هزینه مزوتراپی چقدر است؟

مزوتراپی یک تکنیک غیرجراحی است که در زیرپوست بیرونی و در بافت های هدف، تزریق های ریز سطحی انجام می شود.
در واقع اصطلاح مزو از کلمه لایه میانی پوست گرفته شده است. مزوتراپی نوعی درمان است که پوست میانی را تحریک می کند و علائم ریزش را کم می کند.

مایع تزریق شده حاوی مواد معدنی، ویتامینها، اسیدهای آمینه و آنزیم ها است که می تواند با توجه به نیاز تک تک بیماران عمل می کند.
در کشورهای اروپایی و آمریکا استفاده از مزوتراپی برای درمان ریزش مو بسیار رایج و نتیجه بخش است. این روش درمانی بدون درد و ایمن است بخصوص وقتی در کلینیک های تخصصی و توسط پزشکان متخصص حرفه ای انجام می شود. 

به گفته کارشناسان مزوتراپی یکی روش درمانی موثرتر از روش مصرق داروهایی است که برای بازسازی مو استفاده می شود. در واقع مزوتراپی ماده مورد نیاز برای تقویت مو را دقیقا در محل مورد نظر تزریق می کند بطوری که تارهای مو می تواند رشد کند و زنده بماند، همچنین مازاد دی هیدروتستسترون خنثی می شود و چرخه خون تحریک می شود. 

پروسه مزوتراپی چگونه است؟

مزوتراپی برای تحریک فیزیکی و شیمیایی استفاده می شود بصورتی که مقادیر کمی از داروهای مختلف در نواحی مخصوص تزریق می شود که التهاب را کاهش می دهد، مازاد دی هیدروتسترون را خنثی می سازد و کلاژن را تحریک می کند، همچنین اندازه تارهای مو را کاهش می دهد تا ریزش مو نیز کاهش یابد و همچنین باعث رشد مو شود.
همانطور که گفتیم شانس نتیجه گرفتن از روش مزوتراپی 90 تا 92 درصد است و در کل مدت زمان انجام ان 10 تا 30 دقیقه است که این مد زمان به گستردگی ناحیه ای که قرار است درمان شود، بستگی دارد.
معمولا 10 جلسه برای انجام مزوتراپی و تحریک رشد موها لازم است کارشناسان پیشنهاد می دهند در 2 ماه اول، هر دوهفته یکبار مزوتراپی انجام شود و سپس تعداد جلسات را کاهش دهند به این ترتیب نتیجه کار پس از 3 ماه مشخص می شود و برای حفظ آن هر 3 ماه یکبار تکرار می شود.

هزینه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی یکی از فاکتورهای مهم برای افراد متقاضی انجام آن است به طور کلی هزینه مزوتراپی به تعداد جلسات و شرایط فرد بستگی دارد اما جهت برآورد دقیق هزینه میتوانید از طریق تلگرام با شماره 09122115442 در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند