کلینیک فوق تخصصی رنسانس ( پیوند موی طبیعی)

یکی از شایع ترین مشکلاتی که  در زیبایی و ظاهر افراد پدید می آید ، مشکل ریزش مو می باشد که طیف زیادی از آقایان و خانم ها را به خود درگیر کرده است این مشکل علاوه بر ضعف در زیبایی عدم اعتماد به نفس را نیز برای افراد به همراه دارد که همین مسئله موجب دور شدن افراد از اجتماع شده  و تاثیر منفی در روند کلی زندگی آن ها خواهد داشت .

اگر شما نیز ریزش شدید موها را تجربه می کنید و با خالی شدن موهای خود در سطح سر همراه هستید بدانید که یک درمان عالی و قطعی برای شما وجود دارد که در ادامه به این درمان میپردازیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه این مطالب همراه باشید .

 پیوند موی طبیعی 

 ریزش مو دلایل بسیار زیادی  دارد که از ژنتیک ، ارثی بودن ، بیماری و کمبود ویتامین ها متغیر می باشد . درمان ریزش مو  انواع متفاوتی دارد اما محدود بوده و در زمان بسیار کوتاهی دوباره ریزش مو برمیگردد  و تنها درمان قطعی برای ریزش مو که رشد طبیعی موها را به همراه داشته باشد پیوند موی طبیعی می باشد که از کاشتن موهای خود فرد بر سطح خالی از مو برای درمان استفاده میکنند که این روش بدون جراحی بدون بی هوشی و بدون خونریزی انجام خواهد گرفت .

روش پیوند موی طبیعی برای درمان ریزش مو 

در تمام دنیا بهترین درمان ریزش مو و تنها درمانی که رشد طبیعی موها را به همراه داشته باشد کاشت مو  می باشد . برای انجام این روش نیاز به انتخاب یک کلینیک تخصصی کاشت مو می باشد تا توسط متخصص کاشت مو پیوند مو برای افراد انجام گیرد .
بنابراین هر فردی که مایل به استفاده از این روش کامل باشد باید در ابتدا انتخابی عالی را داشته باشد تا بتواند نتایج فوق العاده را کسب کند  ، پیوند مو روش های متفاوتی را به خود اختصاص داده است و مانند هر درمان دیگری دست در دست پیشرفت و تغییرات گذاشته است و درمان های جدید آن تکامل یافته می باشند .
پیوند مو روش های مختلفی دارد اما در همه ی آن شیوه اصلی درمان یکسان می باشد و به برداشت موها و سپس جدا سازی و کاشت آن ها بر نقاط خالی از سر میپردازند اما در تعداد و نوع برداشت و تعداد و نوع کاشت متفاوت خواهند بود .

شروع درمان پیوند مو 

این درمان در ابتدا نیاز به جلسه مشاوره دارد تا مراجع کننده به معاینه توسط متخصص برسد در این جلسه کلیه بیماری ها و دارو های مصرفی مراجع کننده رسیدگی می شود تا تداخلی با انجام این روش نداشته باشند همچنین در این جلسه متخصص به معاینه دقیق ریزش موهای فرد میپردازد تا مشخص کند که شخص به چه مقدار برداشت مو و به چه مقدار کاشت فولیکول مو برای پوشش سطح خالی از موی خود نیاز دارد .
همچنین متخصص در این جلسه مقاومت بانک موی شخص را بررسی میکند تا مشخص سازد کدام قسمت از موی سر فرد مقاومت بالاتری را نسبت به سایرین دارد که عموما از موهای پشت گوش و پشت سر استفاده خواهد شد .

انجام پیوند مو به چه صورت است ؟ 

 متخصص با بررسی های کامل خود در جلسه مشاوره مشخص میکند که فرد به چه نوع روش کاشت مو احتیاج دارد و روند درمانی او به چه سمتی باید روانه گردد در این خصوص جلسه درمان نیز بر طبق برنامه ریزی های  متخصص پیش خواهد رفت .
در جلسه درمان ابتدا محل برداشت موهای فرد مورد بی حسی موضعی قرار میگیرد و متخصص از طریق روش منتخب و دستگاه مربوط به آن ، مقدار موهای لازم و تعیین شده را برداشت می کند

پس از برداشت متخصص و تیم مربوطه به برداشت فولیکول ها با دقت بسیار زیادی میپردازند تا هیچگونه آسیبی به فولیکول ها وارد نگردد زمانی که جدا سازی فولیکول ها تکمیل گشت ، آن ها از طریق بی حسی موضعی بر نقطه خالی از موی سر شخص کاشته خواهند شد  که در این مرحله نوع کاشت و رعایت جهت رویش مو و خط رویش کاشت مو بسیار مهم می باشند و نیاز به مهارت بسیار بالای متخصص می باشد .
درمان نیز اینگونه پایان می یایبد و فرد باید بازده زمانی مشخص خود را برای رشد موهای خود طی کند که عموما از 4 ماه تا 12 ماه متغیر خواهد بود و تعداد جلسه درمان نیز با توجه به نوع روش کاشت مو متغیر می باشد .

بهترین روش برای انجام پیوند مو چیست ؟ 

قطعا بهترین روش پیوند مو آخرین روش آن می باشد چرا که به دست تکامل رسیده و کلیه نواقص روش های قبل را از بین برده است . کاشت مو به روش sut آخرین روش کاشت مو بوده که به برداشت زیاد موها میپردازد و محدودیت نقطه  برداشت مو را نیز ندارد  این روش با توجه به برداشت زیاد موها  مقدار فولیکول به دست آمده بالاتری را نیز دارد که موجب پر پشتی موهای شخص خواهد شد . 
تعداد جلسات در کاشت مو به روش sut تنها یک جلسه می باشد که در روش های قبل ما شاهد جلسات بیشتر با زمان طولانی تری بودیم همچنین رشد موها در این روش سرعت بیشتری دارد و  هیچگونه خط اسکاری در آن راه ندارد و ظاهری کاملا طبیعی را برای افراد به همراه دارد چرا که با توجه به پرپشت بودن موها خط کاشت مویی طبیعی را نیز به خود اختصاص داده است که در روش های قبلی شاهد چنین اتفاقی نبودیم .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برآورد هزینه با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در اتباط باشید