کاشت مو در محل اسکار

داشتن موهای پر پشت  یک ملاک زیبایی  برای هر فردی به شمار میرود و همه افراد خواهان این موضوع می باشند .
اما مسئله ایی که وجود دارد و گاها برخی از افراد با آن درگیر هستند  وجود خط اسکار در سر افراد به دلایل مختلف ی باشد که گاها بر اثر جراحات ، تصادفات  جراحی و . . . . به وجود می آیند که ظاهر افراد را  خدشه دار کرده و مورد توجه اطرافیان می باشد که خوشایند نبوده و روحیه و اعتماد به نفس خود شخص را  تحت تاثیر فرار می دهد . 

 راه حل چیست ؟ 

بهترین  راه حل و درمان برای افراد در چنین شرایطی کاشت مو در محل اسکار می باشد زیرا هم محل اسکار را از طریق رویش مو  پوشش طبیعی داده  و هم موهای شخص را پر پشت و ظاهر فرد را زیبا خواهد کرد و دگر نیازی به درمان های متعدد و ریسک پذیر نمی باشد .

 کاشت مو در محل اسکار 

کاشت مو در محل اسکار ، نیاز به مهارت و دقت  بسیار بالایی دارد تا نتیجه ایی فوق العاده ایی را به بار آورد به همین منظور توصیه می شود انتخاب یک کلینیک استاندارد و مجهز  و متخصصی نامی را در راستای کار خود قرار دهید .
در کاشت ابرو بر روی اسکار ، درمان و اجرای کاشت مو  در یک جلسه امکان پذیر نمی باشد زیرا دارای پیچیدگی های بسیار بوده و نیاز به چند جلسه در جهت برداشت موها و کاشت مو در ناحیه اسکار دارد .

 کاشت مو در محل اسکار چگونه است ؟ 

برای کاشت مو در چنین شرایطی   موهای پشت سر را به صورت نواری برداشت می کنند که این برداشت از طریق بی حسی موضعی صورت میگیرد و فولیکول موها جدا شده و سپس برای کاشت مو آماده خواهند شد ، کاشت مو یا همان انقال فولیکول ها  نیز در محل های خالی از مو و قسمت اسکار انجام میگیرد که  کاشت مو در قسمت اسکار  با عمق بیشتری کاشته خواهد شد  تا خونرسانی در آن بهتر صورت گیرد .
 مناطق دارای اسکار فاقد عروق خونی بوده و بدیهی است  که کاشت مو در محل سخت و نیاز به مهارت بالا  دارد و برای بهبود خونرسانی در محل اسکار میتوان از طریق روش ها و تکنیک های ویژه استفاده کرد  و اینگونه خونرسانی  انجام گرفته و کاشت مو  موفقیت آمیز خواهد بود .

محل اسکار همانطور که گفته شد فاقد خون رسانی می باشد  به همین منظور رشد موها سخت و یا غیر ممکن می باشد از این رو کاشت مو نیز  در چنن شرایطی سخت و پیچیده می باشد و علاوه بر کاشت مو باید نکاتی در جهت  بهبود خونرسانی رعایت گردد ،  کاشت مو در محل اسکار را میتوان با روش های مختلف  کاشت مو و کاشت ابرو  به اجرا رساند و با بهره گیری از گرافت های 2 الی 3  پوشش بهتری را در این منطقه ایجاد کرد  بنابراین هرچه روش به کار برده شده جدید تر و نوین تر باشد  برای کاشت مو در چنین شرایطی بهتر خواهد بود و امکانات بیشتری را بر عهده دارد در نهایت نتیجه موفقت آمیز خواهد بود .
بنابراین مهم ترین قسمت برای انجام کاشت مو در محل اسکار انتخاب کلینیک و متخصص عالی می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو SUT و ترمیم مو HRT با شماره 02128111001 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09127909003 در ارتباط باشید تا مشاورین ما شما را راهنمایی کنند