برتری های ترمیم مو به روش HRT

برتری های ترمیم مو به روش HRT

1-    در ترمیم مو به روش HRT  بانک مو از موهای صد در صد طبیعی استفاده میشود ولی در ترمیم موها به روش های سنتی و قدیمی از مخلوط موهای طبیعی و الیاف پلاستیکی استفاده میکنند.

2-    در ترمیم مو به روشHRT  بانک مو برای قسمت جلوی سر و شقیقه ها (که معمولا ضخامت موها نازک تر از پشت سر میباشد) به همان شکل از موهای نازک استفاده میشود و برای پشت سر موهای زخیم تر استفاده میکنند.

3-    در ترمیم مو به روش HRT  موهایی که ماهیتشان راست چین است یعنی خواب مو به سمت راست می باشد در قسمت راست سر استفاده میشود و موهایی که ماهیتشان چپ چین است بعبارتی خوابشان به سمت چپ است در قسمت چپ سر استفاده میشود.

4-    ترمیم مو به روش هاس سنتی و قدیمی فاقد خط رویش (Hairline) و خط فرق هستند ولی یکی از اصلی ترین ارکان ترمیم مو به روش HRT  خط رویش و خط فرق کاملا طبیعی ، است.

5-    تمامی متریال استفاده شده در ترمیم مو به روش HRT  کاملا بهداشتی بوده و دارای تاییده از نهاد ها و سازمانهای معتبر جهانی می باشند در حالیکه یکی از معایب ترمیم مو به روش های قدیمی و سنتی استفاده از متریال تقلبی و بعضا صنعتی است.

6-    از دیگر معایب ترمیم مو به روشهای قدیمی و سنتی تراکم بسیار کم آن میباشد در حالی که تراکم موهای ترمیم شده به روش HRT بسیار بالاست.

7-    نکته دیگری که لازم به ذکر آن است استفاده و بهره مندی روش HRT از دانش نوین روز دنیاست بصورتیکه افراد بعد از ترمیم مو دچار هیچگونه عوارض ، حساسیت یا بیماریهای قارچی و ... نمیشوند این مساله مهم حاصل از استفاده ی دانش روز دنیا برای ترمیم مو به روش HRT  است.

8-    استحمام همه روزه ، سونا ، استخر ، انجام تمامی فعالیت های ورزشی و ... قابلیت رنگ ، مش ، سشوار ، اتو ، ژل و...از جمله مزایای این روش با سایر روش های رایج میتوان دانست.

 تذکر: مراکز و موسسات غیر قانونی و نامعتبر برای کسب درآمد بیشتر از نام های جعلی و خودساخته مانند: ترمیم مو به روش سرجری ، نانو ارگانیک و ... استفاده میکنند لذا خواهشمند است که قبل از انجام هرگونه اقدامی ابتدا از داشتن مجوز قانونی آن مرکز و سپس اصالت روش ترمیم موی آن اطمینان حاصل فرمایید.