کدام کلینیک کاشت خط ریش انجام می دهد؟

همانطور که همه اطلاع داریم و بر آن مطمئن هستیم ، داشتن و وجود ریش در مردان بر جذابیت و بهتر شدن ظاهر آن ها تاثیر بسیار بالایی دارد و میتوان گفت که وجود آن ها حتی به صورت ته ریش برای مردان ضروری می باشد .
اما متاستفان در برخی مردان به علت فشار های روحی و استرس های شدید ، ایجاد قارچ و یا زخم های پوستی ریزش ریش را در پی دارد و یا در برخی از نقاط ریش امکان رویش وجود ندارد .
خوشبختانه با پیشرف علم امکان کاشت خط ریش به وجود آمد که در این صفحه به آن میپردازیم .

کاشت خط ریش 

کاشت خط ریش روشی همانند کاشت مو می باشد و کارایی  و اجرایی همانند او را در بردارد .
کاشت خط ریش نیز نیاز به منطقه ایی برای اهدای مو دارد که معمولا از موهای سر استفاده می شود و با جدا سازی فولیکول آن ها و سپس کاشت آن ها بر منطقه ی صورت کاشت خط ریش اجرا میگردد .
کاشت خط ریش نیز مانند کاشت مو ، روش های مختلفی را در بر میگیرد از جمله : کاشت ریش به روش fit ، کاشت خط ریش به روش futو کاشت خط ریش به روش sut می باشد .

کاشت خط ریش به روش sut 

که آخرین روش آن که بهترین و تضمینی ترین روش کاشت خط ریش به حساب می آید روش کاشت خط ریش به روش sut می باشد ، این روش بالاترین سرعت برداشت ، کاشت و نتیجه گیری را به همراه دارد و بهترین نتیجه را به افراد نشان میدهد همانطور که می دانید در کاشت ریش موها نباید پر تراکم و پر پشت قرار بگیرند و این روش  با دقت و ظرافت خود بهترین مقدار تراکم ریش را برای فرد مورد نظر در نظر میگیرد تا ظاهری صد در صد طبیعی و زیبا را به آن ها هدیه دهد .

خوشبختانه روش مذکور هیچگونه ریسک خطر را نداشته و تاکنون هیچگونه گزارشی حاکی از عوارض آن ثبت نگردیده است و تنها بعد از اجرای این روش  با گذشت چند روز مراقبت های لازم از آن افراد میتوانند به روزمرگی های خود مانند قبل برسند و هیچگونه محدودیتی برای آن ها وجود ندارد .

با کاشت خط ریش ، زیبایی و اعتماد به نفس به افراد باز میگردد و ریش و سبیل آن ها زیبا و یکدست خواهند شد ، و همچنین ظاهر و ریش هایی طبیعی و غیر قابل حدس را صاحب می شوند ، رشد طبیعی و عادی و امکان اصلاح و حتی تراشیدن ریش ها بدون هیچگونه عوارضی از تعداد مزایای این روش می باشد .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین نوبت دهی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید