بهترین دکتر کاشت ابرو

شاید به طور قطعی می‌توان گفت که بهترین و تنها راه درمان طاسی در ابرو کاشت ابرو می‌باشد چرا که کاشت ابرو مانند استفاده از قرص‌های متعدد آزمون و خطا نیست و یا مثل استفاده از پمادهای حاوی مواد کورتونی موقتی نمی‌باشد. ابرو نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره دارد که نبود و یا نقص آن تاثیر بسیار منفی در فرد می‌گذارد افرادی که دچار ریزش مو در ابرو می‌شوند ابتدا به قرص‌ها و داروهای شیمیایی و یا داروهای گیاهی متوسل می‌شوند بلکه باعث برطرف‌سازی ریزش و در درجه دوم راه درمان آن باشد اما این داروها نه تنها درمان نمی‌باشد بلکه در مواقعی عوارض جانبی در بدن فرد به جای می‌گذارند.


علت و دلایل کاشت ابرو چیست؟

افرادی که متقاضی کاشت ابرو می‌باشند بنا به دلایل زیر تمایل دارند که ابروهای خود را کاشت کند این دلایل عبارتند از:

-         یکی از دلایلی که اکثر افراد متقاضی کاشت ابرو اظهار می‌کنند جراحت و شکستگی ابرو می‌باشد که این جراحت و شکستگی ممکن است ناشی از تصادف، حوادث‌هایی که باعث شده به ابرو ضربه وارد شود و ... می‌باشد.

-         علت بعدی که باعث می‌شود فرد به کاشت ابرو روی بیاورد انجام درمان‌ها و جراحی‌های پزشکی در ناحیه ابرو می‌باشد مانند برداشت غده‌ی چربی ، زیبایی و ....

-         اصلاح کردن زیاد ابرو و برداشتن متعدد آن ریشه ابرو را ضعیف کرده و در نهایت باعث ریزش آن می‌شود که این مورد از دیگر مواردی است که فرد را مجبور به انجام کاشت ابرو می‌کند.

-         برخی از افراد هستند که در بدو تولد دچار مشکلات و نواقصی می باشند که اصطلاحا از آن به نام مادرزادگی یاد می‌کنند یکی از این نواقص و مشکلات نقص در موهای ابرو بوده که تنها راه درمان آن کاشت ابرو است.

-         دلیل دیگر ریزش مو در ابرو ریزش موهای ابرو به صورت ارثی می‌باشد که این مورد هم با کاشت ابرو برطرف می‌شود توجه داشته باشید که ربزش موی ارثی فقط شامل موی سر نمی‌شود بلکه ابرو، ریش و سبیل و ... هم ممکن است دچار ریزش شوند.

-         داشتن بیماری آلوپسی از دیگر مواردیست که ریزش ابرو در آن رخ می‌دهد که این بیماری یک بیماری اتو ایمن بوده و گلبول‌های سفید بر این باورند که مو یک عنصر بیگانه ست و مو را از بین می‌برند و در نهایت ریزش مو در ابرو در این بیماری به شکل سکه‌ای است که در اینجا کاشت ابرو کارساز نبوده و ترمیم ابرو به روش HRT توصیه می‌شود.

-         مهمترین دلیل و علتی که اکثر متقاضیان کاشت ابرو آنرا اعلام می‌کنند انجام تتو و هاشور روی ابروهایشان بوده است که متاسفانه قابل پاک شدن و برگشت نمی‌باشد و تنها راه برای این نوع ابرو ها کاشت ابرو به روش FUE است.


بهترین دکتر کاشت ابرو

از مهمترین مواردی که برای کاشت ابرو به آن دقت کنید دکتر کاشت ابرو و یا مرکز و کلینیکی که در آن کاشت ابرو انجام می‌دهید می‌باشد اولین قدم در این موضوع سابقه کاری آن مرکز است که ترجیحا سابقه کار بالای 10 سال داشته باشد دلیل آن این است که داشتن سابقه کاری بیشتر باعث تجربه کاری بیشتر و در نهایت کیفیت مطلوب کار می‌شود نکته بعدی که در این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است به روز بودن و همگام‌سازی اطلاعات و علم پزشکی با سطح دنیاست در این بخش روشی که آن مرکز برای کاشت ابرو استفاده می‌کند اهمیت دارد که این روش بهترین و جدیدترین روش کاشت ابرو در دنیا باشد در نهایت میزان رضایت فرد از اولین لحظه حضور او تا زمانی که موهای کاشته شده‌ی آن رویش پیدا کند و به حالت مطلوب برسد اهمیت دارد که این میزان رضایت از نحوه برخورد گرفته تا در اختیار گذاشتن امکانات و رفاه حال عمومی شامل می‌شود. 


عکس کاشت ابرو 

تصاویر زیر مربوط به کاشت ابرو با تکنیک FUE می‌باشد که در مرکز تخصصی موی رنسانس انجام شده است.برای نخستین بار در ایران کاشت ابرو به روش توسط مرکز تخصصی موی رنسانس نهادینه و اجرا شد که در این روش بدون کوتاهی ابرو، بدون درد، بدون خونریزی و با خواب و مدل ابرو دلخواه شما کاشت ابرو انجام می‌شود. کاشت ابرو به روش FUE مادام‌العمر بوده و زنده و قابل رشد است. شما عزیزان می‌توانید جهت مشاوره و تست دیجیتال به صورت رایگان در مرکز حضور پیدا کنید همچنین جهت نوبت‌دهی با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل فرمایید عزیزانی که در شهرستان هستند می‌توانند عکس خود را به شماره 09122115442 ارسال کرده و با مشاورین ما در ارتباط باشند.