پسوریازیس

پسوریازیس چیست؟

در لغت پسوریازیس به معنی خارش می باشد ، به این ترتیب است که رشد سلول های پوست افزلیش یافته و از میزان ریخته شدن آنها بیشتر است.

لازم به ذکر است که نام های دیگر پسوریازیس صدفک یا داالصدف میباشد

علت پسوریازیس:

شایان ذکر است که پسوریازیس مسری و واگیر دار نیست و عوامل ژنتیکی عامل این بیماری است و آن عنصری که آن را تحریک میکند عوامل محیطی مانند: استرس ، اضطراب ، ترس ، شوک و ... می باشد.

انواع پسوریازیس :

1-     پسوریازیس پلاکی:

     شایع ترین نوع پسوریازیس پلاکی است که این نوع قسمت دایره شکلی از سلول های مرده که سفید            رنگ می باشند و زیر انها را حاشیه ای قرمز رنگ احاطه کرده است .

2-     پسوریازیس لکه لکه:

    نوع بعدی پسوریازیس که از ان به نام نوع خال خال یاد میکنند لکه لکه می باشد که بصورت متععد           و متوالی رخ می دهد و  فقط 12% از بیماران پسوریازیس به آن مبتلا می شوند.

3-     پسوریازیس معکوس:

برآمدگی هایی که به رنگ قرمز هستند و گاهی به شکل صاف و گاهی هم به رنگ نقره ای به نظر می رسند را پسوریازیس معکوس میگویند.

4-     پسوریازیس چرکی:

چهارمین نوع پسوریازیس چرکی یا چرک دانه ای است که بیماران پسوریازیس گمان میکنند که چرک دانه ها متشکل از عفونت است اما واقعیت امر این است که سلولهای خون که به رنگ سفید هستند این چرک دانه را تشکیل می دهند.

5-     پسوریازیس اریترودرمیک:

نادر ترین نوع پسوریازیس است که با خارش های متوالی و متعدد نواحی در برگیرنده یا همان پلاک ، گسترده تر شده و خارش آن بیشتر میشود.

درمان پسوریازیس پوست سر :

پسوریازیس میتواند در نقاط مختلف یدن رخ دهد از جمله پوست سر که ممکن است قسمتهایی از پوست سر را شامل شود یا کل پوست سر که توام با خارش شدید است

در موارد شدت یافته میتواند باعث ریزش مو شود و این ریزش مو بسیار آزار دهنده است.

تکنیک hrt چیست ؟

دراین متد انحصاری دیگر نیازی به بانک  موی  شما نبوده زیرا این مرکز با دارا بودن بانک مو صد در صد طبیعی که همانند با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موهای شما بوده , این روش را به جرات میتوان تحولی در امر ترمیم مو دانست.

طریقه انجام:

این روش را میتوان به 3 طریق با تارهای صد در صد طبیعی به صورت زیر پوست یا روی پوست و یا لا به لای موهای شما انجام داد تراکم بسیار بالا خط رویش بسیار بسیار طبیعی استحمام روزانه و شانه زدن به تمام جهات انجام انواع مدلهای دلخواه
انجام سشوار استفاده از اتوی مو.واکس.ژل.و... بوده و کاملا بدون عوارض و مراجعه بعدی بوده
این اطمینان را به شما میدهیم که این روش(hrt) بهترین و به روز ترین روش در امر ترمیم مو در جهان میباشد.