بهترین دکتر کاشت مو در تهران

     

یکی از فعالیت های اصلی در زمینه زیبایی و درمانی کاشت مو میباشد. در حالی که افراد زیادی اعم از پیر و جوان با مشکل ریزش و طاسی در موها مواجه هستند کاشت مو امروزه به صورت رایج و با شیوه های گوناگونی در کلینیک ها به صورت حرفه ای و غیر حرفه ای انجام میشود. با توجه به اینکه امروزه به دلیل زیاد شدن کلینیک ها، تنوع و گزینه های انتخابی برای فرد متقاضی بالا رفته است علاوه بر پزشک متخصص ،خدمات کلینیک کاشت مو باید لحاظ هزینه هم مقرون به صرفه باشد تا فرد بتواند مشکل خود را بطور کامل برطرف نمایند.

کاشت مو با تکنیک  SUT

کاشت مو  با تکنیک SUT   جدیدترین تکنیک کاشت مو می باشد که نیاز به تجربه بالا  دارد در گذشته کاشت مو توسط عمل های جراحی سنگین ،نامنظم و بی کیفیت ،هزینه های بالا،مدت زمان طولانی انجام کاشت مو ،عوارض زیاد و دوران نقاهت بلند مدت انجام میشد ،اما امروزه از کاشت مو دیگر حتی به عنوان جراحی هم به خاطر سهولت در انجام روش های آن نمیتوان نام برد زیرا کاشت توسط  تیم مجرب کاشت مو  با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه و ابزارها به وسیله مجربترین تیم کاشت مو و بدون هیچگونه عوارض و موارد فوق صورت میگیرد .


بهترین دکتر کاشت مو در تهران

معمولا کلینیک های کاشت مو در تهران به دلیل پیشرفت ها در این کلان شهر دارای امکانات کامل است، البته قبل از کاشت مو بهتر است از روش های مختلف، کلینیک ها وبهترین دکتر کاشت مو در تهران که در این مراکز فعالیت دارند اطلاعات کامل به دست آورید. توجه فرمائید كاشت مو یك فرآید تیمی میباشد و تنها یك پزشك نمی تواند از عهده آن برآید زیرا نیاز به تجربه، توانایی، داشتن مهارت، تخصص و تكنیك ها چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر كادر پزشكی دارد که امری بسیار مهم است و مستقیماً بر نتیجه نهایی کاشت مو تأثیر می گذارد. البته توجه فرمائید تخصص بهترین دکتر کاشت مو در تهران نیز بسیار مهم بوده و همه این موارد دست به دست هم داده تا فرد كاندید پیوند مو كاشت موی موفق و پرتراكمی را شاهد باشد.
لذا شما عزیزانی که قصد انجام كاشت موهای خود دارید توصیه میشود قبل از هرچیز سابقه كلینیك مورد نظر و نمونهای انجام شده آن مركز را قبل از تصمیم گیری دیده و سپس با اطمینان كامل مركز كاشت خود را انتخاب كنید.به یاد داشته باشید که این هزینه یک بار فقط در طول عمر پرداخت می شود. 


کلینیك رنسانس با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و  عضو بین المللی انجمن پیوند مو و با بهره گیری از اخرین تكنولوژی روزه امریكا و اروپا و با تكنیك های جدید FUE و  SUTبا كادری مجرب و با سابقه هم اینك ركورد دار بالاترین تراكم كاشت مو در خاورمیانه بوده و با تحقیقات انجام شده در روشهای پیشین، آخرین متد پیوند مو و یکی از بهترین متد نوین کاشت مو SUT می باشد که تمام ایرادات و عوارض در تمام روشهای دیگر کاشت مو در آن به طور کامل حذف شده است. به صورتی که کاشت مو بدون هیچگونه عوارض جراحی از جمله :درد، خونریزی، تورم، جای بخیه، جای اسکار و کاملا بدون دوران نقاهت میباشد. در این روش با توجه به روش های منسوخ شده، تراکم کاشت تا 14000 تار مو می باشد، یعنی 3 برابر روشهای  FUTو FIT  است.

کلینیک کاشت موی رنسانس بنیانگذار کاشت مو به روش SUT در ایران می باشد که تنها مجری انحصاری این تکنیک نیز در ایران می باشد عزیزانی که تمایل به انجام کاشت مو دارند می توانند با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید.