مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ

زیبایی چهره هر فردی به زیبایی موهای  های آن فرد بستگی زیادی دارد و هر فرد برای تغییر و زیبایی خود نیاز به داشتن  موهایی  پر پشت و خوش حالت خواهد داشت که اکثر افراد از این شرایط بهرهمند نمی باشند .
زیرا با توجه به شرایطی مانند ارثی بودن و ژنتیک دارای موهای های کم پشت ، طاسی های مقطعی  و نافرم بوده و یا به علت عوامل مختلف ریزش در مو  را به شکل های مختلف داشته اند .

امروزه درمان و زیبایی مو ها از طریق روش هایی چون کاشت  مو و میکرو اسکالپ صورت میگیرد .
حال ما در این مقاله مطالبی را تهیه دیده اییم تا به مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ بپردازیم تا از این طریق انتخاب را برای شما عزیزان  راحت تر نماییم .

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ 

کم پشتی شدید مو ها و فاقد مو بودن در قسمت هایی از سر و یا کل سر علاوه بر خدشه دار کردن در زیبایی و ظاهر موجب آسیب به روحیه و اعتماد به نفس افراد نیز می شود در این خصوص بهترین راه درمان در جهت زیبایی سازی آن استفاده از روش های کاشت مو و میکرو اسکالپ  می باشد .

و ما برای داشتن اطلاعات کافی در خصوص مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ به صورت دقیق تر و شفاف تر  به توضیحات هر روش به صورت مختصر میپردازیم  .

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT تکنیکی دائمی ، 100% طبیعی ، بدون جراحی ، خونریزی ، درد و بدون دوران نقاهت می باشد .
 این روش تنها در کلینیک کاشت موی رنسانس با نهایت تراکم ، توسط کادر پزشکی مجرب در یک جلسه انجام می شود

اجرا در روش کاشت مو 

 در جلسه اجرا ابتدا متخصص به بی حس کردن موضعی ناحیه ی برداشت موی فرد که معمولا پشت گوش  و یا پشت سر است میپردازد سپس  موها را برداشت می کنند .
 پس از برداشت با دقت و  ضرافت بالا بدون آسیب رساندن به فولیکول ها ، به جداسازی فولیکول ها پرداخته و آن ها را در مناطق خالی از موی سر افراد که با بی حسی موضعی بی حس شده اند ، از طریق برش بسیار سطحی  می کارند و کاشت مو اتمام می پذیرد .

شرایط کاشت مو 

کاشت مو رشد طبیعی موها را در بر دارد و معمولا در یک جلسه و زمانی محدود اجرا می شود ، این روش نیازی به ترمیم نداشته و دائمی می باشد .
کاشت مو روند رشد طبیعی مو ها را در پی دارد بنابراین جلوه ایی فوق العاده داشته و زیبایی و پر پشتی منحصر به فردی را به افراد هدیه خواهد داد .

میکرو اسکالپ 

میکرواسکالپ نیز روشی شناخه شده در درمان ریزش مو ها می باشد .
اجرا در این روش ، در تمامی مراکز زیبایی و آرایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد 
این روش هاشور سر نام دارد به این صورت که مناطق خالی از موی سر افراد را از طریق هاشور زدن پر میکند .
میکرواسکالپ با توجه رنگ اصلی موهای فرد تهیه دیده میشود تا مناسب با موهای فرد دیده شود و به پر پشت نشان دادن موها کمک کند . این روش در یک جلسه و در زمان محدودی انجام میگیرد اما باید توجه داشت که این روش  نیاز به ترمیم مجدد دارد .

مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ 

در مقایسه کاشت مو و میکرو اسکالپ باید به این نکته توجه کرد که کاشت مو روش دائمی و صد در صد طبیعی می باشد که ظاهر بسیار طبیعی و منحصر به فرد را برای افراد به همراه خود دارد .
و در مقابل روش میکرو اسکالپ نیز یک روش خوب برای افرادی است که قادر به انجام روش کاشت مو نمی باشند مانند کودکان و افرادی که زیر سن قانونی کاشت مو هستند و به هر علتی در انجام کاشت مو محدودیت دارند میتوانند میکرو اسکالپ را جایگزین آن  روش کنند و زیبایی را به مو و چهره خود باز گردانند  .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو و اسکالپ سر با شماره  02188809004 تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ با شماره  09122115442 در ارتباط باشید