پیشرفته ترین روش ترمیم مو


تبلیغات امروزه یکی از مهمترین و آسان ترین راه برای به دست آوردن اعتماد افراد و جلب توجه شان می باشد تنها ابزاری که می توان از آن برای به دست آوردن پول و به  سودهی خوب رسید تبلیغات است . تبلیغات اگر به درستی از آن استفاده شود بسیار خوب است و حتی باعث پیشرفت می شود اما متاسفانه بسیاری از مجموعه ها هستند که به  تبلیغات  بعنوان بیزینس نگاه کرده و از آن استفاده می کنند. حوزه پزشکی ، زیبایی هم از این قاعده مستثنا نیست که در حال حاضر با تبلیغات پر زرق و برق سراغ شما می آید. اخیرا شاهد تبلیغات گسترده در حوزه ترمیم مو هستیم که بیش از هر چیزی گمراه کننده هستند و ما را از واقعیت دور می کند


یکی از سوالاتی که ذهن افراد متقاضی ترمیم مو را درگیر کرده است این می باشد که پیشرفته ترین روش ترمیم مو چیست؟

اگر بخواهیم تعریفی جامع و کاربردی درباره ترمیم مو داشته باشیم می توانیم بگوییم جایگزین کردن موهای خارج از بانک موی فرد که به هر حالت دلخواهی میتوان آن را تغییر داد دارای خط رویش و خط فرق طبیعی می باشد را ترمیم مو می گویند ترمیم مو بدون جراحی بوده و هیچ نیازی به بیهوشی ، جراحی ، بخیه ، بی حسی و ... ندارد و هم چنین در یک جلسه انجام می شود از نواع ترمیم مو می توان به ترمیم موی سر ، ترمیم ابرو و ترمیم ریش و سبیل اشاره کرد که ترمیم موی سر برای عموم انجام می شود ولی ترمیم ابرو و ترمیم ریش و سبیل  به منظور تخصصی بودن کار برای بیمارانی همچون آلوپسی ، سوختگی ، شیمی درمانی و ... انجام می شود.


پیشرفته ترن روش ترمیم مو

ترمیم مو هم همانند دیگر روش ها ی پزشکی زیبایی مانند کاشت مو  مرحله به مرحله و  روش به روش پیشرفت کرده و به بهترین شکل خود رسیده است در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین روش ترمیم مو در دنیا و ایران ترمیم مو به روش hrt می باشد که در اینجا این روش ترمیم مو را برای شما بازگو می کنیم:


ترمیم مو به روش hrt

ترمیم مو به روش hrt در کشورهای کانادا ، اکراین و ... بعنوان روش استاندارد ترمیم مو شناخته شده و از سازمان های مختلف کشورهای فوق نشان استاندارد را گرفته است این روش ترمیم مو که در حال حاضر پیشرفته ترین روش ترمیم مو می باشد توسط مرکز تخصصی ترمیم مو رنسانس در ایران پایه گذاری شد و سر انجام با شماره 17414 به ثبت رسید که بنیانگذار این روش ترمیم مو در ایران مرکز تخصصی موی رنسانس می باشد و همچنین به دلیل تخصصی بودن آن اجرای ترمیم مو hrt به این مرکز واگذار شده که به شکل انحصاری می باشد در ترمیم مو به روش hrt یک لایه ای نازک شبیه سازی شده از پوست سر شما تهیه می کنند و در ابتدا موهای شما را برای مطالعات بیشتر (رنگ ، جنس ، حالت) بررسی می کنند همچنین برای افرادی به دلیل بیماری فاقد مو می باشند با توجه به رنگ چشم ها و فرم صورت بهترین و نزدیک ترین رنگ ، جنس ، حالت را برای آن فرد تهیه می کنند در ترمیم مو به روش hrt به شکل فوق حرفه ای به خط رویش و خط فرق توجه شده که حتی درصد هم هیچ کسی نتواند موهای ترمیم شده شما را تشخیص دهد همچنین موهای ترمیم شده به روش hrt قابلیت رنگ ، مش ، فر ، و ... را داشته و می توان از استخر ، سونا ، حمام استفاده کرد.


شما عزیزان جهت مشاوره آنلاین بصورت 24 ساعته می توانید عکس خود را به شماره 09122115442 ارسال کرده و سوالات خود را از مشاورین مرکز تخصصی موی رنسانس بپرسید.