تزریق چربی

زیبایی یکی از رکن های بی چون و چرا در انسان می باشد و بسیار طبیعی است که انسان در طول تمامی ادوار زندگی خود به دنبال زیبایی ظاهری بوده و سعی بر آن دارند که راههای مختلفی را برای رسیدن به هدف خویش انتخاب کند

ملاک های زیبایی در آقایان و بانوان متفاوت بوده و هر کدام می کوشند که نقاط ضعف ظاهری خود را برای جذاب تر شدن برطرف کرده و یا کمرنگ کنند تا زیباتر به نظر برسند.خواست زیبایی به سن و سال ارتباطی نداشته و در هر سنی افراد ممکن است برای تغییر و یا تصحیح ظاهر خود راههای مختلفی را امتحان و یا پیروی کنند.


یکی از راههایی که برای پروتز لب، گونه، سینه، باسن و برای از بین رفتن چین و چروک های گونه، پیشانی، صورت و ... پیشنهاد می شود تزریق چربی است، تزریق چربی در بین خانم ها از محبوبیت خاصی برخوردار بوده و به نوعی به کمک آن میتوان جوانسازی پوست را انجام داد


تزریق چربی چیست؟

به فرآیندی که طی آن بافت ها و سلول های چربی را از ناحیه های مشخص شده مانند ران، شکم، باسن، پا و ... برداشت کرده و بخش هایی که باید پر تر و یا حجیم تر شود تزریق شود چربی می گویند. نام دیگر تزریق چربی پیوند چربی می باشد.

خیلی از افراد علاقه دارند فضاهایی از بدنشان همانند لب، گونه، گودی های زیر چشم و ... پر تر به نظر برسد و به همین دلیل به سراغ تزریق چربی می روند


متخصصین ما در کلینیک پوست و مو رنسانس با انجام تزریق چربی زیبایی را به چهره شما بازمی گردانند و آنچه که در ذهنتان تصور می کنید اجرا می کنند. در کلینیک پوست و مو رنسانس تزریق چربی به بهترین شکل ممکن و توسط متخصصین با بهترین ابزار و وسایل انجام می شود. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیه فعالیت های زیبایی و تزریق چربی با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده و یا از طریق فرم زیر ثبت نام کنید.


شایان ذکر است عزیزانی که امکان حضور در کلینیک را ندارند می توانند عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09127909003 ارسال فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.


تزریق چربی برای چه مواردی استفاده می شود؟

-    بیشترین تقاضا برای استفاده از تزریق چربی برجسته کردن گونه ها می باشد

-    یکی دیگر از مواردی که از تزریق چربی برای آن استفاده می کنند پر کردن گودی صورت می باشد.

-    برخی از مراجعین به کلینیک رنسانس تقاضای پر کردن زیر گودی چشم هایشان را دارند که با تزریق چربی این امر ممکن می باشد

-    اصلی ترین موردی که در آن از تزریق چربی استفاده می شود جوانسازی پوست است

-     معمولا خانم ها علاقه بسیاری به حجیم کردن لب هایشان دارند برای حجیم کردن لب ها می توان از تزریق چربی استفاده کرد

-    به طور معمول اسکار و یا زخم های عمیق را می توان از طریق تزریق چربی برطرف کرد


مزایای تزریق چربی

با توجه به این که 90% درخواست تزریق چربی صرفا جهت زیبایی می باشد شایان ذکر است  مزایای تزریق چربی را شرح می دهیم

1- تزریق چربی یک روش طبیعی می باشد زیرا چربی لازم از بدن فرد برداشت شده و دوباره به بدن خود فرد باز می گردد

2- این درمان ایمن ترین و بی خطر ترین درمان زیبایی به شمار می رود

3- ماندگاری تزریق چربی نسبت به دیگر فعالیت های زیبایی بیشتر می باشد

4-دوران نقاهت در تزریق چربی تقریبا صفر می باشد به طوری که فرد پس از انجام تزریق چربی به راحتی می تواند کلیه فعالیت های روزانه خود را انجام دهد.

5- هزینه این روش نسبت به روش های دیگر پایین تر می باشد زیرا چربی لازم از بدن خود فرد برداشت می شود


هزینه تزریق چربی

همانطور که می دانید هزینه فعالیت های زیبایی مشخص نبوده و یک قیمت ندارد به طور کلی هزینه تزریق چربی به منطقه ای که می خواهید پر تر و حجیم تر شود بستگی دارد. علاوه بر این قیمت تزریق چربی به تعداد جلسه و شخصی که می خواهد تزریق چربی انجام دهد مربوط بوده و متفاوت می باشد


شما عزیزان می توانید جهت برآورد هزینه تزریق چربی با شماره 02128111001 تماس حاصل کرده تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند همچنین میتوانید از طریق فرم زیر ثبت نام کنید.


عزیزانی که امکان حضور در کلینیک را ندارند می توانند جهت برآورد هزینه عکس خود را از طریق تلگرام و واتساپ به شماره 09127909003 ارسال فرمایید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.