توصیه های قبل از کاشت مو

کاشت مو یکی از محبوب ترین و موثر ترین عمل های زیبایی می باشد که تقریبا بین هر 10 فرد حداقل 3 نفر هستند که کاشت مو انجام داده اند همچنین کاشت مو را می توان به عنوان یکی از پر حاشیه ترین غعالیت های زیبایی خواند چرا که به واسطه تبلیغات گسترده برخی از مراکز کاشت مو باعث شده که انتخاب سخت تر شود.قبل از اینکه کاشت مو انجام دهید لطفا توصیه های زیر را مطالعه کنید:

1-اولین معیاری که برای انتخاب کاشت مو لازم است توجه کنید اسن است که شرایط سنی شما برای انجام کاشت مو مناسب می باشد. معمولا سن کاشت مو از 25 سال شروع می شود در برخی از موارد ممکن است برای زیر 25 سال هم کاشت مو انجام شود اما لازمه ی آن این است که ریزش مو تکمیل شده باشد .

2-معمولا در مراکز های معتبر قبل از کاشت مو از فرد متقاضی یک چکاپ کلی گرفته می شود دلیل این چکاپ این است که فرد دچار بیماری خاصی نبوده و انجام کاشت مو برای وی مشکل ساز نباشد.

3-هزینه کاشت مو از دیگر مواردی است که باید آن را مد نظر قرار دهید اگر بودجه مالی شما کم بوده و امکان دارد در انتخاب شما تاثیر بگذارد سعی کنید کاشت مو را به زمان دیگری موکول کنید چرا که کمبود بودجه مالی باعث می شود شما مراکز غیر مجاز را انتخاب کرده و در نتیجه هزینه کمتری را صرف  انجام کاشت مو کنید و نهایتا سطح کیفیت کار پایین می آید.

4-قبل از اینکه سراغ کاشت مو بروید توصیه می شود که از ریزش موی خود جلوگیری کنید تا بیشتر از این موهای شما ریزش پیدا نکند برای این موضوع ما پکیج prp، لیزرتراپی، مزوتراپی و ویتامین درمانی مرکز تخصصی موی رنسانس را به شما پیشنهاد می کنیم یکی از مزیت های این پکیج این است که صرفا برای جلوگیری از ریزش مو طراحی شده و استاندارد های آن برای سنین مختلف تغییر پیدا می کند این تغییر نهایتا منجر می شود  بازدهی بالاتر از حد معمول رود.

5-همانطور که در بالا گفته شد کاشت مو برای همه مناسب نیست ، وسعت ریزش مو از نکات ریزی بوده که کمتر به آن توجه می شود اکثر افرادی که دچار ریزش مو شده اند بر این باورند که هر مقداری از موهایشان ریزش پیدا کرده باشد می توان با تراکم بالایی کاشت که طبق اصول و قوانین کاشت مو این باور اشتباه است.

6- بانک مو از اصلی ترین و مهمترین ارکان  و لازمه ی کاشت مو می باشد اگر فردی بانک موی ضعیفی داشته باشد متاسفانه نمی تواند کاشت مو انجام دهد در صورتی که فرد بنا به هر دلیلی با همان بانک موی ضعیف کاشت مو انجام دهد نتیجه کار مطلوب نبوده و تراکم موهای او پر نمی شود. برای آن دسته از کسانی که بانک موی ضعیفی دارند ما ترمیم مو به روش HRT را توصیه می کنیم در ترمیم مو به روش HRT دیگر نیازی به بانک موی شخص نبوده و از بانک موی تهیه شده مرکز تخصصی موی رنسانس استفاده می شود ترمیم مو به روش HRT  بدون درد، خونریزی، جراحی بوده و عوارض جانبی ندارد.

7-مرکزی که در آن کاشت مو انجام می دهید بسیار حائز اهمیت بوده و باید در انتخاب آن دقت کنید سابقه انجام کار مرکز به اضافه تخصص و تعهد از نکات قابل توجهی است که به شما کمک می کند که انتخاب درستی را داشته باشید.

8-در این مرحله  نوبت به انتخاب روش کاشت مو می رسد که می تواند به کلی کاشت موی سر شما را تحت تاثیر قرار دهد. توصیه ما به شما انجام کاشت مو به روش SUT می باشد که این روش جدیدترین و بهترین روش کاشت مو بوده که در آن می توان تا 14000 تار موی واقعی را بدون جراحی، درد، خونریزی، دوران نقاهت، عوارض جانبی در یک جلسه کاشت کرد از دیگر مزایای این روش کاشت مو استفاده از دستگاه اتوماتیک در بخش برداشت مو بوده که باعث می شود به گرفت های همسایه آسیبی نرسد و نهایتا گرفت بیشتری در قسمت بانک موی فرد برداشت کرد مرکز تخصصی موی رنسانس بنیانگذار و تنها مجری انحصاری این روش در ایران می باشد که سال هاست به شکل تخصصی با تیم مجرب از روش SUT برای کاشت مو استفاده می کند.

9- افرادی که دارای بیماریهای خاصی همچون آلوپسی، دیابت، پسوریازیس، لیکن پلان و .... هستند متاسفانه به دلیل نوع بیماری نمی توانند کاشت مو انجام دهند و بهترین راه حل برای بازگشت موهایشان ترمیم مو به روش HRTاست.

10- آخرین مورد تحقیق کردن در مورد مقوله  کاشت مو است، در نظر داشته باشید که کاشت مو یکبار انجام می شود و در زیبایی و ظاهر شما نقش بسزایی دارد پس نهایت دقت را در انتخاب کاشت مو، مرکز کاشت مو، روش کاشت مو و ... را داشته باشید که نتیجه آن باب میل شما باشد

مرکز تخصصی موی رنسانس بنیانگذار روش های نوین کاشت مو SUT و ترمیم مو HRT در ایران می باشد که با سالها تجربه و داشتن تیم های مجرب کاشت مو توانسته رضایت مراجعین قبلی را جذب کند شما عزیزان می توانید جهت مشاوره رایگان در این مرکز با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنید تا مشاورین ما بتوانند به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.