توضیحات و نکات کلیدی در مورد ترمیم مو

ترمیم مو روشی جایگزین کاشت مو برای کسانی میباشد که در اثر علتهای مختلف و یا بیماری هائی مانند: آلوپیسی، لیکن پلان، لوپوس و ...  یا در اثر سوانحی مانند: سوختگی، تصادف و ... موهای خود را از دست داده اند و نمیتوانند کاشت کنند یا کسانی که در کل تمایل به انجام کاشت مو ندارند این روش توصیه میشود.
اگر کسی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو باشد، در جلسه مشاوره ما به افراد توصیه می‌کنیم روش کاشت مو را انجام دهند چرا که با این روش کاشت موهای خود فرد رویش پیدا می‌کند، ولیکن کسانی که بانک مویی ندارند متاسفانه نمیتوانند کاشت مو انجام دهند زیرا در سر مویی ندارند که از انجا بتوان برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود.
گاهی در فرآیند ریزش مو شدید و طاسی ناشی از آن دیگر موها رشد نمیکند، یعنی مهمترین عامل اصلی رشد مو که پیاز مو می باشد توانایی خود را به طور کامل از دست میدهد که ترمیم مو به جایگزینی و پرپشت کردن ظاهری موی سر، بدون استفاده از روشهای کاشت مو و عوارض و دوران نقاهت آن انجام میشود.

تفاوت ترمیم مو با کاشت مو

درست است که هدف از کاشت و ترمیم مو هر دو پر کردن نواحی خالی شده از مو میباشد ولی در کاشت مو و ترمیم مو تفاوت های زیادی میباشد. همانند:   
افرادی که طاسی در نواحی سرشان وسیع است و بانک مو مناسب ندارند، از نظر متخصصین پوست و مو کاندید مناسبی برای کاشت مو نمی باشند ولی در ترمیم مو کاملا بدون نیاز به بانک موی شخص است و حتی افرادی که طاسی کامل دارند میتوانند این روش را انجام دهند .
در کاشت مو تارهای مو داخل پوست سر قرار میگیرند ولی در ترمیم مو، مو به واسطه لایه شبیه سازی شده روی پوست سر قرار میگیرد.
در کاشت مو تراکم مو کاملا بستگی به بانک مو فرد دارد و میزان پیوند مو محدود است ولی در ترمیم مو تراکم مو بسیار بالا و با توجه یه نیاز مراجع کننده انجام میشود. 
در کاشت مو محدودیت سنی وجود داردو سن 23 به بالا کیس مناسب میباشد ، همچنین در خانمها بنا به شرایط خاصی که دارند کاشت مو را به طور وسیع نمیتوانند انجام دهند،
ولی روش ترمیم مو برای آقایان و خانمها در تمام سنین و با هر تراکمی انجام میشود. 

مزایای ترمیم مو 

عوارض جراحی مانند خونریزی ، درد ،جای زخم و جای اسکار و...هم ندارد .
و تمامی افراد با جنسیت و بدون محدودیت سنی میتوانند انجام بدهند .
ترمیم مو نهایتا در 1 روز و 1 جلسه انجام میشود و ترمیم بسیار راحت و آسان توسط خود فرد قابل انجام بوده و نیازی به جلسات مکرر نمی باشد .
بدون هرگونه عوارض جراحی مانند ،درد،خونریزی ،دوران نقاهت و ...
استفاده از مواد رنگ کننده ،دکلره ،فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...)

 هزینه ترمیم مو چقدر است؟

هزینه ترمیم مو اولویت مهمی برای انتخای این متد میباشد که محاسبه این هزینه ها شامل مواردی. مانند:  
میزان گرافت(تار موها):میزانی که فرد میخواهد تراکم گرافت بیشتر باشد.
نوع گرافت: طبیعی بودن موها و جنس خوب داشتن و تطابق آن با نیاز مشتری در رنگبندی و.....
تجربه پزشک: هر چه میزان تجربه پزشک متخصص بیشتر باشد، هزینه ترمیم مو بیشتر می شود. همچنین، شهرت نیز گاهی باعث تغییر هزینه می شود.


ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو  ( HRT) به روشی میگویند که طی آن موهای جدید و طبیعی جایگزین موهای ریزش شده و یا کم پشت میشود فقط با تفاوت اینکه این موها به جای کاشت در سطح داخلی سر به صورت همزاد روی شبکه نامرئی و شبیه سازی شده به پوست سر و به صورت تار به تار توسط کراتین گیاهی که کاملا بهداشتی و استاندارداست که ماده اصلی و ضد حساسیت ترمیم مو است فیکس میشود. ظرافت شبکه و جنس موها به طوری صورت گرفته شده که غیر قابل تشخیص با موی سر خود فرد است و اطرافیان شخص متوجه نخواهند شد. این ترمیم مو نیازی به بانک و تراکم مو فرد ندارد و وموها غیر قابل رشد میباشد .در این روش ابدا دوران نقاهت و مراقبت وجود ندارد و بعد از انجام ان فرد میتواند به فعالیت های روزانه خود از قبیل: ورزشی، تحرکی و استحمام...را انجام دهد. تراکم موها کاملا بستگی به خود و نیاز فرد داردبه سایر روشهای کاشت شرایط نگهداری موها به این صورت است که در هر 15 روز یکبار معمولا نیاز به ترمیم مجدد بسیار آسان داشته وعمر مفید ان را میتوان 2 الی 3 سال تخمین زد.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09122115442 ارسال فرمایید