مطالب مفید در مورد کاشت موی طبیعی و کاشت مژه

زیبایی برای هر فردی ، بسیار مهم و قابل اهمیت می باشد که این روز ها اهمیت چشمگیر تری در میان مردم پیدا کرده است وهر فردی خصوصا خانم ها به دنبال زیبا تر دیده شدن می باشند .

یکی از عواملی که در زیبا تر دیده شدن افراد  نقشی مهم دارد ، مژه می باشد .
افرادی که به هر دلیلی فاقد مژه های پر پشت می باشند ، میتوانند از طریق روش ماندگار ودائمی کاشت مژه  صاحب مژه های طبیعی و پر پشت شوند  ، ما نیز  با توجه به در خواست های مکرر شما دوستان مطالب مفید  در خصوص کاشت مژه طبیعی تهیه دیده ایم که در این مقاله به اشتراک میگذاریم .

مطالب مفید در خصوص کاشت مژه طبیعی 

مژه های پر پشت میتوانند زیبایی شگفت انگیزی را به چهره ببخشاید  ، اما متاستفانه افرادی هستند که به علت عوامل ژنتیک ، اتفاقات خاص مانند سوختگی ، کندن مکرر مژه ها و ... مژه های خود را از دست داده و زیبایی خود را خدشه دار میکنند  و از این رو به دنبال راهی برای دوباره بر گرداندن  مژه ها و زیبایی خود می باشند .
که بهترین و تخصصی ترین راه و تنها راه برای داشتن مژه های پر پشت و طبیعی  ، استفاده از روش کاشت مژه طبیعی می باشد .
در خصوص مطالب مفید در خصوص کاشت مژه طبیعی به  توضیحاتی در مورد چگونگی انجام آن میپردازیم تا موضوع را برای شما شفاف سازی کنیم .

 کاشت مژه طبیعی 

کاشت مژه طبیعی ، از طریق کاشت فولیکول های مقاوم بدن خود شخص انجام میگردد .
به این صورت که فرد برای انجام کاشت مژه به مراکز و کلینیک های تخصصی کاشت مو رجوع کرده و سپس با مراجع در جلسه مشاوره و مورد معاینه قرار گرفتن توسط  متخصص مربوطه مورد برسی کامل قرار میگیرد و برای انجام کاشت مژه  آماده می شود .
در جلسه مشاوره متخصص به برسی  علت ریزش ، مقدار ریزش ، مقدار مورد نیاز برای کاشت مژه و برسی محل برداشت کاشت مژه میپردازد .

انجام کاشت مژه طبیعی 

در خصوص ، مطالب مفید کاشت مژه طبیعی به چگونگی انجام این روش نیز میپردزایم ، در جلسه اجرا ناحیه ی برداشت مو از پیش تعیین شده از طریق بی حسی موضعی بی حس میگردد ، عموما از موهای پشت گوش و یا پشت سر که مقاوم تر می باشند برای این منظور استفاده میگردنند و پس از  بی حسی  موها متخصصین به برداشت موها پرداخته و سپس به جدا سازی فولیکول ها میپردازند .
پس از برداشت فولکول ها ، ناحیه کاشت مژه بی حسی موضعی میگردد و با ایجاد سوراخ های سطحی آماده کاشت فولیکول ها میشود  متخصص در این مرحله علاوه بر کاشت فولیکول ها بر منطقه باید به نوع چینش و نوع زاویه آن ها نیز رسیگی کند تا نتیجه ایی صد در صد طبیعی و زیبا را بر جای بگذارد .
انجام کاشت مژه طبیعی تنها نیاز به یک جلسه دارد و جزء عمل های سرپایی بدون نیاز به بی هوشی ، خونریزی ، درد ، بخیه می باشد  و صرف دو الی سه ساعت به اتمام خواهد رسید .

افراد مناسب کاشت مژه در مطلب مفید در خصوص کاشت مژه طبیعی 

افرادی که بر اثر اتفاق های متفاوت همچو سوختگی تصادفات و .. مژه های خود را از دست داده اند ، یا افرادی که از طریق استفاده از لوازم آرایش غیر استاندارد موجب آسیب رساندن به مژه ها گشته اند ، کسانی که مشکلات سیستمی چون کم کاری تیروئید دارند ، استفاده از درمان هایی که ریزش مژه ها را به دنبال دارد مانند : پرتو درمانی و یا شیمی درمانی ، افرادی که به علت مشکلات روحی عادت به کندن مژه ها ی خود دارند و یا افرادی که به طور ژنتیک دارای مژه های کم پشت و ریزش آن ها هستند 
میتوانند از روش کاشت مژه طبیعی استفاده کرده و از زیبایی به دست آمده خود لذت ببرند .
 عوارض کاشت مژه 
 در مطالب مفید در خصوص کاشت مژه رسیدگی به این مطلب عوارض کاشت مژه در انتخاب بهتر عزیزان اهمیت بسیار بالایی دارد .
 کاشت مژه خوشبختانه تا کنون هیچ  عوارضی را به خود اختصاص نداده است  و دردی نیز در حین اجرا افراد را تهدید نخواهد کرد .
اما نکته ایی که وجود دارد و قابل مشاهده است ، این است که افراد پس از اجرای کاشت مژه طبیعی احساس درد و سنگینی را در ناحیه دارند که این احساس تنها چند ساعت مهمان افراد می باشد و بعد تسکین می یابد و مورد بعدی ورم و تورم  در ناحیه بوده که بیشتر از چند روز باقی نمی ماند .
بنابراین عوارضی در کاشت مژه افراد را تهدید نخواهد کرد .

 نکاتی از مطالب مفید در خصوص  کاشت مژه طبیعی 

با توجه به کامل بودن و بهترین روش برای جایگزین کمبود مژه ها و رشد طبیعی آن ها و دائمی بودن آن ها باید به این نکته توجه نمود که کاشت مژه حتما باید در کلینیک مجهز ، استاندارد زیر نظر متخصصی ماهر ، با تجربه  انجام گیرد تا با مهارت خود در اجرا  به تمامی زوایای کاشت رسیدگی کرده و نتیجه ی زیبایی را به بار آورد و با مهارت خود از آسیب رساندن به فولیکول ها و مژ های سالم و طبیعی فرد اجتناب ورزد .