برترین روش کاشت مو

هدف از همه روش های مختلف کاشت مو افزایش تراکم مو ها با جنبه درمانی و زیبایی میباشد، باید توجه داشته باشید انتخاب برترین روش کاشت مو باید بالاترین میزان جواب دهی را در ترمیم و رشد طبیعی موها در خود داشته باشد. برای کیفیت بیشتر در کاشت مو بهتر است علاوه بر به دست آوردن اطلاعات ابتدائی فرد متقاضی، حتما جلسه ای جهت مشاوره و نظردهی با پزشک داشته باشید که بر اساس وضعیت ریزش مو، بانک مو، وکیفیت موها توصیه مرتبط با کاشت مو اعلام میکند، برای نتیجه گیری بهتر است که به تمامی موارد توجه کنید.

برترین روش کاشت مو

یکی از برترین روش کاشت مو و به روزترین تكنیك آمریكا و اروپا روشSUT  میباشد. این متد بر خلاف روشهای رایج و منسوخ شده که با جراحی و عوارض جراحی انجام میشوند، بدون هیچگونه عوارض،دورن نقاهت، درد،خونریزی، جای زخم،جای اسکار و دوران نقاهت میباشد. از دیگر مزایای کاشت مو به روش SUT خط رویش طبیعی و تراکم بسیار بالا کاشت مو، برابر با 14000 تار مو (البته توجه فرمائید شرایط کاشت موی هر فرد بستگی به بانک مو و قسمت اهدا کننده آن دارد،به صورتی که هرچقدر بانک مو و بخش اهدا کننده قوی تر باشد تراکم پیوند و کاشت مو بیشتری خواهیم داشت) در یک جلسه، یعنی 3 برابر روشهای منسوخ شده ای مانند: FUT و FIT میباشد. در متد کاشت مو به روش SUT برداشت فولیکولهای مو با دستگاه های تمام مکانیزه و پیوند مو به صورت دستی توسط پزشک انجام میشود و درصد از بین رفتن فولیکولها و پرتی به صفر میرسد، در این متد موها ظاهر کاملا طبیعی بوده و حالت عروسکی و مصنوعی را به خود نخواهد داشت.  

مزیت های برترین روش کاشت مو

1. پیشرفته ترین روش کاشت مو در دنیا SUT  می باشد. 
2. این تکنیک بدون جراحی و عوارض آن همانند: تورم، خونریزی، درد، جای زخم، جای اسکار، دوران نقاهت و...میباشد.  
3. در این متد تمامی مراحل برداشت گرافت ها از ناحیه انتقال دهنده به ناحیه گیرنده با دستگاه¬ های تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین پوست و مو انجام می¬ شود.
4. این روش دارای خط رویش کاملا طبیعی است.
5. انجام کاشت مو SUT در یك جلسه است و موهای كاشته شده بعد از كاشت، به صورت موی طبیعی و یك سانتی مشاهده می¬ شوند.
6. در روش کاشت SUT پیاز مو به صورت دستی برداشت و کاشت نمی¬ شود بلکه به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولاً پشت سر می¬ باشد جدا می¬ شود.
7. از مزیت های مهم این روش، استفاده از دستگاه که منجر به ایجاد كیفیت بالا در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو یعنی 3 برابر روشهای منسوخ شده ای مانند : FUTو FITدر یك جلسه میباشد.
8. در کاشت مو به این روش، دوران نقاهت برای بیمار وجود ندارد و فرد بعد از کاشت مو میتواند به فعالیتهای روزانه و عادی خود ادامه دهد .
9. در کاشت مو به روش SUT تمامی مراحل کاشت مو در یک جلسه بطور کامل انجام میشود ولی در کاشت مو به روش  FUTو FIT کاشت مو به روش  حداقل نیاز به چند جلسه دارند.

قیمت برترین روش کاشت مو

قبل از انجام کاشت مو بهتر است از روش های کاشت مو، کلینیک ها، دکتر متخصصی که در مراکز کاشت مو فعالیت دارند و هزینه کاشت مو اطلاعات کامل به دست آورید.
 هزینه کاشت مو به روش SUTبا توجه به دستمزد پزشک (براساس تجربه، مهارت، تخصص، شهرت و سوابق پزشکی )، تكنیك انجام کاشت مو، کلینیک کاشت مو ( مکان کلینیک، تجهیزات کلینیک و خدمات) و تعداد گرافتی که نیاز است تا کاشته شود محاسبه میشود و این امری بسیار مهم و تعیین کننده هزینه کاشت مو میباشد. به یاد داشته باشید که این هزینه یک بار فقط در طول عمر پرداخت می شود که قطعا انتخاب بهترین موارد تاثیر مستقیم بر نتیجه نهایی کاشت مو می گذارد و همه این موارد دست به دست هم داده تا فرد كاندید پیوند مو كاشت موی موفق و پرتراكمی را شاهد باشد.


کلینیک رنسانس بنیانگذار و تنها مجری انحصاری کاشت مو با تکنیک SUT در ایران می باشد و این افتخار را دارد که مراجعین آن معرفی شده از طرف مراجعین قبلی می باشند شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا از طریق تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 ارتباط برقرار کنید