قیمت کاشت ریش و سبیل

موی صورت آقایان به اندازه موی سر، در زیبائی و وضعیت ظاهری آنها تاثیر گذار است. حتی اگر موی ریش یا سبیل بلند نشود صرفا وجود آن به عنوان نشان مردانگی در نظر گرفته می‌شود و اعتماد به نفس آقایان را در هر سن و جایگاهی افزایش می‌دهد. ریش و سبیل در بعضی از ادیان نشان به اعتقاد و نماد مذهبی نیز میباشد.

چه افرادی میتوانند کاشت ریش و سبیل انجام دهند؟

روند ریزش ریش و سبیل در قسمت‌ های صورت معمولا با ریزش موی کم ، به صورت تکه ‌تکه و یا به طور کامل مویی که در آن ناحیه دیگر وجود نخواهد داشت، صورت میگیرد. 
تمام آقایانی که موی صورتشان در ناحیه ریش و سبیل، به دلایل ژنتیکی، لیزر موهای زائد، الکترولیز، جراحی ها، سوختگی یا آسیب دیدگی رشد و تراکم مناسبی ندارد، میتوانند برای رفع این مورد کاشت ریش و سبیل انجام دهند که دارای مزایایی بالایی می باشد از جمله :پوشش دهی بالای جای لک و سوختگی های روی صورت شخص ، که با انجام این کار می توان آنها را در زیر ریش و سبیل پنهان ساخت و متقاضی ایده‌آل کاشت موی صورت محسوب می‌شوند، این روش برای افرادی که می‌خواهند الگوی ریش یا سبیلشان را اصلاح یکدست و پر تراکم کنند نیز مؤثر است. 

کاشت ریش و سبیل با تکنیک SUT و FUE

کاشت ریش و سبیل همانند کاشت مو با تکنیک های مختلفی انجام می شود در ابتدا از روش های رایج و سنتی برای انجام کاشت ریش و سبیل استفاده می کردند اما به دلیل جراحی های طولانی مدت ، بخیه های عمیق ، خونریزی های شدید ، دوران نقاهت بسیار طولانی همراه با درد و خونریزی و همچنین عوامل دیگر باعث منسوخ شدن این روش شد. در حال حاضر بهترین و جدیدترین روش کاشت ریش و سبیل در دنیا روشSUT و FUE می باشد که استفاده از دانش به روز و همچنین برطرف کردن معایب و مضرات رایج و سنتی باعث محبوبیت این روش کاشت ریش و سبیل شده است 
شایان ذکر است که روش کاشت ریشSUT  و FUE در ایران به طور تخصصی و حرفه ای توسط کلینیک تخصصی کاشت موی رنسانس نهادینه و اجرا شد که پس از 15 سال سابقه در این امر مفتخریم که رضایت 97% از مراجعین محترم به این مجموعه را کسب کنیم  کاشت ریش و سبیل برای اولین بار در ایران و توسط کلینیک رنسانس با تکنیک جدید و به روز FUT  و SUT انجام شد که بدون درد ، بدون جراحی ، بدون بیهوشی ، بدون خونریزی و ... انجام شده است 

فوائد کاشت ریش و سبیل به روش  SUT و FUE

1- این تکنیک، عوارض خطرناک ندارد و بدون جراحی و درد انجام می شود
2- در این تکنیک نیازی به کوتاهی موی سر نمی باشد
3- ریش و سبیل با ظاهری کاملا طبیعی است. 
4- موهای کاشته شده در روش SUT و FUE زنده و قابل رشد می باشند
5- بعد از کاشت فرد میتواند ریش یا سبیل خود را از ته تراشیده ،بلند کرده و یا پیرایش کند . 


قیمت کاشت ریش و سبیل

قیمت کاشت ریش و سبیل با توجه به میزان تعداد کاشت ، روش انتخاب کاشت ، وسعت ناحیه ی کاشته شده و شرایط شخصی هر فرد کاملا متفاوت است. توجه داشته باشید که قیمت کاشت ریش و سبیل در قبال آنچه فرد بدست می‌آورد (زیبایی، جوانی، اعتماد به‌نفس...) واقعاً اندک است. در کلینیک کاشت مو رنسانس ما کاشت سبیل و یا ریش شما را با بهترین روش SUT و FUE  با زاویه خواب منظم ،خط رویش، ریش و سبیل طبیعی توسط بهترین طراحی ها ،ایده و مقدار تراکم بالا با مشاوره و نظر دهی خود فرد به صورتی که با پیشرفته ترین ابزارها  وتوسط مجربترین تیم کاشت ریش این تارها را با ظرافت و بدون آسیب برداشت و از بانک مو جدا سازی شده و در نهایت در نواحی کم تراکم و یا طاس پیوند زده میشود.از دیگر مزیت روش SUT و FUE  نسبت به روشهای رایج و سنتی دارد ،تراکم بالا و قیمت کاشت ریش و سبیل مناسبتر ازسایر متد میباشد. البته توجه داشته باشید یکی از اصلی ترین شرایط کاشت ریش داشتن بانک مو مناسب است .

همچنین افرادی که تمایل به انجام کاشت ریش و سبیل دارند میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام و واتساپ 09122115442 ارسال نمایند .

شایان ذکر است در صورتیکه تمایل به ثبت نام آنلاین دارید میتوانید از طریق فرم زیر ثبت نام کنید