لیزر فرکشنال co2

قطعا همه موافق این مسئله هستیم که،هیچ چیزی به اندازه لک پوست نمیتواند موجب اذیت و آزار روحی ما باشد،چه این لک در پوست صورت بتاشد،به دلیل جراحات یا سانحه و یا بر اثر جوش و چه این لک در پوست بدن،باشد چه بر اثر سوختن یا زایمان و... مهم این است این لک از همه بیشتر موجب آزار خود فرد میباشد چون همه انسان ها خواهان پوستی صاف و عاری از لک میباشند به همین خصوص به دنبال راهای مختلف برای درمان این ضعف خود میگردند که امروزه روشی دائمی به میان آمده است به نام لیزر،که این معضل را برطرف میکند بهترین و جدیدترین نوع لیزر برای باز سازی پوست لیزر فرکشنال co2 میباشد.

لیزر فرکشنال co2

لیزر فرکشنال،جدیدترین دستگاه لیزر است که با اشعه ی خود روی لایه ی پوست سبب تخریب لایه ی سطحی میشود و با لایه ی میانی کاری ندارد و روشی کاملا مناسب و مفید برای بازسازی پوست میباشد.
لیزر فرکشنال جدیدترین روش در بازسازی پوست آسیب دیده و جوان سازی پوست میباشد که چروک های زیر پوست را از بین میبرد و قابلیت درمان،از بین بردن جای جوش و لک،زخم و جراحات پوستی را در بر دارد  .
با  این روش میشود جای زخم و سوختگی،کک و مک ها،کشیدگی پوست بعد از زایمان،چروکیدگی و تیرگی زیر چشم  و همینطور شلی و ترک  پوست بدن و صورت را مداوا نمود .
لیزر فرکشنال مربوط به تجدید کردن سلول های اپیدرم است .او در سطح، سطحی پوست،موجب روشنتر شدن پوست و یکنواخت سازی آن می شود و تمامی لک های بدن را از بین میبرد و قادر است منافذ باز پوست را بسته کند ،فرکشنال بعد از گذشت چند هفته اثرات شگفت انگیز خود را به جای میگذارد.
لیزر فرکشنال اثرات عمیقی مانند رفع چین و چروک و سفت کردن پوست در نهایت،بر جوانسازی پوست دارد او کلاژن های پوست را احیاء میکند.بنابر این افرادی که فاقد شلی پوست یا چین و چروک هستند و یا سن پایینی دارند با استفاده از این روش میتوانند از پیری خود پیشگیری کنند و شلی و چین چروک پوست را هرگز تجربه نکنند.لیزر در 4 الی 6 جلسه صورت میگیرد که ماهی یکبار برای بیمار انجام میشود تا نتیجه مطلوب و صد در صدی را تجربه کند.

مزایای لیزر فرکشنال co2

فرکشنال،قادر به پاکسازی و جوانی پوست می باشد.او روشی است برای از بین بردن تمام ترک های پوستی،جای هر گونه زخمی و لکی در بدن.
فرکشنال هیچ گونه زخمی در بدن ایجاد نمیکند او تمام خطوط پوست را از بین میبرد و با احیاء کلاژن ها باعث سفتی پوست میشود.فرکشنال ماندگاری بالایی در بدن دارد و روشی کاملا دائمی میباشد و مهم تر از آن،متقاضیان بعد از استفاده از آن نیازی به استراحت و مراقبت ندارند بنابراین افراد بعد از آن  میتوانند به کار های روز مره خود هم برسند.فرکشنال برای افرادی که آستانه درد بالایی دارند بدون بی حسی انجام میشود اما افرادی که کم تحمل تر هستند با بی حسی درمان میشوند.هزینه مناسب این روش نسبت به مزایای زیاد آن باعث شده این روش مخاطبان زیای را به خود جذب کند.
باید توجه داشت افراد مشهورو سلیبریتی دنیا خصوصا بازیگران و کارکنان عرصه ی مدلینگ  مانند کیم کارداشیان از این روش برای صاف بودن و عاری از لک بودن پوست صورت و بدنشان استفاده میکنند.
فرکشنال این مژده را به افراد میدهد که میتوانند با استفاده از این روش از شر لک های پوستشان که باعث عذاب کشیدن آن ها میشد نجات یابند و صورت و بدنی بدون لک را دارا باشند. 

عوارض لیزر فرکشنال co2

فرکشنال در قیاس روش های دیگر عوارض کمتری دارد.
افراد بعد از استفاده از فرکشنال در یک ساعت اول کمی احساس سوزش میکنند، و قرمزی و تورم جزئی را تجربه میکنند که بعد از گذشت سه روز از بین میرود و جزء روند درمان است و همچنین بعد از سه روز پوست کمی پوسته پوسته میشود که نشان دهنده ی از بین رفتن پوست مرده قبلی و جوان سازی کامل پوست است که با استفاده از یخ و کرم های مرطوب کننده  روند درمان سریع تر میشود و هیچ جای نگرانی نیست.
این روش به جز این عوارض جزئی،که جزء درمان به شمار میروند عوارض دیگری برای شخص و بدن افراد ایجاد نمیکند و روشی تضمینی در دنیا به شمار میرود

co2 هزینه لیزر فرکشنال 

هزینه فرکشنال، به طور مثال برای فردی که برای درمان لک استفاده کرده است و یا فردی که برای جوان سازی اقدام کرده است قیمتی متفاوت دارد، بنابراین هزینه فرکشنال بستگی به محل و اندازه محل و نوع درمان دارد که در جلسه مشاوره با فهمیدن انگیزه شما از استفاده از آن، قیمت متناسب به آن را به شما میگویند.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید