قیمت ( هزینه ) کاشت موی طبیعی برای خانومها و آقایان

بروز ریزش موها و یا کم پشتی آن ها ، در خانم ها و آقایان امری شایع می باشد  و افراد زیادی را به خود درگیر ساخته است .

با بروز این مشکل ظاهر افراد تحت تاثیر قرار گرفته و از کیفیت پائین تری برخوردار میگردند که منجر به کاهش اعتماد به نفس ، کاهش عملکرد روحیه ی مثبت و پائین آمدن کیفیت زندگی میشود در این خصوص افراد مایل به داشتن  چهره ایی ایده آل به واسطه ی موهایی پر پشت هستند که این اتفاق تنها از طریقه کاشت مو میسر میگردد .

کاشت موی طبیعی برای خانم ها و آقایان 

کاشت موی طبیعی بهترین و تنها ترین روش برای رشد موهای طبیعی در بین افراد می باشد که بدون نیاز به جراحی و خونریزی منجر به رشد طبیعی موها میگردد .
علت ریزش مو در خانم ها و آقایان متفاوت می باشد اما عامل ارث و ژنتیک در هردو آن ها بیشتر به چشم میخورد و اینکه مقدار ریزش در آقایان  آمار بیشتری داشته و   سطح ریزش نیز در آقایان بیشتر خواهد بود که به طاسی های منطقه ایی نیز منجر میگردد .
برای هردو گروه خانم و آقا درمان کاشت موی طبیعی به یک شکل است .

یعنی افراد به کلینیک کاشت موی معتبر مراجعه کرده و با معاینه شدن و قرار گرفتن بررسی های لازم اقدام به کاشت مو مورد نظر خود می نمایند که در هر روش نیاز به برداشت فولیکول های موی شخص و سپس کاشت آن ها بر سر می باشد .
بیشترین سوالی که در این خصوص به چشم میخورد و افراد مایل به دانستن آن ها هستند ،  اطلاع از هزینه کاشت موی طبیعی برای خانم ها و آقایان می باشد که در ادامه به بررسی این مورد میپردازیم .

 هزینه کاشت موی طبیعی 

هزینه کاشت مو به عوامل متعددی برای محاسبه بستگی دارد و هر فردی هزینه متفاوتی نسبت به فردی دیگر را پرداخت می نماید که محاسبه اصلی بن بر سطح ریزش مو ها و مقدار گرفت های برداشت شده و کاشته شده برای هر فردی می باشند و در خانم ها و آقایان با توجه به مقدار ریزش و  مقدار کاشت مو متفاوت خواهد بود .

 عوامل موثر در هزینه کاشت موی طبیعی 

 کلینیک کاشت مو 

 کلینیک کاشت مو در نوع محاسبه هزینه و مقدار نرخ در نظر گرفته شده نسبت به یک دیگر تفاوت فاحشی را دارند و هر کلینیک هزینه متفاوتی نسبت به سایرین در نظر گرفته و نرخ محاسبه ی آن ها طبق نظر متخصص کاشت مو متفاوت می باشد .
و هزینه برای هر فرد در جلسه معاینه به افراد گفته میشود تا از هزینه خود اطلاع یابند .

روش های کاشت مو 

کاشت مو دارای روش های متفاوتی می باشد که میتوانیم به کاشت مو FIT,FUE .. . و SUT اشاره نماییم  که هر کدام  در برداشت و کاشت فولیکول ها مشترک بوده و در نوع برداشت و نوع کاشت باهم تفاوت دارند که نتیجه ایی کاملا متغیر را نسبت به هم خواهند داشت .

کاشت مو به روش FIT,FUT

در روش های ابتدایی کاشت مو مانند FUE,FIT برداشت به صورت برش نواری در پشت سر انجام میگرفت که شاهد بخیه و خط اسکار بر پشت سر بودیم که ظاهری غیر طبیعی و آزار دهنده را برای افراد به همراه داشت  و علی رقم این موضوع امکان برداشت موها به صورت غیر تصادفی و مصنوعی  صورت میپذیرفت  و مقدار برداشت به صورت محدود انجام میگرفت که منجر به کاشتی با تراکم محدود و کم پشت میگشت .
هزینه در این روش ها با توجه به مقدار برداشت فولیکول ها و مقدار کاشت آن ها و همچنین تعداد جلسه های مورد نیاز در جهت درمان محاسبه میگردند .

کاشت مو به روش SUT

این روش کاشت مو بهترین و آخرین روش کاشت مو می باشد ، در این روش برداشت مو ها از طریق دستگاهی با سوزن های ریز امکان پذیر است که برداشتی به صورت تصادفی با تراکمی بالا را به همراه دارند ، بنابراین مقدار کاشت در این روش تراکم 3 برابر بیشتر نسبت به سایر روش ها  دارد که منجر به پر پشتی موها میگردد .

تعداد جلسات در این روش تنها یک جلسه بوده و زمان محدودی را به خود اختصاص داده است ، محاسبه هزینه در این روش بسته به مقدار ریزش و مقدار کاشت در افراد دارد و  اگر به خدمات و مزایای آن توجه داشته باشیم هزینه مناسب تری را نسبت به سایر روش به خود اختصاص داده است چرا که نتیجه ایی مطمئن و رضایت بخش را بر جای میگذارد .

 بنابراین مقدار محاسبه هزینه کاشت مو بستگی به تعداد گرفت ها با توجه به شرایط ریزش مو در هر فرد دارد و هزینه در هر فرد متغیر خواهد بود و خانم ها و آقایان با بررسی شرایط خود در روزمعاینه میتوانند از  هزینه نهایی کاشت مو  مطلع گردند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با کلینیک رنسانس با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید