ترمیم مو رنسانس

افراد زیادی هستند که با مشکل ریزش مو و به تدریج با خالی شدن سطح سر خود مواجه میشوند .اغلب کسانی که دچار این مشکل میشوند تمایل به کاشت مو دارند ولی به دلایل مختلفی نمیتوانند کاشت مو انجام دهند و یا اصلا از بانک موی مناسبی برخوردار نیستند .تنها راه حل برای موهای آنها ترمیم مو به روش hrt میباشد که در ادامه راجع به آن توضیح میدهیم .

ترمیم مو به روش Hrt  

Hrt یک شبکه نازک و نامریی بوده که کاملا شبیه سازی شده به پوست سر و با خط رویش و فرق کاملا طبیعی است ،به طوری که با موی خود فرد غیر قابل تشخیص می باشد . ترمیم مو به روشhrt  برای تمامی افرادی  که با هر نوع بانک مومناسبی برخوردار نیستن انجام میشود . این شبکه توسط کراتین های گیاهی که کاملا بهداشتی و استاندارد بوده روی سطح سر فیکس می شود .عمر مفید ترمیم مو hrt 2 الی 3 سال معمولا میباشد . (البته بستگی به شرایط و نحوه مراقبت های فرد دارد) .

 مزایای ترمیم مو به روش hrt

1. بدون جراحی و عوارض جانبی آن میباشد.
2. بدون نیاز به بانک موی شخص بوده و تمامی افراد با جنسیت و بدون محدودیت سنی میتوانند انجام بدهند .
3. دوران نقاهتی ندارد و فرد بلافاصله پس از انجام ترمیم مو hrt میتواند به فعالیت های روزمره خود از جمله :حمام ،استخر ،باشگاه ،کار و...بپردازد .
4.ا ز انواع برس ، سشوار ،اتو مو ،بابلیس و...می توان برای حالت دادن به موها استفاده کرد .
5. به دلیل طبیعی بودن کامل موها استفاده از مواد رنگ کننده ،دکلره ،فیکس و حالت دهنده های گوناگون مثل :(تافت ،ژل ،و...) کاملا راحت است .
6. پس از ترمیم فرد میتواند به فعالیت های روزانه از قبیل :استخر ،حمام ،کار ،....و سایر تحرکات کششی و ورزشی بپردازد .
7. ترمیم مو نهایتا در 1 روز و 1 جلسه انجام میشود و ترمیم بسیار راحت و آسان توسط خود فرد قابل انجام بوده و نیازی به جلسات مکرر نمی باشد .

ترمیم مو رنسانس

ترمیم مو رنسانس  با 15 سال سابقه درخشان در ضمینه ترمیم مو  برای کسانی که شرایط کاشت مو و یا بانک موی مناسبی ندارند روش ترمیم مو hrt را توصیه میکند که تراکم آن چندین برابر روشهای دیگر میباشد . ترمیم مو با بالاترین ، طبیعی ترین و بیشترین کیفیت با طراحی و ایده پردازی ،شبیه ترین خط فرق و خط رویش توسط متخصصین این امر انجام میشود 

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ترمیم مو رنسانس و در ضمینه ترمیم مو وگرفتن مشاوره تلفنی با شماره 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را به شماره تلگرام 09122115442 ارسال فرمایید .