امنیت بیهوشی در عمل کاشت مو

 کاشت مو تنها روش  موجود در دنیا بوده که به رشد طبیعی و مجدد موها منجر میگردد این روش غیر تهاجمی و طبیعی در سرتا سر دنیا کاربرد داشته و دارای روش های مختلفی جهت درمان  می باشد .

 کاشت مو برای درمان احتیاج به فولیکول موهای خود شخص دارد تا فولیکول ها را بر نقاط خالی از موی سر فرد پیوند بزنند ، روش  کاشت مو  در نوع برداشت موها و کاشت فولیکول ها بر سر متفاوت می باشند و دستگاهای متفاوتی را برای درمان به خود اختصاص داده اند .

این درمان به گونه ایی است که با توجه به روش درمان  فولیکول های موی شخص برداشت میگردد که مقدار برداشت  آن ها طبق نیاز فرد به تار موها و مقدار ریزش فرد انجام می گردد  سپس فولیکول های به دست آمده بر نقاط خالی از موی سر فرد کاشته خواهند شد  پس از کاشت فولیکول ها درمان اتمام میابد اما نتایج قابل رویت نخواهد بود معمولا پس از انجام کاشت مو نیاز به مراقبت خاصی نمی باشد و نتایج پس از  سه چهار ماه اول قابل رویت بوده و در 6 الی 10 ماه به تکامل کامل خود خواهند رسید و نتایج دائمی را در بر خواهند داشت .

 در این خصوص توصیه میشود افراد انتخاب صحیحی در مرکز کاشت مو خود داشته باشند تا با انتخاب یک روش درمانی عالی شاهد نتایجی عالی ، طبیعی تر با موهای پر پشت باشند  و هر چه روش درمانی منتخب جدیدتر باشند روند درمان با سرعت بیشتری پیش رفته و نتایج پر بار تر خواهند بود . وجح مشترک روش های کاشت مو در درمانی بدون درد می باشد که  بدون نیاز به بی هوشی از طریق بی حسی موضعی  حس درد در افراد ساقط میگردد .

 که تزریق بی حسی موضعی بر نقاط برداشت بانک مو و همچنین نقطه کاشت مو ها انجام میگردد  و حس درد را در افراد از بین میبرد .

بیهوشی در کاشت مو 

متخصصین برای انجام کاشت مو از بی حسی موضعی در جهت درمان استفاده می نمایند و معمولا بی هوشی را برای انجام این روش انتخاب نخواهند کرد .

در خصوص انتخاب بیهوشی ویا بی حسی موضعی نیز متخصص موظف است تا تمامی شرایط بیمار را سنجیده و بهترین نوع آن را برای بیمار برگزیند در صورت آلرژی و یا حساسیت به مواد بی هوشی شخص میتواند با مواردی مانند  تنگی نفس ، کاهش ضربان قلب ، افزایش ضربان قلب ، حالت تهوع ، سرگیجه ، خارش رو به رو شود که در چنین حالتی بهتر است فرد به بیمارستان رفته و تحت مراقبت قرار گیرد .

 در این صورت متخصص جهت کاشت مو باید از حساسیت نداشتن شخص به مواد اصمینان دشاته باشد و  با امتحان کردن و سوال های بالینی از این قضیه طمئن گردد .

در این خصوص استفاده از بیهوشی و یا بی حسی های امن جهت کاشت مو وجود دارد که بدون احساس درد درمان را به پیش میبرد و هیچگونه عوارض و مشکلاتی را بای افراد به همراه نخواهد دشت .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند