تفاوت ترمیم مو به روش HRT با روش های دیگر

افراد زیادی هستند که با مشکل ریزش مو و به تدریج با خالی شدن سطح سر خود مواجه هستند. اغلب کسانی که دچار این مشکل میشوند تمایل به کاشت مو دارند ولی به دلایل مختلفی شرایط انجام کاشت مو را ندارند و یا اصلا از بانک موی مناسبی برخوردار نیستند. معمولا ریزش مو و خالی بودن سطح سر از مو در اثر عوامل مختلف مانند ژنتیک و مادرزاد ایجاد میشود.

از دیگر علل ریزش مو شدید میتوان موارد ذیل را نام برد. مانند :

انواع بیماری ها
مشکلات روحی و استرس
عوامل محیطی
به صورت ارثی و مادرزاد

ترمیم مو به روش HRT

ترمیم مو راه حلی مناسب برای رفع کم پشتی و طاسی سر است. یکی از اولویت های مهم در زمان ترمیم مو کیفیت موها میباشد که باید بهترین نوع را انتخاب کرد. ترمیم مو یک لایه شبیه سازی شده به پوست سر است که موها روی این شبکه به صورت تار به تار توسط کراتین گیاهی (چسب گیاهی کاملا محکم و بدون هیچگونه عارضه، حساسیت،خارش و... است.) نصب می شود.
ترمیم مو به روش HRT بدون نیاز به بانک مو فرد است و موها با میزان نیاز تراکم، رنگ، اندازه، شخص تعیین می شود . در ترمیم مو خط رویش و خط فرق موها به گونه ای طبیعی است که حتی اطرافیان متوجه ترمیم موی شما نخواهند بود. عمر مفید ترمیم مو بین 2 تا 3 سال می باشد.

تفاوت ترمیم مو  HRT با روش های دیگر

موهای مورد استفاده در روش ترمیم مو کاملا طبیعی می باشد و قابلیت رنگ، دکلره، مش و ... را داراست، ولی در سایر متد کیفیت موها به دلیل ترکیب موهای الیاف و موهای طبیعی بسیار پائین می باشد.  
بعد از نصب متد ترمیم موHRT میتوان، استحمام، سونا، استخر، تمامی فعالیت های ورزشی و ... انجام داد که از جمله مزایا و تفاوت ترمیم مو HRT با روش های دیگر میتوان دانست.
از تفاوت ترمیم مو  HRT با روش های دیگر، استفاده از کراتین گیاهی برای نصب سیستم ترمیم مو است که  فرد هیچگونه حساسیت و عوارض در سطح سر خود نخواهد داشت.
یکی دیگر از تفاوت ترمیم مو  HRT با روش های دیگر تراکم بسیار بالا موها بوده که با نظر دلخواه خود شخص تعیین می شود، اما در روش های دیگر حجم موها بسیار کم می باشد.
نصب ترمیم مو، بسیار راحت است و در 1 روز و 1 جلسه انجام میشود. ترمیم مو ها با آموزش اولیه هر 15 روز توسط خود فرد قابل انجام است. 

مرکز موی رنسانس بنیانگذار علم ترمیم مو در ایران می باشد و با شماره مجوز 37414 طی 15 سال توانسته است بالغ بر 5000 مورد ترمیم مو را با تکنیک جدید و انحصاری HRT انجام دهد، شما دوستان عزیز می توانید جهت مشاوره و نوبت دهی با شماره های 02188909050 و 02122088210 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید