آیا کاشت مو به صرفه است؟

در گذشته کاشت مو توسط عمل های جراحی سنگین ،نامنظم و بی کیفیت ،هزینه های بالا،مدت زمان طولانی انجام کاشت مو ،عوارض زیاد و دوران نقاهت بلند مدت انجام میشد ،اما امروزه از کاشت مو دیگر حتی به عنوان جراحی هم به خاطر سهولت در انجام روشهای آن نمیتوان نام برد زیرا کاشت توسط پیشرفته ترین و و بروزترین دستگاه و ابزارها به وسیله مجربترین تیم کاشت مو و بدون هیچگونه عوارض و موارد فوق صورت میگیرد .

جدیدترین تکنیک کاشت مو

کاشت مو به روش SUT از جدیدترین و موفق ترین روش کاشت مو می باشد که  جدیدترین و بهترین تکنیک کاشت مو به شمار می رود در این روش می توان تا 14000 تار موی واقعی را برداشت کرده و سپس کاشت همچنین این روش کاشت مو بدون جراحی ، بدون در ، بدون خونریزی و ... بوده  و در یک جلسه انجام می شود
در این شیوه کاشت دیگرمانند روش های قدیمی  FUTو FIT شاهد جلسات مکرر و زمان طولانی برداشت و کاشت وخستگی متقاضی و پزشک متخصص نمیباشیم. داشتن خط رویش بسیار طبیعی ازدیگر مزایای این شیوه است. نتایج کاشت به سرعت قابل مشاهده است و به دلیل کالیبره شدن سوزن ها هیچ جای شیارواسکاری بعد ازکاشت باقی نمیماند ,و حالت عروسکی شکل و پوست پرتقالی ایجاد نمیشود.

مزایای کاشت مو

ما در مرکز تخصصی موی رنسانس با طیف وسیعی از مراجعین سرکار داریم که برخی با هدف کسب چهره ای جذابتر و برخی با این انگیزه که اعتمادبنفس از دست رفته شان را بازیابند به ما مراجعه می کنند. چون مردم دریافته اند که داشتن چهره ای جذاب و اعتماد بنفس بالاتر بر زندگی شخصی و کاری شان  تاثیر مستقیمی دارد و این درواقع از مزایای نهفته کاشت مو محسوب می شود.

آیا کاشت مو به صرفه است؟

وقتی درخصوص هزینه های کاشت مو و یا حتی ترمیم تحقیق می کنیم بهتر است مزایای آن را نیز با دیگر روشهای پنهان کردن ریزش مو مقایسه کنیم و سپس درخصوص زیاد بودن یا نبودن هزینه های کاشت تصمیم گیری کنیم. این در شرایطی است که در گذشته، مردم هزینه های زیادی بابت درمان ریزش مو میکردند اما روش های سنتی تقریبا منسوخ شده است و کارایی چندانی ندارد. از سوی دیگر برخی افراد  عزینه زیادی صرف ترفندهای دیگری مانند استفاده از کلاه گیس می کردند که موقتی بود.
در حال حاضر در برخی کلینیک های تخصصی مو روش کاشت هزینه بر است چون در بیش از یک جلسه کار کاشت مو انجام میشود. با این وجود تیم پزشکی ما کاشت مو را در یک جلسه و بصورت اختصاصی هر فرد انجام می دهد تا هم هزینه ها کاهش یابد و هم بیمار نتیجه بهتری از کاشت بگیرد.

هزینه های کاشت مو

در تمام سالهایی که تجربه کاشت مو و ابرو را داریم با سوالات محتلفی از سوی مراجعین مواجه می شویم که یکی از اصلی ترین انها در خصوص هزینه کاشت است. تیم پزشکی مجرب مرکز تخصصی موی رنسانس به صورت انحصاری از روش FUT  و SUT برای کاشت مو، ابرو و ریش استفاده میکند و هزینه های استفاده از این روشها به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند پیچیدگی کاشت مو (که با توجه به ویژگی های موی هرشخص متفاوت است)، وسعت ناحیه ای که قرار است در آن مو کاشت شود و... . اما به طور کلی می توان گفت هزینه های کاشت مو عمدتا به میزان ریزش مو بستگی دارد. 

بنابراین پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هزینه کاشت مو با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل کرده و یا عکس خود را از طریق واتساپ و تلگرام به شماره 09122115442 ارسال فرمایید همچنین جهت ثبت نام به فرم انتهای صفحه مراجعه فرمایید