پی آر پی مو در زنان

بیش از یک میلیون ازیک سوم بانوان با مشکل ریزش مو مواجه هستند،و ریزش مو انها متفاوت تر و خوشخیم تر از اقایان می باشد.اما از انجایی که از انجا که بر همگان اشکار هست داشتن موی زیبا برای هر خانم چقدر مهم است.و ریزش مو اهمیت بالایی پیدا کرده است.ریزش مو معمولا موقع دوش گرفتن و سشوار و شانه کشیدن رخ میدهد که این امر کاملا طبیعی است.

پی آر پی مو در زنان

پی آر پی مو در زنان یکی از روش های تقویت مو می باشد prp مخفف واژه‌ی platelet rich plasma و به معنای پلاسمای غنی شده از پلاکت میباشد. این روش درمان ریزش مو همانند آزمایش چکاپ ساده است، نمونه خون از فرد گرفته می شود و خون گرفته شده در کیت ‌های مخصوص و استاندارد و در سانتریفیوژهای مخصوص قرار میگیرد، پلاکت‌ها و پلاسمای آن جدا و اجزای خون از یکدیگر تفکیک شده و قسمت مایع پلاسما از محتویات جامد جدا شده می شود.در نهایت از پلاسمای خون خود بیمار با دو تا سه برابر پلاکت ‌های بیش از حد معمول و غنی شده با  استفاده از یک نوع کرم بی‌حسی سر بدون درد در داخل لایه درم (لایه‌ای از پوست ابتدا پوست سر که منشأ رشد و تقویت فولیکول‌های مو است) تزریق می شود و این تزریقات بسیار زیاد، کوچک و با دقت انجام میشود. تزریق prp  در درمان ریزش مو روند کوچک و نازک شدن موها که علت طاسی است متوقف شده و برمی‌گردد. 


 مزایای پی آر پی در زنان چیست؟


تزریق پی ار پی باعث جلوگیری از ریزش و درمان ریزش مو خواهد شد.

باعث تحریک و جوانسازی سلول‌های پوست سر و  برای رشد فولیکول‌های مو استفاده میشود.

پی آر پی جهت تحریک و سرعت بخشیدن به رشد مو در ریزش مو سکه ای کاربرد دارد .

 برای افرادی که برای پیوند مو گزینه مناسبی نیستند و همچنین افرادی که مو کم پشتی در فرق سر دارند و پیوند مو برای آنها گزینه مناسبی نیست می توانند انجام دهند .

 تزریق در محل کاشت مو، برای کاهش خونریزی، کبودی سر، سرعت بخشیدن به روند بهبودی پس از کاشت مو و کاهش احتمال ریزش مو بر اثر شوک و استرس مفید بوده و بیمار ظرف مدت زمان کوتاه‌تری بعد از کاشت مو نتایج و ظاهر بهتری به دست می آورد.

 جهت سرعت بخشیدن و افزایش دادن به سرعت رشد موهای کاشته شده.

در روند بهبودی سریع‌تر بخیه‌ها در ناحیه‌ی اهدا کننده‌ی پشت سر و جای پانچ مو تزریق، بسیار موثر است.


پی آر پی مو در زنان در کلینیک رنسانس با بهترین روش توسط پزشکان و متخصصان انجام می شود که بدون درد و عوارض جانبی می باشد شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و نوبتدهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند همچنین شایان ذکر است می توانید از طریق فرم زیر ثبت نام به عمل آورید