آیا کاشت مو گزینه ایمنی است؟

بعد از خواندن این مقاله به ایمنی کاشت مو پی می برید

در تعریف کاشت مو می توان اینگونه گفت که کاشت مو یکی از مطمئن ترین روش های موجود برای درمان کردن ریزش مو و یا طاسی است. فرایند کاشت مو به این صورت است که پزشک مشاور پس از انجام یکسری ازمایشات لازم تصمیم می گیرد کاشت مو را در محل مورد نظر انجام دهد. در کاشت مو از موهای پس سر یا اطراف سر خود بیمار استفاده می شود تا بیشترین تطبیق را با موهای سر بیمار داشته باشد. کاشت مو به روشهای مختلفی انجام می شود که برخی از آنها منسوخ شده است و برخی دیگر مدرنتر است و نتایج مطلبوتری برای بیمار حاصل می کند.

حسن کاشت مو در این است که موهای کاشت شده پس از یک دوره تقریبا 9 ماهه به رشد کامل می رسد و بصورت دائمی می شود.

از سوی دیگر درمان سریع ریزش مو از دیگر محاسن کاشت مو است . همچنین باید گفت کاشت مو در مقایسه با دیگر روشهای مصنوعی بازسازی مو، بسیار مقرون به صرفه است. مزیت دیگر کاشت مو این است که می توان موهای جدید را به صورت یکدست توزیع کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص کاشت مو می توانید به سایت مرکز تخصصی موی رنسانس به آدرس www.hrthair.com مراجعه کنید و یا همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل کنید.

هزینه کاشت مو:

هزینه کاشت مو اصولا به وسعت ریزش مو بستگی دارد بنابراین برای افراد مختلف متفاوت است.


شرایط کاشت مو:

قبل از کاشت مو باید یکسری شرایط داشته باشید. مثلا فرد متقاضی کاشت مو نباید زیر 21 سال سن داشته باشد. در کل می توان گفت ضرورت کاشت مو با بررسی عواملی مانند سن و سال، میزان ریزش و یکسری مسائل و بیماریهای حاص تعیین می شود بنابراین قبل از اقدام به کاشت مو معمولا بیمار یک پرسشنامه پر می کند.

امروزه ریزش مو تبدیل به یک مشکل رایج بین مردم با هر رده سنی شده است. ریزش مو دلایل مختلفی می تواند داشته باشدمثل استرس، عدم تعادل هورمونی و تغذیه ای.

افرادی که طاسی دارند می توانند با کاشت مو بطور دائمی از ان رهایی یابند.

کاشت مو یکی از بهترین راه حل ها برای این است که ظاهری طبیعی داشته باشید امروز برای کسب بهترین نتیجه ، کاشت مو را به روش fue انجام می دهند چون این روش مزایای زیادی دارد از جمله:

فاقد درد و خونریزی، بهبود سریع، ایجاد ظاهری طبیعی، قابلیت پوشاندن موهای دیگر، بدون بیهوشی، درمان دائمی مو.

اغلب ما فکر می کنیم کاشت مو یک تکنیک گرانقیمت است بنابراین از روشهای غیر کاشت استفاده می کنیم اما باید توجه کنیم که کاشت مو روشی است که ریزش مو و حتی طاسی فرد را بطور دائمی درمان می کند. بنابراین درمقایسه با دیگر روشها، کاشت مو ارزشمندتر است و ارزش هزینه کردن دارد.

البته هزینه کاشت مو در افراد مختلف متفاوت است اما بطور کلی می توان گفت هزینه های کاشت مو در مقایسه با امتحان کردن روشهای دیگر بسیار به صرفه است.روش fue :

در چندسال اخیر از بین روشهای موجود کاشت مو برخی روشها طرفدار بیشتری پیدا کرده است یکی از این روشها روش fue  است که در این روش نیازی به بیهوشی ندارین و از جراحی استفاده نمی کنیم. این روش در یک روز انجام می شود . موهای کاشته شده نیز معمولا بعد از 2 هفته میریزد و در طول 3 ماه جوانه میزند و در نهایت بین 7 الی 9 ماه رشد می کند و به حالت عادی می رسد.

در پایان باید گفت، کاشت مو یک روش کاملا ایمن برای درمان ریزش و طاسی است البته بشرطی که توسط متخصصین خبره و در کلینیک های معتبر تخصصی انجام شود.

مرکز تخصصی موی رنسانس با استفاده از بهترین و مجرب ترین تیم کاشت مو و همچنین بهره گیری از روش های نوینی همچون FUE این افتخار را دارد که در طول سال ضمن خدمت به هموطنان عزیز بیش از 10000 مورد کاشت مو و ترمیم مو را در ایران انجام می دهد.


عزیزانی که از ریزش مو رنج می برند و تمایل به انجام کاشت مو و ترمیم مو در مرکز تخصصی موی رنسانس را دارند می توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل با شماره های 02188909050 و 02188909051 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق تلگرام به شماره 09122115442 ارسال کنند.