نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه و شش ماه

تنها روش درمان دائمی به روش طبیعی ریزش موها ، روش کاشت مو می باشد روشی که در سر تا سر دنیا حرف اول و آخر را در درمان ریزش موها میزند ، کاشت مو از طریق کاشت فولیکول موهای خود فرد ، سبب رشد طبیعی موها در افراد می شود  و رشد طبیعی موها را در بر دارد .

حال سوال و نکته ایی برای عزیزان به وجود می آید این است که بعد از انجام کاشت مو نتیجه کاشت مو بعد از سه ما و  شش ماه چگونه می باشد ؟ که در این صفحه به این مطلب می پردازیم .

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه 

به طور کلی نتیجه ی کاشت مو به صورت دائمی و تکمیلی بعد از گذشت  حدود 8 الی 12 ماه سپری شدن قابل مشاهده می باشد و فویکول موها به رشد کامل خود خواهند رسید .
بعد از انجام کاشت مو شرایط خاص و طبیعی ایی به وجود می آیند که جزء فرایند های طبیعی بعد از کاشت می باشد از جمله ، تورم و یا قرمزی پیشانی در طی  شش روز اول که بعد از گذشت مدت زمان قید شده از بین خواهد رفت و نکته ی دیگری که در نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه بستگی دارد ، ریزش مجدد موها بعد از گذشت ده روز اول به مدت زمان سه ماه می باشد ، که ترس و نگرانی را به همراه خود می آورد

اما این امر کاملا طبیعی و الزامی می باشد به طوری که  ریزش موها در این حالت رشد بهتر و سالم موها را در پی دارد و با ریزش آن ها ، موها جدیدا قوی تر و با استحکام و دائمی ظاهر میگردند . به طوری که موها ریزش کرده و فولیکول مو بر سر جای خود باقی  خواهد ماند و رشد مجدد و پر تراکم موها را نوید می دهد ، اما نکته ی اصلی ایی که به وجود می آید این است که نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه چگونه است ؟

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه ،  اینگونه است که چند رشته از مو بر سر افراد نمایان شده و قابل مشاهه می باشد موها در این زمان و در این دوره ، کم جان و نازک می باشند اما اصلا جای نگرنی  وجود ندارد زیرا با گذشت زمان بر کیفیت و استحکام موها افزوده خواهد شد . 
نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه  ، اکثر با مشاهده آکنه بر سر سطح پوست سر همراه می باشد  که نوید از رشد مجدد موهای جدید می دهد و پیام خوبی را به همراه دارد به طور کلی باید گفت که رشد مو در این فاصله در مرحله مقدماتی می باشد و با گذشت زمان رفته رفته ، نتیجه بهتر و موفقیت آمیز خواهد بود .

نتیجه کاشت مو بعد از شش ماه 

نتیجه کاشت مو بعد از شش ماه به  گذشتن از عوامل و شرایط خاصی بستگی دارد که به آن ها میپردازیم .
همانطور که میدانید کاشت مو به برداشت موها و جداسازی فولیکول ها و سپس کاشت فولیکول ها بر مناطق طاس سر گفته می شود و موهای کاشته شده برای رسیدن به نتیجه ایی موفقیت آمیز خود نیازبه سپری شدن  زمان مشخصی دارند که حدودا گذشت زمان تا 12 ماه را در بر میگیرد که با توجه به شرایط بدنی فرد مراجع کننده این عدد متغیر می باشد و بر برخی از افراد زودتر جواب خواهد داد .

برای این که به نتیجه کاشت مو بعد از شش ماه برسیم ابتدا باید بدانیم که بعد از انجام کاشت مو و گذراندن دوره نقاهت و مراقبت های ویژه  موها پس از گذشت دو الی سه هفته اول به مدت دو الی سه ماه ریزش را تجربه خواهند کرد که ممکن است نگرانی و یا ترس را تجربه کنند اما باید توجه داشته باشند که این مسئله کاملا عادی و طبیعی می باشد و این اتفاق برای استحکام و قوی تر شدن موها انجام میگیرد  به طوری که فولیکول ها بر جای خود باقی مانده و با ریزش موها به رشد مجدد موهای جدید میپردازند .

نتیجه ی کاشت مو بعد از شش ماه به این صورت است که موها از سه ماه اول بعد از کاشت مو کاملا متفاوت می باشند در آن منطقه ی زمانی موها کم پشت و  ضعیف و کم می باشند اما در این مرحله میتوان به وضوح شاهد رشد سه اینچ از موها بود موهایی پر تراکم که پر پشت بوده و بیشتر سر را پوشانده اند و می توان گفت که رشد مو در این مرحله موفقیت آمیز بوده و نصف راه را گذرانده است اما باید توجه داشت که نتیجه اصلی موها در شش ماهه دوم بعد از کاشت تکمیل شده و به اتمام خواهد رسید .

جدیدترین و بهترین تکنیک کاشت مو SUT می باشد که بنیانگذار آن در ایران کلینیک تخصصی کاشت مو رنسانس می باشد شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نوبت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید