هر آنچه که باید در مورد کاشت ابرو بدانید

 

امروزه درمان ها برای رفع ایرادات و زیبایی دغدغه بیشتری از افراد شده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اغلب مردم به دنبال راه های درمانی و زیبایی هستند، که حتی اولویت آنها در زیبایی از درمان هم مهم تر تلقی میشود و ریزش ابرو یکی از موارد مهم در همین ضمینه میباشد. شاید ابرو خالی داشتن و یا حتی نداشتن آن مشکلات زیادی را ایجاد نکند اما داشتن آن در زیبایی صورت فرد بخصوص در جلوه بخشی و فرم دهی به چشمان تاثیر بسزایی دارد. چنانچه ریزش ابرو دارید این را میدانید که ریزش ابروها به تعداد کم یک امر خیلی طبیعی میباشد، مگر این که ریزش بیشتر شده که حتما باید جهت درمان به پزشک مربوطه مراجعه کرده و در صورت خالی شدن ابرو، پزشک شخص را برای انجام کاشت ابرو به جراح متخصص کاشت برای راهنمایی و درمان ارجاع میدهد.

عوامل ریزش ابرو

ریزش ابرو میتواند عوامل متعدد و زیادی داشته باشد که نسبت به نوع آن میتوان جلوگیری و یا درمان کرد که به تعدادی از عوامل مهم و اصلی در ذیل اشاره شده از جمله :
1. مشکلات ژنتیکی و مادر زادی.
2. مشکلات پوستی و مریضی هایی مانند: لوپوس، آره آتا و ... . 
3. عوامل فیزیکی مانند: رانندگی، سوختگی، برق گرفتگی و ... .
4. مراقبت های نادرست، موارد آرایشی و زیبایی . 
5. پیرایش بیش از حد ابروها.

کاشت ابرو

با توجه به موارد ذکر شده در ابتدا باید کلیه عللی که باعث از دست رفتن ابروها شده مورد بررسی قرارگرفته و حد الامکان تحت درمان به صورت تقویتی انجام گیرد، زیرا در صورت پیدا نکردن علت ریزش ابرو حتی با کاشت ابرو، باز هم احتمال ریزش مجدد ابروهای کاشته شده وجود دارد. توجه کنید در موارد نادری مانند: تریکوتیلومانیا(بیماری روحی روانی که فرد موهای خود را میکند)، کاشت ابرو فایده ای نداشته و بایستی ابتدا فرد به روانپزشک معرفی شود و پس از درمان اقدام  به کاشت ابرو نماید . 

چه کسانی میتوانند کاشت ابرو انجام دهند

1. كسانی كه شكل و فرم ابروهایشان زیبا و با زاویه مناسب نیست.
2. کسانی که ابروهای خیلی کم پشتی و یا نازکی دارند.
3. کسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تكنیك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.
4. كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده و  برای پر كردن ناحیه داخل ابروهایشان می خواهند کاشت ابرو انجام دهند.

5. کسانی که جای ناحیه سوختگی و یا محل زخم و اسکار دارند.

کاشت ابرو به روش fueو sut 

در هر بار کاشت ابرو بین 50 تا 400 گرفت نیاز است که هر گرفت شامل 1 الی 2 تار مو میباشد.اولین مرحله کاشت ابرو طراحی و زاویه سازی ابرو ها است که علاوه بر چهره سازی و زاویه دهی طبیعی پزشک با تائید نهائی فرد صورت میگیرد. تارموها برای ناحیه ابرو توسط پزشک متخصص انتخاب و برداشت میشود. عمل کاشت ابرو با برداشت فولیکول های مو از یک ناحیه اهدا کننده وجداسازی بافت ها از هم زیر میکروسکوپ توسط پزشک و در انتها کاشت و پیوند زدن تارها در ناحیه ابرو است. ریزش ابرو ها بعد از کاشت تا دو هفته اول بسیار طبیعی بوده و تا 9 ماه اول شروع به رشد و تا 12 ماه به طور کامل پر شده و رشد طبیعی تکمیل میشود .

مزایای کاشت ابرو به روش sut و fue

کاشت ابرو با روش جدید sut و FUE  در یک جلسه توسط تیم مجرب با زاویه خواب طبیعی انجام میشود و این متد بدون هرگونه عوارض ،بدون جراحی، بدون درد، بدون جای زخم و بدون کوتاهی موها درقسمت برداشت انجام میشود توجه داشته باشید که در این روش موهای ابرو قابل رشد بوده و کاملا طبیعی می باشد همچنین کسانی که قبلا ابروهای خود را تاتو کرده اند، اگر بر روی آن مدل بخواهند کاشت ابرو کنند، نیازی به پاک کردن تاتوی خود ندارند

هزینه کاشت ابرو به روش sut و fue 

هزینه کاشت ابرو بستگی به مقدار وسعت محل خالی بودن ابرو ها و تعداد گرافت های کاشته شده در ابرو، دستمزد پزشک و کلینیک و غیره...
توجه کنید که هزینه کاشت ابرو به خاطر جنبه بسیار بالا زیبائی و درمانی  بسیار ناچیز میباشد. معمولا به طور تقریبی هزینه کاشت ابرو بین 3 تا 4 میلیون تومان تخمین زده. میشود.

ما در کلینیک کاشت مو رنسانس کاشت ابروهای شمارا با روش نوین  fue و sut انجام میدهیم که در حال حاظر پیشرفته ترین روش در امر کاشت میباشد از آنجا که کاشت ابرو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است انجام این متد باید با بالاترین دقت و ظرافت انجام شود .روش  بدون جراحی ،خونریزی ،درد ،عوارض جانبی و بدون دوران نقاهت است که با طراحی مهندسی شده خط رویش ابرو و زاویه خواب دلخواه صورت میگیرد که شما مراجعین گرامی میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .