مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ

کاشت مو و میکرواسکالپ روش های درمانی ریزش مو می باشند و درمان قطعی  ریزش مو زنان و مردان را در بر دارند و سطح خالی  مو در سر را پر میکنند اما آن ها تفاوت هایی نیز باهم دارند و هر شخصی میتواند یک روش را برای درمان خود استفاده کند.

مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ

در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ باید گفت که کاشت مو روشی است که فولیکول های موی سر را به محل خالی از مو میکارند و میکرواسکالپ نوعی هاشور سر است و ازطریق پیگمنت سطح سر را پر میکند.مقایسه کاشت میکرواسکالپ به این صورت است که هر دو بر روی ملیون ها آدم در سر تا سر دنیا استفاده می شوند و لی باهم تفاوت هایی دارند.
مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ این است که کاشت مو محدو.دیت سنی دارد و از سن 25 سالگی اجازه عمل میدهد ولی میکرو اسکالپ هیچگونه محدودیتی ندارد. و افراد در هر سنی می توانند از این روش برای ریزش و طاسی موهای خود استفاده کنند و بهبود یابند.از شباهت میکرواسکالپ و کاشت مو این است که هر دو در گروه زنان و مردان قابل اجرا هستند.
در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ باید گفت که کاشت مو مخصوصا کاشت به روش SUT که جدید ترین و مهم ترین نوع کاشت مو است ،نیاز به یک جلسه درمان دارد،این روش عوارضی ندارد و بهترین روش کاشت مو شناخته شده است.
در مقایسه ، میکرواسکالپ به دو یا سه جلسه درمان نیاز دارد.

مراقبت های بعد از عمل در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ

در مراقبت های بعد از عمل در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ گفته میشود که برای میکرواسکالپ تا سه هفته از ورزش های سنگین باید اجتناب کرد ولی در کاشت مو تا یک ماه باید اجتناب نمود.
در میکرواسکالپ سر برای خاراندن سر تا سه روز باید مراقبت کرد ولی در کاشت مو تا یک ماه.
همچنین،در شستشوی آب گرم نیز  تا مدتی نباید صورت گیرد در کاشت مو به مدت یک ماه ولی میکرواسکالپ هیچگونه محدودیتی برای اینکار ندارد.
که پزشک معالج تمامی موارد را در جلسه ی مشاوره برای بیماران می گویند و راهنمایی های لازم را به آن ها می دهند.


مزایا در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ

در این خصوص ،افرادی که شرایط کافی از جمله سن لازم،بانک مو ،و موهای مقاوم دارند از روش  کاشت مو استفاده میکنند و نتیجه ی طبیعی خود را میبینند و روشی کاربردی برایشان به شمار میرود و افرادی که سن پایین تز از 25 سال را دارند و یا بانک مو و موی مقاوم ندارند و یا دچار بیماری های خاص هستند باید از روش میکرواسکالپ برای درمان خود استفاده کنند میکرواسکالپ روشی آسان و بی دردسر است که هزینه کمی را نیز به خود اختصاص داده است.

هزینه در مقایسه کاشت مو و میکرواسکالپ

مقایسه هزینه کاشت مو و میکرواسکالپ به اینگونه است که هزینه کاشت مو بیشتر از هزینه میکرواسکالپ است زیرا عمل کاشت مو مراحل بیشتری را طی میکند و بسیار ظریف تر و پرکاربرد تر است به همین دلیل قیمت بیشتری را نسبت به میکرواسکالپ به خود اختصاص داده است.قیمت جزئی هر روش طبق پزشک معالج بنا بر وسعت طاسی و وسعت و مقدار درمان اندازه گیری میشود و به افراد گفته میشود.

 شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میکرواسکالپ با شماره 02188809004 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق  واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید