردازیم .

کاشت ابرو

قبل از شروع به این موضوع ابتدا به این نکته میپردازیم که کاشت ابرو نیز در مرکز تخصصی کاشت ابرو انجام میگرد که اجرای آن زیر نظر متخصص این زمینه می باشد .
با انتخاب کلینیک ، فرد مورد معاینه کامل متخصص خود قرار میگیرد به این صورت که متخصص با معاینه ابرو ها در میابد که فرد به چه مقدار برداشت مو و به چه مقدار کاشت فولیکول برای ابرو های خود لازم دارد ،  و اینکه متخصص نوع چینش کاشت ابرو و رویش تار های ابرو را برای  درمانی کاملا حرفه ایی و طبیعی برنامه ریزی می نماید .

انجام کاشت ابرو 

در جلسه اجرا نیز شرایط را بر طبق برنامه ریزی از پیش تعیین شده هدایت می نماید ، برای کاشت ابرو احتیاج به برداشت مو می باشد که عموما به علت استحکام قوی فولیکول موی پشت سر  یا پشت گوش برداشت از این نقاط به صورت اتفاقی انجام میگرد  متخصص و تیم حرفه ایی به جدا سازی فولیکول ها با دقت و بدون آسیب میپردازند که اینکار از طریق بی حسی موضعی انجام میگرد تا افراد هیچگونه دردی را در طول برداشت احساس ننمایند

سپس فولیکول های جدا سازی شده با توجه به طراحی چینش متخصص بر سطح ابروی فرد به صورت کاملا حرفه ایی  کاشته خواهند شد  ، کاشت ابرو بر ابرو نیز نیاز به بی حسی موضعی دارد تا فرد هیچگونه دری را از سوراخ های ریز ایجاد شده احساس ننماید و به همین راحتی درمان تنها در یک جلسه انجام میگردد .

مزایای کاشت ابرو 

 کاشت ابرو نیز تنها نیاز به یک جلسه درمان دارد بنابراین وقت زیادی را به خود اختصاص نمیدهد ، همچنین این روش بدون نیاز به بی هوشی می باشد و جراحی و خونریزی و زخم و اسکار بر آن راه ندارد  و هزینه بسیار مناسب و به صرفه ایی را با توجه به درمان طبیعی و عالی خود به خود اختصاص داده است .

اگر هر فردی  خواهان رشد طبیعی ابروها و زیبایی و پر پشتی ابرو های خود می باشد بهترین روش کاشت ابرو خواهد بود زیرا میتواند رشد طبیعی ، پر پشت با جلوه ایی طبیعی را به افراد هدیه دهد ، انجام این درمان نیز  مانند کاشت مو طبق روش های متفاوت کاشت مو انجام میگیرد ، که توصیه میشود برای کاشت ابرو نیز از روش های نوین کاشت استفاده گردد تا  نتیجه ی زودتر و عالی تری را به مراجعین هدیه دهد .

معایب کاشت ابرو 

هر فرد متقاضی نسبت به عوارض کاشت ابرو کنجکاو می باشد تا دریابد که این روش مناسبی برای درمان او می باشد یا خیر .
کاشت ابرو روشی است که نتیجه ی زودرسی را به همراه دارد و اگر در مراکز معتبری انجام گردد یک روش دائمی و فوق العاده به شمار میرود .

اما با انجام دادن کاشت ابرو در مراکز غیر استاندارد امکان دارد از روش های ابتدایی کاشت ابرو استفاده گردد که ممکن است تراکم کم ابرو ها و جلوه ی مصنوعی آن ها را به همراه داشته باشد . هیچ روش کاشت مو و کاشت ابرویی آسیب و بیماری و آلرژی را به همراه خود ندارد چرا که روش غیر تهاجمی بوده و فولیکول موی بدن خود شخص برای درمان استفاده میشود اما امکان دارد با رعایت نکردن نکاتی در این زمینه درمان به درستی انجام نگیرد و جلوه ی غیر حرفه ایی را به همراه داشته باشد .

بنابراین کلینیک انتخابی و متخصص بسیار مهم میباشد تا بتواند رویش ابرو ها را در مسیر درست بکارد و ابروهایی قرینه و پرپشت با خط رویش مناسبی را برای افرا در نظر بگیرد .

مراقبت های لازم کاشت ابرو 

به علت رشد بیشتر موهای سر از ابرو ، کاشت فولیکول مو بر قسمت ابرو رشد بیشتر تار ابرو را به همراه دارد بنابراین افراد باید توجه داشته باشند که هر یک روز در میان  موهای ابرو خود را با استفاده از قیچی برش بزنند ، از فشار آوردن شدید به ابرو ها خصوصا در دو هفته اول بعد از کاشت بپرهیزند و کلیه توصیه های متخصص در این زمینه را رعایت فرمایند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید