رنسانس ( سوالات متداول در باره کاشت و ترمیم مو 02188943653)

اگر شما نیز ریزش موهای شدید را تجربه کرده باشید قطعا به دنبال راهی برای درمان این  مشکل می باشید ،  و در جست و جوی خود به روش کاشت مو طبیعی برخورد کرده ایید ، بله کاشت مو طبیعی روشی می باشد که بدون نیاز به جراحی و بخیه رشد مجدد طبیعی موها ا به هماه داد و زیبایی کاملا طبیعی و  منحصربه فرد را به افراد هدیه می دهد و اعتماد به نفس را به افراد القاء می نماید .
ما قبل از شروع به درمان هر روشی احتیاج به تحقیقات زیادی راجب آن موضوع داریم ، ما نیز با همین هدف به سوالات متداول و رایج بیماران درباره کاشت مو پرداخته ایم  پس با ما همراه باشید .

سوالات متداول و رایج بیماران درباره کاشت مو 

 اولین پرسشی که به وجود می آید این است که کاشت مو  چگونه و در کجا انجام میگیرد ؟ 

کاشت مو روشی است که برای درمان احتیاج به کلینیک تخصصی کاشت مو دارد و انجام این روش تخصص نزد متخصص این زمینه انجام میگیرد که افراد باید در انتخاب کلینیک دقت کرده و بهترین کلینیک را برای درمان خود برگزینند .
حتما شما نیز در این باره کنجکاو می باشید که کاشت مو چگونه روشی می باشد و درمان آن به چه صورت است ، نتایج آن چگونه بوده و چه عوارضی را به خود اختصاص داده است . 
ما برای پاسخ دهی به تک تک این سوالات شما آماده بوده و از این طریق مطالب مفیدی را در این باره برای شما تهیه دیده ایم که درر ادامه به آن ها میپردازیم .

کاشت مو طبیعی چگونه روشی می باشد ؟ 

کاشت مو روشی است که برای درمان  احتیاج به فولیکول های محکم و قوی دارد .
ابتدا  فرد کلینیک مورد توجه خود را انتخاب می نمایند و وارد جلسه مشاوره میگردد در این جلسه متخصص به معاینه کامل شرایط مو و سر فرد میپردازد ، نحوه  ریزش را بررسی میکند ، مقدار سطح خالی از مو را ارزیابی میکند ، و قدم بعدی انتخاب فولیکول موی مناسب می باشد و متخصص بهترین قسمت را برای برداشت فولیکول ها بر طبق استحکام فولیکول ها انتخاب می نماید و با توجه به منطقه ی ریزش مو در میابد که فرد به چه مقدار برداشت مو و کاشت فولیکول مو احتیاج دارد ، مورد مهم بعدی که در این جلسه مورد برسی قرار میگیرد انتخاب روش کاشت مو می باشد که متخصص با توجه به شرایط فرد ان را مشخص می نماید .

بررسی کامل انجام کاشت موی طبیعی  و انواع روش های کاشت مو

 

برای استفاده از کاشت مو انتخاب روش کاشت مو بسیار مهم می باشد ، کاشت مو درمانی است که روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است .و با پیشرفت علم روش های آن نیز به روز تر شده و پیشرفت های زیاد تری را به خود اختصاص داده اند .
در روش های اولیه ی کاشت مو  مقدار برداشت فولیکول موها محدودتر  بود بنابراین کاشت فولیکول ها نیز محدود تر بوده و رشد موها نیز بر طبق همان شرایط  بود ، همچنین برداشت مو ها در روش های اولیه به صورت نواری بود که علاوه بر ایجاد کردن خط اسکار جلوه ایی مصنوعی را نیز به افراد می بخشید ، اما کاشت مو نیز مانند هر درمان دیگری رشد بالایی کرد ، در روش های نوین کاشت مو برداشت مو ها سه برابر روش های نخست می باشد که این عدد کاشت فولیکول های زیاد و رشد پر تراکم و پر پشت موها را نشان می دهد و جلوه ی موها طبیعی تر و زیباتر خواهد بود که رضایت مراجعین را به خود اختصاص داده است ، همچنین برداشت موها معمولا از پشت گوش و یا پشت سر انجام میگردد زیرا استحکام فولیکول ها دراین مکان بالاتر می باشند اما در روش های نخست تنها میشد از این نقاط استفاده کرد وافراد کاملا طاس نمیتوانستند از کاشت موی طبیعی استفاده نمایند اما در روش نوین کاشت مو امکان برداشت مو از نقاط مختلف بدن که فولیکول محکمی را داشته باشد امکان پذیر می باشد و برداشت موها در هر قسمت بدن به صورت تصادفی بوده و جلوه ی بدی را به همراه ندارد .

 انجام روش کاشت مو طبیعی و چگونگی آن

 

بعد از جلسه مشاوره و برنامه ریزی های متخصص بر طبق شرایط فرد ،  جلسه اجرا فرا خواهد رسید که در تکنیک نوین کاشت مو در ایران  تنها نیاز به یک جلسه درمان می باشد در  این جلسه ابتدا متخصص به بی حسی موضعی  محل برداشت موها میپردازد و پس از بی حسی  تعداد موهای مشخص شده را برداشت می نمایند و  پس از آن به جدا سازی فولیکول ها میپردازند . 
 جدا سازی فولیکول ها نیز نیاز به دقت فراوان داشته و بدون آسیب باید جدا گردد و بعد بر محل خالی از موی سر با استفاده از بی حسی موضعی و ایجاد سوراخ بسیار جزئی کاشته شوند .
و اجرا پایان می یابد .

شرایط و نتیجه درمان کاشت مو 

 نتیجه درمان کاشت مو در روش های نوین از ماه چهارم قابل رویت می باشد  و مو رشد عالی خود را آغاز می نماید و در ماه ده الی دوازده مو به تراکم عالی و پر پشت خود دستیابی پیدا می نماید .
کاشت مو روشی است که جلوه ی طبیعی و غیر قابل تشخیص را به همراه دارد که این شرایط در روش های نخست دو چندان خواهد بود ،  زیرا در این روش ها میتوان نتیجه کاشت مو را به خوبی  قابل پیشبینی کرد و  بدون هیچگونه خط اسکار درمان را 
پایان داد ، در این روش ها موها به پرتراکم ترین حالت خود می رسند که زیبایی منحصر به فرد را به افراد می دهند همچنین در این روش  خط رویش کاشت مو متناسب با چهره فرد طراحی میگردد و اجرا میشود که ظاهر را کاملا طبیعی می نماید .

 عوارض کاشت مو

 

از سوالات متداول و رایج بیماران درباره کاشت مو ، از عوارض کاشت مو می باشد و هر فردی برای درمان خود میخواهد از عواقب آن کار نیز با خبر  باشد .
 باید توجه داشت که انجام کاشت مو روشی معتبر بوده که با انجا آن ها در کلینیک های معتبر تاکنون خطر و عوارض ناشی از آن برای افراد گزارش نشده است .
اما کاشت مو اگر کلینیک های معتبر انجام نگیرد ، امکان دارد از روش های نخست کاشت مو استفاده شود که نتایج عالی را برای فرد به همراه ندارد و فرد با موهای کم پشت ، بدون طراحی خط رویش کاشت مو رو به رو خواهد شد که نتیجه زیبایی را به همراه ندارد .

شما عزیزا میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی درباره کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید

 • چه زمانی بهتر است كه عمل كاشت مو را انجام دهم؟ آیا باید منتظر بمانم تا كاملا طاس شوم؟


اگر کم پشتی مو های سر شما به حدی رسیده است که در زیر نور معمولی ، سفیدی پوست سر از لابلای موها به میزان زیادی دیده می شود و یا خط موی جلوی سرعقب نشینی کرده است شما كاندید مناسبی برای کاشت مو هستید


 • آیا ممكن است موهای كاشته شده مجددا بریزد؟


خیر. مو هایی که از دور سر برداشته میشود به اثرات هرمون مردانه مقاوم بوده و پس از انتقال به نواحی كم پشت جلوی سر نمی ریزد. در حقیقت این مو ها مادام العمر به صورت طبیعی رشد خواهد كرد. موهای كاشته شده نیاز به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی ندارد


 • آیا كاشت مو دردناك است؟


خیر . تمام مراحل كاشت مو پس از بیحسی موضعی انجام می شود.


 • معمولا چند جلسه كاشت مو نتیجه قابل قبولی ایجاد می كند؟


بسته به وسعت طاسی ممکن است بیمار به 1 یا 2 جلسه کاشت مو نیاز داشته باشد معمولا فاصله دو جلسه FUTچند ماه است.البته با روش ترکیبی می توان در دو روز متوالی تقزیبا کل سر را مو کاشت.


 • چه تعداد مو در یك جلسه كاشته می شو د؟


حداکثر 4000 گرافت که معادل 8000-10000 تار موست.


 • گرافت چیست؟


واحد شمارش مو ی سر ، گرافت ( GRAFT ) می باشد .هر گرافت ازچند تار مو تشکیل شده است كه از ریشه به هم چسبیده اند.


 • دوره نقاهت بعد از عمل چگونه خواهد گذشت؟


دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود و محل كاشت مو ها با شامپو شسته می شود. بخیه های ظریف پشت سر كه لابلای موها قرار گرفته و دیده نمی شود ظرف دو هفته كشیده می شود. موهای جدید پس از 2-6ماه شروع به رشد خواهند كرد.


 • آیا جای موهای برداشته شده در پشت سر خالی خواهد ماند؟


خیر زیرا پشت سر بصورت پلاستیك بخیه می گردد و پس از كشیدن بخیه ها خط عمل براحتی توسط موهای شخص پوشیده می شود و قابل رویت نمی باشد(MINIMAL SCAR CLOSURE).


 • آیا موهای كاشته شده را می توان بلند كرد و اصلا از لحاظ حجمی بصورت موهای كاملا پر پشت خواهد بود یا فقط جنبه ی پوشاننده ی پوست سر را دارد؟


البته که میتوان موهای کاشته شده را بلند کرد و حالت داد. نتیجه عمل به عوامل زیادی از جمله وسعت منطقه كم مو ، تعداد گرافت ها ی كاشته شده ،رنگ و ضخامت موها و تكنیك كاشت موها بستگی دارد.


 • آیا كاشت ابرو برای زیبایی به جای تتو امكان دارد ؟ موها از كدام منطقه از سر یا بدن و به كدام روش برداشته و كاشته می شود ؟ آیااحتیاج به پانسمان دارد ؟ اگر این روش خوب است چرا هنوز خانمها تتو می كنند؟


بله می توان از موهای سر و یا از موهای بدن برای كاشت ابرو نیز استفاده كرد. گرچه تاتو روش سریع تر و ارزان تری است ولی قابل مقایسه با كاشت طبیعی مو نمی باشد. در كاشت ابرو از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود تا موهای كاشته شده پس از رویش تفاوتی با موهای اصلی نداشته باشد.


 • من روی سرم كلاه گیس دارم.آیا بعد از عمل كاشت مو میتوانم از كلاه گیسم استفاده كنم؟


بله می توانید با رعایت چند نكته مهم تا زمان رویش موهای كاشته شده از كلاه گیس خودتان استفاده نمایید.


 • بعد از عمل كاشت موی سر چند روز استراحت و یا مرخصی از محل كار لازم است؟


یك تا دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود ، بعد از آن برای پوشاندن محل كاشته شده می توان از موهای خود شخص و یا از یك كلاه استفاده كرد. خوشبختانه كلیه آثار كاشت مو بعد از یك هفته برطرف خواهد شد بطوری كه كسی متوجه آ ثارعمل شما نخواهد .


 • سر من خیلی خالی است و در یك جلسه نمی توان كل آن را مو كاشت چاره چیست؟


اگر موهای پشت سر شما (بانك مو ) پر پشت باشد ،می توان با 2 جلسه كاشت مو بیشترین تعداد ممكن را كاشت . در این موارد می توان از روش ترکیبیFUT+FIT استفاده کرد.


 • آیا كاشت مو بوسیلة لیزر نیز صورت می گیرد؟


تا چند سال پیش از لیزر نیز در كاشت مو استفاده می شد. بدلیل بروز عوارض كوناگون امروزه متخصصین از لیزر در كاشت مو استفاده نمی كنند.


 • صورت من کم مو است (بر خلاف برادرها و پدرم که پر مو هستند) و مشکل اصلی صورتم در روی چانه و دو طرف لب و سبیل است آیا درمان دارویی دارد یا نیاز به کاشت است؟ آیا امکان عمل کاشت مو است؟


كم مویی صورت درمان دارویی ندارد ولی می توان با موفقیت كاشت مو انجام داد. در كاشت ریش و سبیل از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود


 • تسهیلات شما برای بیماران مقیم خارج از كشور و هموطنان شهرستانی چیست؟


برای این كه مدت اقامت بیماران در تهران طولانی نشود پس از آماده شدن جواب آزمایش های زیر جهت رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت عمل حتما با مطب تماس تلفنی بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. آزمایش های مورد نیاز : CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,BS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG


 • كاشت مو ی طبیعی از چه سالی در ایران رایج شده است؟


از 25 سال پیش در آمریكا و از حدود ده سال پیش در ایران-تهران . البته روز به روز تكنولوژی كاشت مو پیشرفت كرده است.


 • آیا كاشت مو در60 سالگی امکانپذیر هست یانه؟


كاشت مو محدودیت سنی ندارد


kashte moo

kashte mo

gheymate kashte moo

hazineye kashte moo

pezeshke kashte mo

ravesh kashte moo

kashte moo dar Tehran

kashte moo dar iran

tarmime moo


peyvande moo


 • چه زمانی بهتر است كه عمل كاشت مو را انجام دهم؟ آیا باید منتظر بمانم تا كاملا طاس شوم؟


اگر کم پشتی مو های سر شما به حدی رسیده است که در زیر نور معمولی ، سفیدی پوست سر از لابلای موها به میزان زیادی دیده می شود و یا خط موی جلوی سرعقب نشینی کرده است شما كاندید مناسبی برای کاشت مو هستید


 • آیا ممكن است موهای كاشته شده مجددا بریزد؟


خیر. مو هایی که از دور سر برداشته میشود به اثرات هرمون مردانه مقاوم بوده و پس از انتقال به نواحی كم پشت جلوی سر نمی ریزد. در حقیقت این مو ها مادام العمر به صورت طبیعی رشد خواهد كرد. موهای كاشته شده نیاز به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی ندارد


 • آیا كاشت مو دردناك است؟


خیر . تمام مراحل كاشت مو پس از بیحسی موضعی انجام می شود.


 • معمولا چند جلسه كاشت مو نتیجه قابل قبولی ایجاد می كند؟


بسته به وسعت طاسی ممکن است بیمار به 1 یا 2 جلسه کاشت مو نیاز داشته باشد معمولا فاصله دو جلسه FUTچند ماه است.البته با روش ترکیبی می توان در دو روز متوالی تقزیبا کل سر را مو کاشت.


 • چه تعداد مو در یك جلسه كاشته می شو د؟


حداکثر 4000 گرافت که معادل 8000-10000 تار موست.


 • گرافت چیست؟


واحد شمارش مو ی سر ، گرافت ( GRAFT ) می باشد .هر گرافت ازچند تار مو تشکیل شده است كه از ریشه به هم چسبیده اند.


 • دوره نقاهت بعد از عمل چگونه خواهد گذشت؟


دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود و محل كاشت مو ها با شامپو شسته می شود. بخیه های ظریف پشت سر كه لابلای موها قرار گرفته و دیده نمی شود ظرف دو هفته كشیده می شود. موهای جدید پس از 2-6ماه شروع به رشد خواهند كرد.


 • آیا جای موهای برداشته شده در پشت سر خالی خواهد ماند؟


خیر زیرا پشت سر بصورت پلاستیك بخیه می گردد و پس از كشیدن بخیه ها خط عمل براحتی توسط موهای شخص پوشیده می شود و قابل رویت نمی باشد(MINIMAL SCAR CLOSURE).


 • آیا موهای كاشته شده را می توان بلند كرد و اصلا از لحاظ حجمی بصورت موهای كاملا پر پشت خواهد بود یا فقط جنبه ی پوشاننده ی پوست سر را دارد؟


البته که میتوان موهای کاشته شده را بلند کرد و حالت داد. نتیجه عمل به عوامل زیادی از جمله وسعت منطقه كم مو ، تعداد گرافت ها ی كاشته شده ،رنگ و ضخامت موها و تكنیك كاشت موها بستگی دارد.


 • آیا كاشت ابرو برای زیبایی به جای تتو امكان دارد ؟ موها از كدام منطقه از سر یا بدن و به كدام روش برداشته و كاشته می شود ؟ آیااحتیاج به پانسمان دارد ؟ اگر این روش خوب است چرا هنوز خانمها تتو می كنند؟


بله می توان از موهای سر و یا از موهای بدن برای كاشت ابرو نیز استفاده كرد. گرچه تاتو روش سریع تر و ارزان تری است ولی قابل مقایسه با كاشت طبیعی مو نمی باشد. در كاشت ابرو از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود تا موهای كاشته شده پس از رویش تفاوتی با موهای اصلی نداشته باشد.


 • من روی سرم كلاه گیس دارم.آیا بعد از عمل كاشت مو میتوانم از كلاه گیسم استفاده كنم؟


بله می توانید با رعایت چند نكته مهم تا زمان رویش موهای كاشته شده از كلاه گیس خودتان استفاده نمایید.


 • بعد از عمل كاشت موی سر چند روز استراحت و یا مرخصی از محل كار لازم است؟


یك تا دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود ، بعد از آن برای پوشاندن محل كاشته شده می توان از موهای خود شخص و یا از یك كلاه استفاده كرد. خوشبختانه كلیه آثار كاشت مو بعد از یك هفته برطرف خواهد شد بطوری كه كسی متوجه آ ثارعمل شما نخواهد .


 • سر من خیلی خالی است و در یك جلسه نمی توان كل آن را مو كاشت چاره چیست؟


اگر موهای پشت سر شما (بانك مو ) پر پشت باشد ،می توان با 2 جلسه كاشت مو بیشترین تعداد ممكن را كاشت . در این موارد می توان از روش ترکیبیFUT+FIT استفاده کرد.


 • آیا كاشت مو بوسیلة لیزر نیز صورت می گیرد؟


تا چند سال پیش از لیزر نیز در كاشت مو استفاده می شد. بدلیل بروز عوارض كوناگون امروزه متخصصین از لیزر در كاشت مو استفاده نمی كنند.


 • صورت من کم مو است (بر خلاف برادرها و پدرم که پر مو هستند) و مشکل اصلی صورتم در روی چانه و دو طرف لب و سبیل است آیا درمان دارویی دارد یا نیاز به کاشت است؟ آیا امکان عمل کاشت مو است؟


كم مویی صورت درمان دارویی ندارد ولی می توان با موفقیت كاشت مو انجام داد. در كاشت ریش و سبیل از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود


 • تسهیلات شما برای بیماران مقیم خارج از كشور و هموطنان شهرستانی چیست؟


برای این كه مدت اقامت بیماران در تهران طولانی نشود پس از آماده شدن جواب آزمایش های زیر جهت رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت عمل حتما با مطب تماس تلفنی بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. آزمایش های مورد نیاز : CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,BS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG


 • كاشت مو ی طبیعی از چه سالی در ایران رایج شده است؟


از 25 سال پیش در آمریكا و از حدود ده سال پیش در ایران-تهران . البته روز به روز تكنولوژی كاشت مو پیشرفت كرده است.


 • آیا كاشت مو در60 سالگی امکانپذیر هست یانه؟


كاشت مو محدودیت سنی ندارد


kashte moo

kashte mo

gheymate kashte moo

hazineye kashte moo

pezeshke kashte mo

ravesh kashte moo

kashte moo dar Tehran

kashte moo dar iran

tarmime moo


peyvande moo


 • چه زمانی بهتر است كه عمل كاشت مو را انجام دهم؟ آیا باید منتظر بمانم تا كاملا طاس شوم؟


اگر کم پشتی مو های سر شما به حدی رسیده است که در زیر نور معمولی ، سفیدی پوست سر از لابلای موها به میزان زیادی دیده می شود و یا خط موی جلوی سرعقب نشینی کرده است شما كاندید مناسبی برای کاشت مو هستید


 • آیا ممكن است موهای كاشته شده مجددا بریزد؟


خیر. مو هایی که از دور سر برداشته میشود به اثرات هرمون مردانه مقاوم بوده و پس از انتقال به نواحی كم پشت جلوی سر نمی ریزد. در حقیقت این مو ها مادام العمر به صورت طبیعی رشد خواهد كرد. موهای كاشته شده نیاز به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی ندارد


 • آیا كاشت مو دردناك است؟


خیر . تمام مراحل كاشت مو پس از بیحسی موضعی انجام می شود.


 • معمولا چند جلسه كاشت مو نتیجه قابل قبولی ایجاد می كند؟


بسته به وسعت طاسی ممکن است بیمار به 1 یا 2 جلسه کاشت مو نیاز داشته باشد معمولا فاصله دو جلسه FUTچند ماه است.البته با روش ترکیبی می توان در دو روز متوالی تقزیبا کل سر را مو کاشت.


 • چه تعداد مو در یك جلسه كاشته می شو د؟


حداکثر 4000 گرافت که معادل 8000-10000 تار موست.


 • گرافت چیست؟


واحد شمارش مو ی سر ، گرافت ( GRAFT ) می باشد .هر گرافت ازچند تار مو تشکیل شده است كه از ریشه به هم چسبیده اند.


 • دوره نقاهت بعد از عمل چگونه خواهد گذشت؟


دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود و محل كاشت مو ها با شامپو شسته می شود. بخیه های ظریف پشت سر كه لابلای موها قرار گرفته و دیده نمی شود ظرف دو هفته كشیده می شود. موهای جدید پس از 2-6ماه شروع به رشد خواهند كرد.


 • آیا جای موهای برداشته شده در پشت سر خالی خواهد ماند؟


خیر زیرا پشت سر بصورت پلاستیك بخیه می گردد و پس از كشیدن بخیه ها خط عمل براحتی توسط موهای شخص پوشیده می شود و قابل رویت نمی باشد(MINIMAL SCAR CLOSURE).


 • آیا موهای كاشته شده را می توان بلند كرد و اصلا از لحاظ حجمی بصورت موهای كاملا پر پشت خواهد بود یا فقط جنبه ی پوشاننده ی پوست سر را دارد؟


البته که میتوان موهای کاشته شده را بلند کرد و حالت داد. نتیجه عمل به عوامل زیادی از جمله وسعت منطقه كم مو ، تعداد گرافت ها ی كاشته شده ،رنگ و ضخامت موها و تكنیك كاشت موها بستگی دارد.


 • آیا كاشت ابرو برای زیبایی به جای تتو امكان دارد ؟ موها از كدام منطقه از سر یا بدن و به كدام روش برداشته و كاشته می شود ؟ آیااحتیاج به پانسمان دارد ؟ اگر این روش خوب است چرا هنوز خانمها تتو می كنند؟


بله می توان از موهای سر و یا از موهای بدن برای كاشت ابرو نیز استفاده كرد. گرچه تاتو روش سریع تر و ارزان تری است ولی قابل مقایسه با كاشت طبیعی مو نمی باشد. در كاشت ابرو از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود تا موهای كاشته شده پس از رویش تفاوتی با موهای اصلی نداشته باشد.


 • من روی سرم كلاه گیس دارم.آیا بعد از عمل كاشت مو میتوانم از كلاه گیسم استفاده كنم؟


بله می توانید با رعایت چند نكته مهم تا زمان رویش موهای كاشته شده از كلاه گیس خودتان استفاده نمایید.


 • بعد از عمل كاشت موی سر چند روز استراحت و یا مرخصی از محل كار لازم است؟


یك تا دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود ، بعد از آن برای پوشاندن محل كاشته شده می توان از موهای خود شخص و یا از یك كلاه استفاده كرد. خوشبختانه كلیه آثار كاشت مو بعد از یك هفته برطرف خواهد شد بطوری كه كسی متوجه آ ثارعمل شما نخواهد .


 • سر من خیلی خالی است و در یك جلسه نمی توان كل آن را مو كاشت چاره چیست؟


اگر موهای پشت سر شما (بانك مو ) پر پشت باشد ،می توان با 2 جلسه كاشت مو بیشترین تعداد ممكن را كاشت . در این موارد می توان از روش ترکیبیFUT+FIT استفاده کرد.


 • آیا كاشت مو بوسیلة لیزر نیز صورت می گیرد؟


تا چند سال پیش از لیزر نیز در كاشت مو استفاده می شد. بدلیل بروز عوارض كوناگون امروزه متخصصین از لیزر در كاشت مو استفاده نمی كنند.


 • صورت من کم مو است (بر خلاف برادرها و پدرم که پر مو هستند) و مشکل اصلی صورتم در روی چانه و دو طرف لب و سبیل است آیا درمان دارویی دارد یا نیاز به کاشت است؟ آیا امکان عمل کاشت مو است؟


كم مویی صورت درمان دارویی ندارد ولی می توان با موفقیت كاشت مو انجام داد. در كاشت ریش و سبیل از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود


 • تسهیلات شما برای بیماران مقیم خارج از كشور و هموطنان شهرستانی چیست؟


برای این كه مدت اقامت بیماران در تهران طولانی نشود پس از آماده شدن جواب آزمایش های زیر جهت رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت عمل حتما با مطب تماس تلفنی بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. آزمایش های مورد نیاز : CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,BS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG


 • كاشت مو ی طبیعی از چه سالی در ایران رایج شده است؟


از 25 سال پیش در آمریكا و از حدود ده سال پیش در ایران-تهران . البته روز به روز تكنولوژی كاشت مو پیشرفت كرده است.


 • آیا كاشت مو در60 سالگی امکانپذیر هست یانه؟


كاشت مو محدودیت سنی ندارد


kashte moo

kashte mo

gheymate kashte moo

hazineye kashte moo

pezeshke kashte mo

ravesh kashte moo

kashte moo dar Tehran

kashte moo dar iran

tarmime moo


peyvande moo


 • چه زمانی بهتر است كه عمل كاشت مو را انجام دهم؟ آیا باید منتظر بمانم تا كاملا طاس شوم؟

 • اگر کم پشتی مو های سر شما به حدی رسیده است که در زیر نور معمولی ، سفیدی پوست سر از لابلای موها به میزان زیادی دیده می شود و یا خط موی جلوی سرعقب نشینی کرده است شما كاندید مناسبی برای کاشت مو هستید

 • آیا ممكن است موهای كاشته شده مجددا بریزد؟

 • خیر. مو هایی که از دور سر برداشته میشود به اثرات هرمون مردانه مقاوم بوده و پس از انتقال به نواحی كم پشت جلوی سر نمی ریزد. در حقیقت این مو ها مادام العمر به صورت طبیعی رشد خواهد كرد. موهای كاشته شده نیاز به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی ندارد

 • آیا كاشت مو دردناك است؟

 • خیر . تمام مراحل كاشت مو پس از بیحسی موضعی انجام می شود.

 • معمولا چند جلسه كاشت مو نتیجه قابل قبولی ایجاد می كند؟

 • بسته به وسعت طاسی ممکن است بیمار به 1 یا 2 جلسه کاشت مو نیاز داشته باشد معمولا فاصله دو جلسه FUTچند ماه است.البته با روش ترکیبی می توان در دو روز متوالی تقزیبا کل سر را مو کاشت.

 • چه تعداد مو در یك جلسه كاشته می شو د؟

 • حداکثر 4000 گرافت که معادل 8000-10000 تار موست.

 • گرافت چیست؟

 • واحد شمارش مو ی سر ، گرافت ( GRAFT ) می باشد .هر گرافت ازچند تار مو تشکیل شده است كه از ریشه به هم چسبیده اند.

 • دوره نقاهت بعد از عمل چگونه خواهد گذشت؟

 • دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود و محل كاشت مو ها با شامپو شسته می شود. بخیه های ظریف پشت سر كه لابلای موها قرار گرفته و دیده نمی شود ظرف دو هفته كشیده می شود. موهای جدید پس از 2-6ماه شروع به رشد خواهند كرد.

 • آیا جای موهای برداشته شده در پشت سر خالی خواهد ماند؟

 • خیر زیرا پشت سر بصورت پلاستیك بخیه می گردد و پس از كشیدن بخیه ها خط عمل براحتی توسط موهای شخص پوشیده می شود و قابل رویت نمی باشد(MINIMAL SCAR CLOSURE).

 • آیا موهای كاشته شده را می توان بلند كرد و اصلا از لحاظ حجمی بصورت موهای كاملا پر پشت خواهد بود یا فقط جنبه ی پوشاننده ی پوست سر را دارد؟

 • البته که میتوان موهای کاشته شده را بلند کرد و حالت داد. نتیجه عمل به عوامل زیادی از جمله وسعت منطقه كم مو ، تعداد گرافت ها ی كاشته شده ،رنگ و ضخامت موها و تكنیك كاشت موها بستگی دارد.

 • آیا كاشت ابرو برای زیبایی به جای تتو امكان دارد ؟ موها از كدام منطقه از سر یا بدن و به كدام روش برداشته و كاشته می شود ؟ آیااحتیاج به پانسمان دارد ؟ اگر این روش خوب است چرا هنوز خانمها تتو می كنند؟

 • بله می توان از موهای سر و یا از موهای بدن برای كاشت ابرو نیز استفاده كرد. گرچه تاتو روش سریع تر و ارزان تری است ولی قابل مقایسه با كاشت طبیعی مو نمی باشد. در كاشت ابرو از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود تا موهای كاشته شده پس از رویش تفاوتی با موهای اصلی نداشته باشد.

 • من روی سرم كلاه گیس دارم.آیا بعد از عمل كاشت مو میتوانم از كلاه گیسم استفاده كنم؟

 • بله می توانید با رعایت چند نكته مهم تا زمان رویش موهای كاشته شده از كلاه گیس خودتان استفاده نمایید.

 • بعد از عمل كاشت موی سر چند روز استراحت و یا مرخصی از محل كار لازم است؟

 • یك تا دو روز بعد از عمل پانسمان سر باز می شود ، بعد از آن برای پوشاندن محل كاشته شده می توان از موهای خود شخص و یا از یك كلاه استفاده كرد. خوشبختانه كلیه آثار كاشت مو بعد از یك هفته برطرف خواهد شد بطوری كه كسی متوجه آ ثارعمل شما نخواهد .

 • سر من خیلی خالی است و در یك جلسه نمی توان كل آن را مو كاشت چاره چیست؟

 • اگر موهای پشت سر شما (بانك مو ) پر پشت باشد ،می توان با 2 جلسه كاشت مو بیشترین تعداد ممكن را كاشت . در این موارد می توان از روش ترکیبیFUT+FIT استفاده کرد.

 • آیا كاشت مو بوسیلة لیزر نیز صورت می گیرد؟

 • تا چند سال پیش از لیزر نیز در كاشت مو استفاده می شد. بدلیل بروز عوارض كوناگون امروزه متخصصین از لیزر در كاشت مو استفاده نمی كنند.

 • صورت من کم مو است (بر خلاف برادرها و پدرم که پر مو هستند) و مشکل اصلی صورتم در روی چانه و دو طرف لب و سبیل است آیا درمان دارویی دارد یا نیاز به کاشت است؟ آیا امکان عمل کاشت مو است؟

 • كم مویی صورت درمان دارویی ندارد ولی می توان با موفقیت كاشت مو انجام داد. در كاشت ریش و سبیل از ظریف ترین تكنیك های جراحی استفاده می شود

 • تسهیلات شما برای بیماران مقیم خارج از كشور و هموطنان شهرستانی چیست؟

 • برای این كه مدت اقامت بیماران در تهران طولانی نشود پس از آماده شدن جواب آزمایش های زیر جهت رزرو وقت مشاوره و تعیین وقت عمل حتما با مطب تماس تلفنی بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید. آزمایش های مورد نیاز : CBC، BUN، CR، SGOT، SGPT,BS ،PT، PTT، BT، CT , HIV AB ، HCVAB ، HBSAG

 • كاشت مو ی طبیعی از چه سالی در ایران رایج شده است؟

 • از 25 سال پیش در آمریكا و از حدود ده سال پیش در ایران-تهران . البته روز به روز تكنولوژی كاشت مو پیشرفت كرده است.

 • آیا كاشت مو در60 سالگی امکانپذیر هست یانه؟

 • كاشت مو محدودیت سنی ندارد


  kashte moo

  kashte mo

  gheymate kashte moo

  hazineye kashte moo

  pezeshke kashte mo

  ravesh kashte moo

  kashte moo dar Tehran

  kashte moo dar iran

  tarmime moo

  peyvande moo


  برچسب‌ها: عمل كاشت موجراحی بینی گوشتیلیزر موهای اضافی بدنkashte mooهزینه بوتاکس