ترمیم مو برای بیماران خاص

با توجه به شایع بودن ریزش مو در اکثر افراد و همچنین ریزش موهای شدید تر و یا کامل در سطح سر در این مقاله به درمان از طریق یک روش عالی برای ریز موی آقایان و خانم ها میپردازیم .

ترمیم مو  یک روش عالی کاربردی و منحصر به فرد برای بیماران خاص می باشد برای ادامه مطلب با ما همراه باشید .

ترمیم مو بیماران خاص چگونه است؟

 در جلسه مشاوره متخصص علت ریزش موهای فرد را بررسی میکند و برای ساخت پروتز مو شبیه سازی شده مطابق با سر فرد ، اندازه سر فرد ، مقدار ریزش  را مورد ارزیابی قرار می دهد .
همچنین برای کاشت  تار موهای طبیعی و الیاف درجه یک بر روی ترمیم مو  جنس اصلی موهای شخص ، رنگ موهای فرد و با تشخیص گریمور کلینیک  مدل موی مناسب با ظاهر فرد و قد مو را مورد ارزیابی قرار می دهند تا طبیعی ترین حالت را به خود گرفته و ظاهر شخص را بسیار زیبا سازد .

ویژگی های ترمیم مو HRT

 در ترمیم مو ، کلیه ی موارد جزء به جزء رعایت شده و با استاندارد جهانی همگام می باشد ، جنس پروتز سر در این کلینیک  به جنس کراتین و کاملا طبیعی خواهد بود که هیچگونه آسیبی برای سر به همراه ندارد و کاملا شبیه سازی شده با پوست سر می باشد  و با منافذ موجود در خود امکان خروج و ورود اکسیژن را به سر خواهد داد و از عرق کردن آن جلوگیری می کند .
جنس موها در ترمیم مو  ، طبیعی و از الیاف درجه یک استفاده میشوند موضوعی که در کلینیکی رعایت نمیگردد .

الیاف طبیعی و در جه یک هیچگونه آسیب و یا تغییر شکلی را تا موضوع تکرار مجدد خود نیبیند و ظاهری کاملا طبیعی و مطابق با موی فرد دارد زیرا در این کلینیک ترمیم مو  ، جنس الیاف مطابق با جنس موهای اصلی فرد انتخاب می شود و طبیعی بودن آن را چندین برابر می کند .
رنگ الیاف ها مطابق با رنگ اصلی موی فرد و همچنین اعمال سلیقه شخص مورد استفاده قرار میگیرد ، مورد بعدی اندازه و مدل مو ها می باشد .

 ترمیم مو رنسانس ، دارای متخصص های گریم بوده که مدل موها را مطابق با ظاهر فرد طراحی می کند تا علاوه بر طبیعی تر بنظر رسیدن بهترین مدل موی مناسب با چهره فرد را برای آن  طراحی خواهد کرد و بلندی یا کوتاهی و فرم موها بر اساس متخصص و سلیقه خود شخص انجام میگیرد .

نصب ترمیم مو بر سر نیز با استفاده از کراتین طبیعی می باشد به همین خصوص هیچ آسیبی را به همراه ندارد .
دوام ترمیم مو تا زمان شارژ دو ساله آن قطعی می باشد و نه تار موها و نه پوست شبیه سازی شده از سر جدا نخواهند شد و هیچ تغییر شکلی بر جنس موها ایجاد نمیگردد .

اجرای ترمیم مو برای بیماران خاص

ترمیم مو رنسانس  با ساختن پروتز شبیه ساز شده و استاندارد سپس به کاشت مو ها به صورت جداگانه بر پروتز میپردازد .
و برای اجرا ، تنها به یک جلسه نیاز دارد و تایم بسیار محدودی را نیز به خود اختصاص داده است که برای بیماران خاص بسیار خوشایند می باشد .
در جلسه اجرا، پروتز به همراه موهای کاشته شده بر سر فرد ازطریق فیکس  کنندهای حاوی کراتین ، نصب خواهند گردید  و درمان به همین شکل اتمام می یابد .

 ویژگی های ترمیم مو HRT موهای کار برده شده  برای درمان در این کلینیک درجه یک بوده  بنابراین آسیبی نخواهند دید و تغییر شکل نخواهند داد ، و از همه مهم تر که هیچ وجع از پروتز جدا نخواهند شد و مشکلی را به وجود نخواهند آورد .
 مورد بعدی که بسیار مهم می باشد  جدا نشدن پروتز از سطح سر می باشد که مطمئنانه بوده و افراد هیچ اضطرابی را در این خصوص نباید داشته باشد .

طبیعی بودن ترمیم مو ، در این تکنیک به وضوح دیده می شود زیرا کلیه استاندارد ها از قبیل رنگ موی مطابق با  موی اصلی ، جنس موی مطابق با موی اصلی ، مقدار تراکم مو ها ، مدل موی مناسب با ظاهر شخص همگی رعایت شده و نتیجه ایی کاملا طبیعی را به همراه  دارد قابل تشخیص برای اعضای خانواده نیز نمی باشد .

محدودیت های ترمیم مو بیماران

ترمیم مو HRT ، به قدری با کیفیت و  عالی اعمال میگردد که هیچگونه محدودیتی را ندارد وفرد پس از اجرا میتواند به تمامی فعالیت های خود و همچنین فعالیت های حرفه ایی خود ادامه دهد ، استخر برود ، شنا کند ، اسپری و ژل استفاده کند و ... هیچ محدودیتی برای موها وجود نداشته و دقیقا مطابق با موهای طبیعی می باشد .

مدت استفاده از این روش دو سال بوده و بعد آن نیاز به تکرار مجدد دارد اما در این مدت هیچ تغییری نکرده و آسیبی را نخواهد دید .
بنابراین ترمیم مو  ، یک انتخاب عالی برای افراد  کل  کشور می باشد تاز یبایی هر چه تمام تر را از طریق این روش بع صورت طبیعی کسب کنند .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050  تماس حاصل فرمایید و در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار فرمایید