کاشت مو با بانک موی ضعیف

ریزش مو از عمده مسائلی است که چهره و روح آدمی را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث  نقص در ظاهر و روحیه افراد میگردد .
ریزش مو از طریق استرس ، ژنتیک ، مشکلات هورمونی ، بیماری های خاص به وجود می آید  معمولا ریزش مو بر اثر استرس قابل درمان بوده و با دارو درمانی حل میگردد اما ریزش مو از طریق ژنتیک و بیماری های خاص با دارودرمانی درمان نمی یابد . در گذشته ی ،  نه چندان دور تنها راه درمان افراد  برای ریزش مو ، روش کاشت مو بود که این روش علاوه بر شرایط خاص خود نیاز به بانک مو های قوی در مناطق پشت گوش و یا پشت سر میبود که افراد طاس کامل از قافله جا می ماندند ، با پیشرفت علم در روش کاشت مو ، بی نیاز بدون از بانک موی نواحی سر به این روش اضافه شد اما نیاز به بانک مویی قوی در نواحی از بدن پدید آمد که با این مبنا افراد آلوپسی نمیتوانستند از این روش استفاده کنند و داشتن موهایی طبیعی و زیبا را تجربه کنند .

خوشبختانه با پیشرفت علم روش کاشت مو با بانک موی ضعیف پدید آمد و افراد آلوپسی نیز توانستند از داشتن موهای طبیعی و زیبا در خود لذت ببرند . این روش کامل و جامع ، نه تنها برای افراد آلوپسی بلکه برای تمامی افراد قابل اجرا بوده و شرایط مختلفی را به خود اختصاص داده است . که در این مطلب  به توضیح  روش کاشت مو با بانک موی ضعیف خواهیم پرداخت .

 کاشت مو با بانک موی ضعیف 

 کاشت مو با بانک موی ضعیف ،  روش ترمیم مو می باشد ، در این روش موها  به صورت جدا گانه بر شبکه طبیعی که مانند پوست سر شبیه سازی شده است گره زده میشود و بعد از طریق مواد کراتینه و گیاهی بر سطح سر افراد فیکس خواهد شد .
روش کاشت مو با بانک موی ضعیف ، ازموهای 100% طبیعی استفاده شده و پوسته ی شبیه سازی نیز کاملا طبیعی بوده و همانند کف سر جلوه می دهد ، این روش کاملا طبیعی عمل می کند و موهایی زیبا و پرپشت و طبیعی به ظاهر افراد می بخشد .

کاشت مو با بانک موی ضعیف در کلینیک رنسانس با استفاده از جدیدترین تکنیک ترمیم مو HRT در یک جلسه انجام می شود

از مهمترین مزایای این متد میتوان به نداشتن جراحی ، درد ، خونریزی و ... اشاره کرد و علاوه بر این  موهای ترمیم شده قابلیت سشوار ، ژل ، تافت و ... را نیز دارد

 مزایای کاشت مو با بانک موی ضعیف 

 از مزایای مهم کاشت مو با بانک موی ضعیف ، بی نیاز بودن به جراحی و درد و خونریزی این روش می باشد ، این روش تنها در یک جلسه صورت گرفته خواهد شد و زمان محدودی را به خود اختصاص داده است .
از مزایای  کاشت مو با بانک موی ضعیف این است که بسیار محکم بوده و بر اثر کشیدن مو ها ، نیز نه مو ها و نه کف سر شبیه سازی شده جدا نخواهند شد و برای جدا سازی تنها نزد متخصص مربوطه از طریق ماده مخصوص جدا میشوند . 
کاشت مو بدون  بانک مو ، تراکم بالایی را به خود اختصاص داده و طبق سلیقه افراد تراکم را بیشتر یا کمتر می کنند ، کاشت مو با بانک موی ضعیف در جلسه مشاوره پیش از اقدام توسط فرد و متخصص مورد برسی قرار گرفته و مدل موی انتخابی بسته به شرایط ظاهری فرد و سلیقه شخص اعمال میگردد و رنگ مو نیز بر حسب رنگ موی اصلی شخص تعیین میشود .
که از مزایای کارآمد این روش به شمار میرود . کاشت مو با بانک موی ضعیف  بهترین و پرمخاطب ترین روش  درمان ریزش مو می باشد و مورد رضایت همگان گشته است . 

کاشت مو با بانک موی ضعیف هم برای زنان و هم برای مردان قابل اجرا می باشد و در هردو گروه مخاطبان بسیاری را دارد .
 کاشت مو با بانک موی ضعیف روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است که هر کدام برای شرایط هر نوع  فردی طراحی گشته است .این روش بدون محدودیت میباشد و همه افراد میتوانند از این روش استفاده کنند و بعد از اجرا نیز هیچگونه محدودیتی برای افراد به همراه ندارد و افراد بدون مراقبت  میتوانند  زندگی خود را ادامه بدهند  ، سشوار و اتو بکشند ، موها را اسپری  کنند ،  به سونا بروند و کارهای سنگین و حرفه ایی انجام دهند 

 هزینه کاشت مو با بانک موی ضعیف 

 کاشت مو با بانک موی ضعیف هزینه ایی مناسب تر از سایر روش ها به خود اختصاص داده است  و بر حسب روش انتخابی و سطح کار و همچنین تراکم موها محاسبه میگردد که اطلاع از هزینه دقیق  برای هر فرد در جلسه مشاوره امکان پذیر می باشد .

 شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند