جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست

همه کسانی که تشخیص می دهند دچار ریزش مو شده اند راه های مختلفی را برای درمان آن امتحان و تجربه کرده اند، از جمله این موارد درمانی که به صورت دائمی است کاشت مو میباشد.امروزه در زمینه کاشت مو در سالیان اخیر پیشرفت های چشمگیری مشاهده می شود که از جدیدترین روش کاشت مو در جهان میتوان به روش sut  اشاره کرد. با وجودی که این متد کاشت به ظاهر ساده با بی حسی موضعی به صورت سرپایی انجام می شود،لیکن عملی بسیار ظریف و حساس بوده و رعایت نکات مهم در آن الزامی است، تا بتوان به بهترین نتیجه و بالاترین درصد رشد موهای کاشته شده رسید.

جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست؟

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که جدیدترین روش کاشت مو در جهان چیست؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که در حال حاضر جدیدترین و پیشرفته ترین روش کاشت مو در جهان کاشت مو به روش SUT می باشد که در این روش می توان تا 14000 تار مو را در یک جلسه پیوند زد که بدون جراحی، بدون درد، بدون خونریزی، بدون دوران نقاهت و ... می باشد که در بهترین کلینیک های امریکا و اروپا انجام می گردد


تفاوت کاشت مو به روش   SUTبا روشهای رایج و سنتی

1. از مزیت های مهم روش SUT استفاده از دستگاه¬ های تمام اتوماتیک، که منجر به ایجاد كیفیت بالا در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو میباشد یعنی 3 برابر روشهای FUT و FIT .
2. در روش کاشت SUT پیاز مو به صورت دستی برداشت و کاشت نمی¬ شود بلکه به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولاً پشت سر می¬ باشد جدا می شود که این مساله در حالی است که در کاشت مو به روش FIT و کاشت مو به روش  FUT مراحل برداشت مو و کاشت مو توسط انسان انجام شده و تمامی مراحل آن توسط تکنسین ها انجام میشود.
3. در کاشت مو به روش  SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش  FUT  و کاشت مو به روش  FIT حداقل نیاز به چند جلسه دارند.
4. سرعت کاشت  مو در روشSUT  بالاتر از سایر روشها میباشد و فرد متقاضی حین کاشت خسته نمیشه .


مزایای کاشت مو به روش SUT

1. جدیدترین روش کاشت مو در جهانSUT  می باشد.
2. بدون جراحی، خونریزی، درد،جای بخیه،جای اسکار و خستگی است.
3. ظاهر عروسکی و پوست پرتقالی ندارد.
4. عوارض جانبی در این روش کاشت مو به حداقل می‌رسد، جای پانچ، زخم و خونریزی نیز بسیار کم مشاهده می‌گردد.
5. در این روش خط رویش طبیعی است و موها به دلیل غیر منظم بودن، فرمی طبیعی می گیرند.
5. انجام این روش کاشت مو، در یك جلسه است و موهای كاشته شده بعد از كاشت، به صورت موی طبیعی و یك سانتی مشاهده می شوند.
6. مکان برداشت و کاشت مو در همه نقاط بدن با این روش میسر می‌باشد.
7. در کاشت مو به این روش، تفاوت بین موهای زنده و موهای پیوند شده بسیار سخت است.
8. در تکنیک کاشت موبه روش SUTهیچ مویی هدر نخواهد رفت و از بین رفتن فولیکول های برداشت شده به صفر خواهد رسید.
9. در کاشت مو به روش SUT تراکم مو بسیار بالاست.
10. در کاشت مو به این روش، دوران نقاهت برای بیمار وجود ندارد و فرد بعد از کاشت مو می تواند به زندگی عادی خود ادامه دهد (دوران نقاهت به دورانی گفته می شود که سلامتی و نیروی فرد پس از بیماری به تدریج، باز می گردد)
11. در روش  SUT پیوند مو تا 14 هزار تار موی واقعی است که 3 برابر بیشتر از روش های معمول است.
12. در دستگاه های روش  SUT محفظه ای داخل دستگاه است که تمام گرافت ها که توسط دستگاه برداشته شده در آن محفظه بدون دست زدن به آن نگهداری می شود.
13. در این روش تمامی مراحل برداشت گرافت ها از ناحیه دهنده و کاشت به ناحیه گیرنده با دستگاه های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین پوست و مو انجام می شود.


قیمت کاشت مو به روش SUT

 از مهم ترین و متداول ترین سوالاتی است که بیماران قبل از کاشت مو بیان می کنند ، هزینه کاشت مو در اشخاص مختلف متفاوت است زیرا فاکتورهای مختلفی در هزینه و قیمت کاشت مودخیل هستند نظیر روش کاشت مو ، تعداد گرافی که نیاز است کاشته شود ،دستمزد پزشکی که کاشت مو را انجام می دهد ، تعداد جلسات کاشت مو و … ، بنابراین به شکل دقیقی نمی توان هزینه کاشت مو را بیان کرد . 

 شما عزیزان می توانید جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید