ترمیم موی طبیعی

ریزش مو یک مشکل شایع در بین افراد می باشد که بر اثر عوامل مختلف به وجود می آید و  اعتماد به نفس و زیبایی افراد را تحت تاثیر خود قرار می دهد .

برخی از ریزش های مو به صورت کامل می باشد و به اصطلاح طاسی سر نامیده خواهد شد .
 برای درمان طاسی سر ، امکان استفاده از روش کاشت مو نیز وجود ندارد و تنها یک درمان عالی میتواند این عارضه را از میان بردارد که ترمیم مو نام دارد .
 ما در این صفحه به روش جدید ترمیم مو برای انتخاب بهتر شما عزیزان میپردازیم.

ترمیم موی طبیعی

ترمیم موی طبیعی ، یک روش عالی و بدون جراحی برای درمان مو ها می باشد .
در این روش  با استفاده از ساخت پروتز مو شبیه سازی با سر فرد و کاشت تار به تار موها و یا الیاف طبیعی  و سپس نصب آن بر سر شخص  ریزش مو و جاهی خالی از مو را در سر بر طرف می سازند  و زیبایی و اعتماد به نفس را به افراد هدیه می دهند . که  روش های جدید ترمیم مو نیز موجود می باشد که کاملا پیشرفته و تکامل یافته بوده  و ظاهری صد در صد طبیعی و منحصر به فرد را به همراه خود دارد .

 روش های جدید ترمیم موی طبیعی

ترمیم موی طبیعی نیازی به بانک مو ندارد  بنابراین افراد دگر نگران این مسئله نباید باشند ، در این روش  تکرار جلسات وجود نداشته و تنها در یک جلسه و با زمانی محدود  درمان اتمام میابد ، این روش نیازی به جراحی و بخیه ندارد و دردی را نیز فرد متحمل نمی شود .
ترمیم موی طبیعی هیچگونه ممنوعیتی برای اجرا ندارد و همانند روش های ما قبل محدودیت افراد در برابر اجرا موجود نیست و همه افراد میتوانند این روش تضمینی  و بدون هیچگونه ریسک خطری با نتیجه ایی قابل پیش بینی و عالی را برای درمان خود انتخاب کنند .
از روش های جدید ترمیم مو که کامل ترین روش این درمان می باشد ترمیم مو به روشHRT  نام دارد .

جدیدترین روش ترمیم مو چیست ؟ 

روشHRT بهترین و جدید ترین روش برای ترمیم مو می باشد ، این روش عالی و منحصر به فرد  قابلیت اجرا را برای تمامی افراد از جمله اقایان ، خانم ها ، افراد مسن و کودکان دارد بنابراین هیچ محدودیتی در ان وجود نخواهد داشت . 
این روش استاندارد جهانی دارای تاییدیه های FDA آمریکا نیز می باشد ، و بهترین روش جایگزین کاشت مو بوده که نتیجه ایی بهتر و قابل پیش بینی را نیز به همراه خود دارد . پروتز ساخته شده در این روش  از طریق کراتین های طبیعی می باشد و با داشتن منافذ در خود هیچگونه مشکل و حساسیتی را برای افراد ایجاد نخواهد کرد .

روشHRT به قدری طبیعی طراحی می گردد که قابل تشخیص نبوده و بسیاری از مجری ها و بازیگران مشهور جهان این روش  را برای درمان ریزش موهای خود انتخاب و اجرا کرده و نتیجه باور نکردنی آن را دریافت نمودند .

 محدودیت در جدیدترین روش ترمیم موی طبیعی

جدیدترین ترمیم مو که روشHRT می باشد ، که خوشبختانه هیچگونه محدودیتی را برای افراد به همراه ندارد . از این رو افراد پس از اجرای ترمیم موی خود میتوانند بدون هیچگونه نقاهتی به زندگی عادی و روتین خود ادامه دهند ، فعالیت و ورزش های حرفه ایی خود ادامه دهند ، استخر و سونا بروند و شنا کنند ، رنگ مو اسپری و ژل مو را بدون محدودیت استفاده کنند و ... . 
با این شرایط روشHRT یک روش مناسب و بی دردسر بوده که میتواند یک انتخاب عالی برای زیباتر به نظر رسیدن افراد باشد .