عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو

مواردی که قبل از انجام کاشت مو به روش fit و fut بدانید :

 

از عوارض کاشت مو به روش fit  و fut میتوان به خونریزی شدید ، بیهوشی ، درد ، تورم ، خط رویش عروسکی شکل ، عوارض جانبی پس از کاشت مو و ... اشاره کرد که گریبان گیر افراد متقاضی این روش ها می شود.


آیا کاشت مو به روش های
fit  و futمناسب است؟

افرادی که از جلوی سر (خط رویش) تا وسط سرشان به شکل کامل مو نداشته باشند (طاس باشند) معمولا به دلیل اینکه اول بانک موی کمی دارند و دوم در این روش ها بیش از 2000 تار مو نمی توان کاشت کرد در نهایت نتیجه دلخواه به دست نمی آید و به دلیل اینکه در این روش کاشت مو نمی توانند تمامی گرافت های برداشته شده را کاشت کنند در آخر شاهد تعدادی تار موی مشخص در سر این افراد هستیم.

 

چه افرادی کاندیدای کاشت ابرو و کاشت مژه هستند ؟

معمولا افرادی که ابروهایشان نازک بوده ، ابروهایشان  تکه تکه می باشد ، قبلا تاتو یا هاشور انجام داده اند و ... به دلیل جراحت های بالا در روش های fit و fut  و به دلیل اینکه تمامی این روش ها با دست توسط تکنسین انجام می شود و اینکه چشم در معرض خطرات بسیاری است نهایتا در این روش ها نواحی لبه ای ابرو و مژه را انجام نمی دهند به همین دلیل افراد متقاضی کاشت ابرو و کاشت مژه در روش های fit  و  fut شاهد نتیجه خوبی در نهایت نیستند.

 

چه نواحی در سر قابل کاشت کردن مو می باشد؟

 

بطور کلی در روش های fit و fut فقط جلوی سر و ریش و سبیل را می توان کاشت کرد و کاشت مو در نواحی های ابرو ، مژه ، خط ریش ، پیشانی و ... با روش های مذکور بسیار نامناسب بوده و نتیجه نمی دهد زیرا اساس و پایه روش های یاد شده کار دست بوده و توسط تکنسین های تجربی کاشت مو انجام می شود.

 

آیا کاشت مو نیاز به جلسه مجدد و یا در آینده نیاز به ترمیم دارد؟

همانطور که در مالب بالا گفتیم در کاشت مو به روش های fit و fut نمیتوان بیش از 2000 تا مو کاشت کرد در نتیجه اگر این تعداد در جلوی سر کاشته شود پشت سر خالی می ماند و اگر در پشت سر کاشته شود جلوی سر خالی می ماند سپس در نتیجه فرد متقاضی یا باید مجدد کاشت مو انجام دهد یا در آینده نواحی کاشته شده با ترمیم باید پر شوند ولی متاسفانه به دلیل اینکه از بانک موی فرد در مرحله اول استفاده شده در مراحل بعد نمی توان انتظار معجزه داشت و یا اینکه موها پر شوند چون هیچ مویی وجود ندارند طبیعتا مویی نیست که بتوانند در جلوی سر کاشت کنند.

 

عوارض کاشت مو به روش fit  و futبه شرح زیر می باشد:

 

جراحی در پشت سر
خونریزی شدید
بدون بیهوشی
همراه با درد
حداقل دو هفته بعد از کاشت مو استراحت مطلق
پانسمان به مدت 1 هفته به شکل مداوم
تورم های صورت ، چشم ، پیشانی
بخیه در پشت سر
استفاده از داروهای مسکن قوی پس از کاشت مو

 

معایت کاشت مو به روش های fitو futکدام است؟

 

1-    کاشت مو در این روش ها توسط تکنسین انجام شده و پزشک هیچ دخالتی در این پروسه ندارد

2-    خط رویش در این روش ها به شکل عروسکی شکل بوده و فاصله های هر تار و با یکدیگر بسیار زیاد است

3-    این روش ها با دست انجام میشود و از خطاای انسانی برخوردار است

4-    از نکات بارز در این روش ها وجود نکروز در پوست پس از کاشت مو به دلیل زدن شریان جلوی سر می باشد

5-    پیدایش اسکان و خط بخیه در پشت سر

 

بهترین روش کاشت مو در حال حاضر چست؟

 

در حال حاضر با صراحت بیان می توان گفت چه در ایران چه در دیگر کشورها بهترین روش کاشت مو (تکنیک SUT) می باشد زیرا قابلیت های این روش بدون جراحی ، بدون خونریزی ، بدون درد ، با دستگاه اتوماتیک ، توسط متخصص های پوست مو ، تا 14000 تار مو ، در یک جلسه کاشت انجام می شود و اینکه این روش تا کنون به صورت حرفه ای و انحصای فقط در مرکز تخصصی موی رنسانس انجام می شود.

جهت نوبت دهی رایگان و مشاوره اولیه مشاوره تکمیلی می توانید با شماره های 88943653 و 22088210 تماس حاصل فرمایید و یا اینکه عکس خود را به شماره 09122115442 تلگرام کنید.