هزینه (قیمت) کاشت موی طبیعی 02188943653


 از شایع ترین ضعف های در  چهره را میتوان به مشکل ریزش مو اشاره کرد که افراد بسیاری را به خود در گیر کرده است .
 این مشکل عوارض های بسیاری را در روحیه ، اعتماد به نفس ، روابط و ظاهر کلی افراد به وجود می آورد که افراد به دنبال درمانی عالی برای این مشکل خود می باشند .

از بهترین و عالی ترین درمان موفق برای ریزش موهای شدید استفاده از روش کاشت مو طبیعی می باشد که میتواند رشد طبیعی موها را مجددا برآورده سازد اما نکته ایی که وجود دارد این است که هزینه کاشت موی طبیعی چه می باشد ؟ 
دراین مقاله به بررسی این موارد میپردازیم با ما در ادامه این مطلب  همراه باشید .

 کاشت موی طبیعی

 کاشت مو روشی بدون نیاز به جراحی می باشد این روش هیچگونه خونریزی و برش و بخیه را به همراه ندارد و با استفاده از بی حسی موضعی درد را در افراد کنترل می نماید  و عوارضی را برای افراد ندارد . 
کاشت مو از طریق برداشت فولیکول مو وسپس کاشت آن ها بر مناطق بدون مو ، امکان رشد طبیعی مو ها را انجام میدهد .
اگر بخواهیم راجب هزینه کاشت مو sut سخن بگوییم باید بدانیم این موضوع به نکات بسیار مختلفی ارتباط دارد که به آن ها میپردازیم .

 قبل از اینکه به هزینه کاشت موی طبیعی بپردازیم به این نکته اشاره میکنیم که هزینه این روش در هر کلینیک کاشت مو متفاوت می باشد بنابراین نمیتوان هزینه مشخصی برای آن  در نظر گرفت  ، در واقع هزینه به میزان زیادی به انتخاب کلینیک بستگی دارد .
اما میتوان شرایط مرتبط به هزینه کاشت مو را توضیح داد که  در ادامه به آن ها میپردازیم .

هزینه کاشت موی طبیعی به چه صورت محاسبه میشود ؟ 

کاشت موی طبیعی روش های متفاوتی را برای اجرا به همراه خود دارد که هر کدام هزینه های متفاوتی را در نظر گرفته اند . چرا که برخی از آن ها بسیار ابتدایی و قدیمی بوده و برخی از آن ها نیز کاملا جدید و پیشرفته می باشند و درمان هایی با نتایج متفاوت را به همراه دارند .

برای انجام کاشت مو در هر روشی بخشی از موهای سر فرد از پشت گوش و یا پشت سر فرد برداشت خواهند شد ، سپس فولیکول آن ها با دقت و مهارت بسیار بالا بدون آسیب پذیری جدا میگردند و بعد از آن به واسطه ی بی حسی موضعی فولیکول ها بر سطح سر  کاشته خواهند شد  در تمامی روش ها این شرایط مشترک می باشد اما اندکی تغییر در نوع اجرای آن ها متفاوت می باشد .
 در برخی از روش ها مقدار  برداشت مو ها محدود بوده که در ادامه مقدار  کاشت مو نیز در آن ها محدود خواهد بود ، در برخی روش ها نیز  با برداشت زیاد مو و پیوند مو رو به رو خواهد بود ، بدیهی است که هر چه مقدار برداشت و کاشت بیشتر باشد هزینه به تناسب بیشتر خواهد بود که همین موضوع در سطح هر فردی نسبت به فرد دیگر متفاوت خواهد بود .


چه نکاتی در هزینه کاشت مو طبیعی مهم است ؟ 

برای محاسبه  مقدار ریزش و مقدار  درمان مورد نیاز برای هر فردی مهم می باشد ، در روش های اولیه  به علت پیشرفته نبودن دستگاها و علم کاشت مو ،  درمان نیاز به چند جلسه  دارد که  برای هر جلسه هزینه ی جدایی در نظر گرفته میشود و افراد علاوه بر صرف وقت زیاد ، صرف هزینه زیادی را متحمل میشدند .

 اما در  جدیدترین روش کاشت مو ، در اجرا تنها نیاز به یک روز دارد و هزینه بر یک روز محاسبه میگردد .
بنابراین به این نتیجه می رسیم که روش های کاشت مو در هزینه ی آن ، موردی بسیار مهم می باشد .
 روش های جدید کاشت مو  رشد پر پشت موها را به همراه دارند و با طراحی خط کاشت مو ظاهری کاملا طبیعی برای افراد  خواهند داشت شاید از دور هزینه روش های جدید گرانتر به نظر برسند اما وقتی به نتایج قابل پیشبینی و عالی آن توجه میکنیم در میابیم که از این طریق هزینه ی به صرفه تری را نیز پرداخت خواهیم کرد .

هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است ؟ 

هر کلینیکی با توجه به شرایطی مانند موقعیت مکانی ، ساختمان و محیط داخلی آن ، متخصص مورد نظر ، مهارت و تجارب متخصص ، ابزار ها و روش های به کار برده شده همگی در  محاسبه هزینه دخیل خواهند بود .
 اما افراد باید به این نکته بسیار توجه کنند که گول تبلیغاتی چون کاشت موی ارزان را نخورند چرا که این کلینیک ها از افراد نا متخصص استفاده کرده و با استفاده از  روش های ابتدایی کاشت مو  مشکلات بسیاری چون نتیجه ندیدن ، موهایی کم پشت و غیر طبیعی ، عدم استفاده از طراحی خط کاشت مو ، رعایت نکردن بهداشت و غیر تخصصی برداشتن موها و کاشتن موها که همگی این موارد نتیاج بسیار بدی را به همراه دارد که  تاثیر منفی شدید تری را بر روی افراد میگذارد .

 اما شما نگران نباشید چرا که با اندکی تحقیق میتوانید کلینیک هایی را برگزینید که با داشتن فضایی درست و تخصصی و متخصصی ماهر و نامی و همچنین استفاده از  روش های جدید و عالی  نتایجی فوق العاده را برای افراد به همراه دارند و هزینه های مناسب با خدمات را برای مراجعین در نظر گرفته اند .

دوستانی که متقاضی کاشت مو هستند جهت کسب اطلاعات و برآورد هزینه می توانند با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا با شماره 09122115442 در تلگرام و واتساپ ارتباط برقرار کنند