کدام روش کاشت مو بهتر است؟


افرادی که متقاضیان انجام روش کاشت مو می باشند این سوال را در ذهن دارند که کدام روش کاشت مو بهتر است ؟ و کدام روش میتواند درمانی سریعتر و نتیجه ایی بهتر را برای آن ها به همراه داشته باشد .
برای استفاده از کاشت مو روش های متفاوتی وجود دارد که نتایج  متغیری  را نیز به همراه دارند . کاشت مو درمانی است که رو به تغییر بوده و روش های کنونی آن با روش های ابتدایی تفاوت دارند و تنها در برداشت و کاشت مو ها مشترک بوده و در نوع کاشت مو و نوع برداشت متفاوت هستند .

انواع روش های کاشت مو 

کاشت مو به روش FIT
کاشت مو به روش FUT
کاشت مو به روش FUE
کاشت مو به روش SUT

  کدام روش کاشت مو بهتر است ؟ 

کاشت مو به روش SUT  جدید ترین روش کاشت مو می باشد که به دست تکامل رسیده است و نواقص روش های ما قبل را در خود حل کرده است .
کاشت مو به روش SUTدر حال حاضر بهترین روش کاشت مو می باشد که عوارض را به خود راه نداده و سریعترین دوره درمانی و سریع ترین نتیجه را به خود اختصاص داده است ، ای روش  بالاترین تراکم مو را در بر دارد و به همین دلایل به عنوان بهترین روش کاشت مو در دنیا شناخته شده است .

 موها در این روش از قسمت بانک مو توسط دستگاه SUT انجام می شود  برداشت میشوند که بدون نیاز به براشت پوست سر و ایجاد  اسکار برداشت میگردد  و پس از آن جدا سازی فولیکولی انجام میگیرد .  در مرحله آخر نیز فولیکول ها با تراکمی بالا بر

نقاط خالی از موی سر افراد با  ظرافت کاشته می شوند

کاشت مو به روش SUT

درمان از طریق این روش نیازی به  برش و یا بخیه و خونریزی ندارد این روش با بی حسی موضعی آغاز میگردد و سپس برداشت توسط دستگاه  میسر میشوند که هیچگونه علامتی را از خود بر جای نمیگذارند نکته قابل توجه در این روش  برداشت تراکم بالای فولیکول ها می باشد که  با روش های دیگر غیر قابل مقایسه می باشد و تراکمی سه برابر سایر روش را به خود اختصاص داده است که شاهد پر پشتی موها در افراد  مراجعه کننده می باشیم .

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این روش علاوه بر  طول درمان تنها در یک جلسه ،  تراکمی بالا ، عوارضی پایین ، بدون وجود خط اسکار و . . طراحی خط رویش مو و خط کاشت مو می باشد که در روش های قبل شاهد  نمایی غیر طبیعی بودیم و به عنوان نمایی عروسکی خطاب میشد  که در روش کاشت مو به روش SUT   برای خط رویش موها و خط کاشت مو طراحی تصادفی مناسب با چهره فرد انجام میگیرد تا ظاهری کاملا طبیعی را به خود بگیرد و چهره فرد را زیبا تر سازد .

مزایای روش کاشت مو SUT

بدون جراحی، خونریزی و درد؛
بدون هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در  قسمت موهای كاشته شده می باشد 
تراكمی سه برابری نسبت به روش های سنتی مانند FUT,FIT
کاشت 14000 تار تنها در یک جلسه  و داشتن نتایجی منحصر به فرد ؛
طبیعی بودن خط رویش مو  و طراحی مهندسی شده ی آن ها توسط تیم کاشت مو 
و در این روش پرتی و از بین رفتن فولیكول های برداشت شده به صفر می رسند.

 با توجه به مزایا بالای این روش و نتایج منحصر به فرد آن دقت به این نکته نیز ضروری می باشد که ، کاشت مو به روش SUT به علت ظرافت و دقت بالایی که می طلبد حتما باید در کلینیک های فوق تخصصی زیر نظر متخصصین حرفه ایی این روش انجام گیرد تا بدون هیچگونه عوارض نتایج مطلوبی را برای افراد داشته باشد پس  دقت در انتخاب کلینیک پیوند مو مورد نظر باید در اولویت درمان قرار گیرد .

هزینه کاشت مو در روش SUT

هزینه کاشت مو  کاملا متغیر می باشد و در هر کلینیکی متفاوت است و متخصص با استفاده از روش به کارگیری ، مقدار برداشت مو ها و تعداد فولیکول ها هزینه را بررسی کرده و به اطلاع مراجعین میرسانند که روال  محاسبه هزینه در این روش نیز به همین صورت خواهد بود و با توجه به نتایج فوق العاده خود هزینه مناسب تری را نسبت به سایر روش به خود اختصاص داده است .

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین مشاوره تکمیلی با شماره های 02122088210 و 02188909050 تماس حاصل فرمایید و یا در تلگرام و واتساپ با شماره 09122115442 در ارتباط باشید